Honda S2000 Test Sürüşü / Türkçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba herkese ,

ülkemizde fazlasıyla ilgi gören Honda s2000 sonunda inceleme fırsatı buldum umarım hoşunuza gider :)

Sız araç hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Geçen yıllardaki fiyat artışı dikkatimi çeken en büyük nokta oldu benim için :)

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Bu arabayı hak eden bir yol. Sonunda bizim oralara gelmişsin hacı:)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Video güzel olmuş elinize sağlık. Keşke s2000 hala üretilse ve stock kullananlar daha fazla olsa.
Bu da bizim ülkede s2000'e bakışın nasıl olduğu :D
_20161019_100404.JPG

stan

Rahmi Tanır
Panpa
8 Eyl 2016
1,719
1
6,483
4,070
36
İzmir
Marka
Alfa Romeo
Şimdi bi' daha izledim. Keşke, o çukurköy yolunu çıkış şeklinde bi 5 dakika da olsa gazlayarak sürücü gözünden çekim yapılıp video sonuna konsaymış. çünkü bu araba, bu yol, sakin gitmeyi hak etmiyor.

sinan

Yönetici
Yönetici
Admin
8 Eyl 2016
417
4,117
4,095
37
İstanbul
S2000 apaçi mobil olmadan önce kullanmıştım. Heralde en çok sahip olmak istediğim ilk 10 otomobil içindedir. Sadece filtre yaparım çünkü orjinal haliyle ciğer sesini duyamıyorsunuz, egzost falan takmam. Frenleri çok iyi değildir, belki fren kiti yaparım başkada biryerini ellemem, pist kovalarsam belki coil over yeter. Kullanması inanılmaz zevkli, tabiki YANLAMA arabası değil, yani insanlar 1. viteste donut yapmaya yanlama dediği için s2000'İ yanlama arabası sanıyorlar, aslında süper bir çizgi arabası, direksiyonu çok organik avucunuzun içine oturuyor., walla canım çekti bak :) atatatatatat
video için eline sağlık lazımdı bir S2000 videosu :)

Son düzenleme:

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
S2000 apaçi mobil olmadan önce kullanmıştım. Heralde en çok sahip olmak istediğim ilk 10 otomobil içindedir. Sadece filtre yaparım çünkü orjinal haliyle ciğer sesini duyamıyorsunuz, egzost falan takmam. Frenleri çok iyi değildir, belki fren kiti yaparım başkada biryerini ellemem, pist kovalarsam belki coil over yeter. Kullanması inanılmaz zevkli, tabiki YANLAMA arabası değil, yani insanlar 1. viteste donut yapmaya yanlama dediği için s2000'İ yanlama arabası sanıyorlar, aslında süper bir çizgi arabası, direksiyonu çok organik avucunuzun içine oturuyor., walla canım çekti bak :) atatatatatat
video için eline sağlık lazımdı bir S2000 videosu :)

Çok Teşekkür ederim Sinan abi bu güzel yorum için :)

CVfilms

Profesör
11 Eyl 2016
426
814
1,845
Marka
BMW
Yarın
FN2 kasa type-r çekeceğim merak ettiğinz soruları araç hakkında buraya yazabilirsiniz inceleme sırasında ekleyeceğim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım