sunake

Profesör
8 Eyl 2016
269
371
1,445
Herkese merhaba,

2006 model Ford Focus için İstanbul'da (tercihen Anadolu yakası) önerebileceğiniz bir usta var mı? Araç 38.000 km'de ancak yaşından dolayı baktırmak istediğim belli başlı durumları var.

Bostancı'da Oto Gençler'e gitmiştim, şarj dinamosundan olduğunu emin olduğum sorunu bile bulamadıktan sonra tekrar adımımı atmayı düşünmüyorum.

Şimdiden teşekkürler :)

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Herkese merhaba,

2006 model Ford Focus için İstanbul'da (tercihen Anadolu yakası) önerebileceğiniz bir usta var mı? Araç 38.000 km'de ancak yaşından dolayı baktırmak istediğim belli başlı durumları var.

Bostancı'da Oto Gençler'e gitmiştim, şarj dinamosundan olduğunu emin olduğum sorunu bile bulamadıktan sonra tekrar adımımı atmayı düşünmüyorum.

Gençlerden niye heryer de kötü şeyler duyuyorum

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
Herkese merhaba,

EuroFord

sunake

Profesör
8 Eyl 2016
269
371
1,445
Öneriler için teşekkürler. Haftaya cuma gitmeyi planlıyorum önerdiklerinizden birine. Deneyimlerimi aktarırım :)

ylmz53

Ahmet Yılmaz
Takipçi
3 May 2020
1
0
10
33
İstanbul
Marka
Ford
Merhabalar,

hangi servise gittiğinizi ve memnun kalıp kalmadığınızı/deneyimlerinizi aktarabilirseniz çok memnun olurum. Ben de yakınlarda 2015 model 1.5 tdci fiesta sahibi oldum, öncelikle periyodik bakım olmak üzere İstanbul'da güvenilir bir usta arıyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Öneriler için teşekkürler. Haftaya cuma gitmeyi planlıyorum önerdiklerinizden birine. Deneyimlerimi aktarırım :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım