KAPALI İlk Araç Önerisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

godrilla

Düz Yol Gazcısı
23 Ağu 2018
6
2
145
Merhabalar 20 yaşındayım ve bu zamana kadar hiç ehliyet almak aklımın ucundan bile geçmemişti ta ki bu zamana kadar. Bu yaz arabanın yokluğunu o kadar hissettim ki anlatamam. Bu sene ehliyet alıp araba için para biriktirmeye başlayacağım. İlk arabanın fiyatı ne olmalıdır, ne almalıyım? Honda Civic düşünüyorum ama çok şikayetçi olanlar var ve genelde hor kullanıldığı için temizini bulamam diye düşünüyorum. 20k civarı sportif ne alabilirim ki? Motorla uğraşmak istiyorum araba kolay olsun diye Honda'ya yöneldim. Integra modeli de ilgimi çekti nasıldır bilginiz var mı? Saygılar.

mehmethakantarhan

Profesör
11 Eyl 2016
652
1,139
2,270
20k bütçeyle tavsiyem 1.3 multijet palio alın.vergi az(2003 modeli 6 aylik 39 tl ödedi bu yil)yakiti malum zaten epey iyi,parcasi ucuz vb.performans olarakta yeterli gelecektir .20k ya alınacak hondadan fazla bisey beklemeyin ben olsam hiç bulasmazdim

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
ne açıdan hocam? bu model gozumden kaçmis guzel gozukuyor ve fiyati da uygun. Zaten bu iki dedigim turkiye standartlarinda birlesirse kesin bir sey çıkıyor modelde ama. :D
Bundan 8-9 ay önce olması lazım motorunu bilmem ama iç ve dış kondisyonu gerçekten iyi olan bir crx düştü sahibindene 20000 tl civari idi şuankilerin kondisyonu yanına bile yaklaşamaz
İç ve dış parçalarını yurt dışından getirmen lazım bir sıkıntı olursa, e-bay'den temin edebilirisin ama gümrük ve kurdan dolayı sıkıntı çekebilirsin motoru hakkında yeterli bilgim yok
Şuan en temizi bu gözüküyor ama iç kondisyonu nasıl acaba
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-1991-d16z6-american-crx-593691063/detay

EmreBHZ

Profesör
8 Eyl 2016
672
1,274
2,270
20k bütçeyle tavsiyem 1.3 multijet palio alın.vergi az(2003 modeli 6 aylik 39 tl ödedi bu yil)yakiti malum zaten epey iyi,parcasi ucuz vb.performans olarakta yeterli gelecektir .20k ya alınacak hondadan fazla bisey beklemeyin ben olsam hiç bulasmazdim
Katılıyorum corsa-palio falan bakın bence de önemli olan arabaya binmek az yakan ucuz maliyetli arabalar düşük bütçe için daha uygundur dizel olursa chiplersinde yakıtta çok iyi ama bunlara rağmen beyfendinin istediği gibi bir model yazdım

godrilla

Düz Yol Gazcısı
23 Ağu 2018
6
2
145

hocam galiba haklisiniz maalesef. yurtdisinda bi liselinin alacagi japon arabalari nedense burada çok pahalı. aracın motorunu geliştiririm öğrenirim diye hondaya yöneldim ama olmayacak gibi. Motorlar hakkinda hatri sayilir bilgiye sahip olmadan bu tarz arabalar almamak daha mantikli gibi geldi, neyle ugrastigini bileceksin

godrilla

Düz Yol Gazcısı
23 Ağu 2018
6
2
145
Katılıyorum corsa-palio falan bakın bence de önemli olan arabaya binmek az yakan ucuz maliyetli arabalar düşük bütçe için daha uygundur dizel olursa chiplersinde yakıtta çok iyi ama bunlara rağmen beyfendinin istediği gibi bir model yazdım
sagolun hocam size de ugraslariniz icin ilk arabamin o tarz sorunsuz parcasi kolay bulunan bir model olmasina karar verdim satmasi da kolay olur diye dusunuyorum. Belki ileride alirim bi Honda. :D

godrilla

Düz Yol Gazcısı
23 Ağu 2018
6
2
145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım