İleride degerlenecek arabalar

izmir oto

Taklacı Güvercin
14 Tem 2019
90
35
445
44
Herkese merhaba sizce şu gün yüzüne bakılmayan ama 3 5 yıl içerisinde oldukça degerlenecek araçlar listesi yapsaniz ilk sıralara hangi arabalari yazarsiniz.

Son düzenleme:

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
Sizin araba yollarda güzel hocam boşverin :D
Imkanim olsa bugün bende 4ws 5th gen. bir prelude almak isterdim.
ben de km yapamıyorum ki. hemen hemen 1 yıl oldu alalı 2bin km yapmışım... Kışın haftada 1 otoparkta 3-5 tur atıp yatırdım. Ani kar yağışı ve yollardaki bilinçsiz tuzlama yüzünden çıkarmıyorum. Yaz gelince de akşam gezmesine çıkıyorum ara sıra 😀 Valla almadan önce de ben özellikle g4 bakıyordum g5 hiç radarıma giremedi. çünkü g4 kasanın duruşu ve iç dizaynı beni çok etkiliyordu. Bu araçların da artık temizi kalmadı gibi bir şey. Tam da denk geldi aldım gitti :)

Munferit

Panpa
Destekçi
Beta Programı
21 Eyl 2018
1,719
6,738
4,070
Kocaeli
Marka
Volkswagen
ben de km yapamıyorum ki. hemen hemen 1 yıl oldu alalı 2bin km yapmışım... Kışın haftada 1 otoparkta 3-5 tur atıp yatırdım. Ani kar yağışı ve yollardaki bilinçsiz tuzlama yüzünden çıkarmıyorum. Yaz gelince de akşam gezmesine çıkıyorum ara sıra 😀 Valla almadan önce de ben özellikle g4 bakıyordum g5 hiç radarıma giremedi. çünkü g4 kasanın duruşu ve iç dizaynı beni çok etkiliyordu. Bu araçların da artık temizi kalmadı gibi bir şey. Tam da denk geldi aldım gitti :)

g5 var bitanede 70 kağıt istiyorlar :D Rengi falan tam isteyeceğim kombinasyon. Bende g5'leri daha çok beğeniyorum.

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
g5 var bitanede 70 kağıt istiyorlar :D Rengi falan tam isteyeceğim kombinasyon. Bende g5'leri daha çok beğeniyorum.
hız konusunda önce ki araçlarımdan tatmin olmasam belki bir ihtimal g5 bakabilirdim çünkü h22a bizim f20a4 lere nazaran daha verimli. fakat konu uzun ömürlülüğe gelince hondanın hiçbir motoru f20a4 eline su dökemez. Bir de temizleri ve emek gösterilenleri o fiyat aralıklarında ve fiyat oralara cıkınca çeşitlilik biraz artıyor.

Cansın

Asfalt Kurutucu
15 Tem 2019
15
96
635
37
Marka
Renault
Clio 182lerde değerleniyor. Zaten memlekette 7 Adet var. Ankara'daki sarı olana 100 bin teklif edilmiş. Sahibi vermemiş.

Ekli dosyalar

• Clio 182 garage.jpg
    Clio 182 garage.jpg
    128.7 KB · Görüntüleme: 0
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım