KAPALI Hybrid Dizele Alternatif Olabilir Mi?

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
B segmenti Clio'nun fiyatlari bile belliyken bence fiyatlar uygun.
Acaba batarya fiyati ne kadar?
upload_2019-2-14_14-0-30.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,915
2
24,209
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Şu adam 4 aydır ortalıkta bu arabasını satmaya çalışıyor.4 AY ÖNCE 15.000 TL demişti bataryaya.Şimdi 13. O zaman 114.000 km deydi.Şuan 150.000. Bu adamın ne kadar doğru ne kadar yanlış yazdığına emin olamıyorum o yüzden.Şuan kontrol ettim geri kalan
200 adet hibrit toyotada sadece bu adamın arabasında böyle bir durum var.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Şu adam 4 aydır ortalıkta bu arabasını satmaya çalışıyor.4 AY ÖNCE 15.000 TL demişti bataryaya.Şimdi 13. O zaman 114.000 km deydi.Şuan 150.000. Bu adamın ne kadar doğru ne kadar yanlış yazdığına emin olamıyorum o yüzden.Şuan kontrol ettim geri kalan
haklısın sanırım evet batarya fiyatı madem 13000 değiştir öyle sat değilmi alan yaptırsın vaktim yok hesabı ::) dediğin gibi bir de açıklama kısmında batarya bu km lerde bitiyormuş normalmiş diyor

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Alman olsa diye başlık atmasından çok dikkate alınmaması gereken biri izlenimi verdi zaten. Almanlar malların arkasında çok duruyor, müşteri memnuniyeti üst düzey ya. :)

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Ben hybrid teknolojisinin daha çok ekmek yemesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca çok uzun soluklu olmayacağını tamamen elektrikli yahutta alternatif yakıylı seçeneklerin daha çok rağbet göreceği kanısındayım. Eğer firmalar milletin parasını almak için aşama aşama bu teknolojileri geliştirmezse ayrı tabi.

mrtkap

Profesör
8 Ara 2017
894
1,631
2,320
İst.
Marka
Ford
Ben hybrid teknolojisinin daha çok ekmek yemesi gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca çok uzun soluklu olmayacağını tamamen elektrikli yahutta alternatif yakıylı seçeneklerin daha çok rağbet göreceği kanısındayım. Eğer firmalar milletin parasını almak için aşama aşama bu teknolojileri geliştirmezse ayrı tabi.
Ülke açısından kafa yapısının değişmesi lazım bende dahil çünkü Hybridler pahalı ve soru işaretleri oluşuyor başka yönlere kayıyor akıl(LPG) ama global bazda Toyota 1997’den beri gayette ekmeğini yiyor Hybrid’in.

Gökhan61

Gökhan K.
Panpa
Beta Programı
21 Eyl 2016
1,496
1
4,808
4,070
41
Trabzon
Marka
Renault
Ülke açısından kafa yapısının değişmesi lazım bende dahil çünkü Hybridler pahalı ve soru işaretleri oluşuyor başka yönlere kayıyor akıl(LPG) ama global bazda Toyota 1997’den beri gayette ekmeğini yiyor Hybrid’in.
Burada Toyota yetkili servisindeki bir arkadaşımız en büyük şikayetin çabuk biten piller (şarjın çabuk bitmesi ve aracın benzin motoruna geçmesi) ve artan yakıt sarfiyatı olduğunu söylüyorlar. Yeni Corolla ile belirgin bir iyileşme olur ise bize bilgi verecek almayı düşünen arkadaşlarım var çünkü. Ama hali hazırda söylediği güncel hybrid modellerin Trabzon için konuşursak (Trafiği arazi yapısı vs) çokta idareli tutumlu olmadıkları yönünde.

tequila

Profesör
12 Kas 2017
1,452
841
1,920
Burada Toyota yetkili servisindeki bir arkadaşımız en büyük şikayetin çabuk biten piller (şarjın çabuk bitmesi ve aracın benzin motoruna geçmesi) ve artan yakıt sarfiyatı olduğunu söylüyorlar. Yeni Corolla ile belirgin bir iyileşme olur ise bize bilgi verecek almayı düşünen arkadaşlarım var çünkü. Ama hali hazırda söylediği güncel hybrid modellerin Trabzon için konuşursak (Trafiği arazi yapısı vs) çokta idareli tutumlu olmadıkları yönünde.
hiçte öyle gözükmüyor uzaktan honda hybrid de tutunamadı

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım