msami7

Asfalt Kurutucu
3 Ocak 2017
28
12
595
Özelde zannedersem 3,4 bin liralık ön konsola 7bin € isteyen Bmw servisinin organize etmesi çok hayal değil bence face de de yazdım bu şekilde Bmw ye :mad::)

denizsuat

Takipçi
18 Mar 2019
2
0
10
Hala expertiz raporunu bekliyoruz gelir gelmez araba yapılacak.
Ceyhun Bey merhaba,

benzer durumdaki bir arabayi satin almak istiyorum ama tramer sorgusunda 1 adet carpma yaziyor. degisen parcalar ise hirsizlikla uyumlu. arka kelebek cami, konsol, ekran, kablolar, vs.

faturasini da yolladilar sagolsunlar fakat neden tramerde carpma yaziyor anlamadim.

sizin olayda da tramerde carpma diye mi cikiyor?

saygilar

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ceyhun Bey merhaba,

benzer durumdaki bir arabayi satin almak istiyorum ama tramer sorgusunda 1 adet carpma yaziyor. degisen parcalar ise hirsizlikla uyumlu. arka kelebek cami, konsol, ekran, kablolar, vs.

faturasini da yolladilar sagolsunlar fakat neden tramerde carpma yaziyor anlamadim.

sizin olayda da tramerde carpma diye mi cikiyor?

saygilar
Bizde direk tramer çıkmadı kendimiz yaptırdık. Fakat Borusan'ın sistemden parçaların değiştiği çıktı. Normalde hırsızlık olarak çıkar tramerde. @DuzboruDownpipe hacı sen biliyo musun neden olur böyle çarpma diye çıkar mı?

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,601
18,386
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Bizde direk tramer çıkmadı kendimiz yaptırdık. Fakat Borusan'ın sistemden parçaların değiştiği çıktı. Normalde hırsızlık olarak çıkar tramerde. @DuzboruDownpipe hacı sen biliyo musun neden olur böyle çarpma diye çıkar mı?

Valla hiçbir fikrim yok. Hırsızlık olayının çarpma olarak çıkması cidden saçma olmuş. Ama çıkabilme ihtimali de var. Güzelce sorgulamak lazım. Belki forumda sigorta işlerinden anlayan biri vardır da bizi aydınlatır.

arjin

Profesör
12 Eyl 2016
260
202
1,145
İstanbul
Marka
Ford
Geçen sene aldığım aracın plakalarını çalmışlar sahibi de güvenlik amaçlı anahtarları değiştirmiş tramerde çarpma diye çıkıyordu ancak polis raporu değişen parçalar (kilit göbeği vb.) servisten değişen parçaların raporu ve tarihleri uyuyordu arabanın da boyası hasarı yoktu zaten sonradan sigortacıya sordum eğer bir harcama yapılıyorsa çarpma olarak çıkıyor dedi

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım