İstanbuldan Almanya'ya arabayla gitmek

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Alaattin61 Hollanda'dan geliş videosu çekmişti. Bir izle belki fikir verir.

Birol1682

Takipçi
4 May 2019
2
0
10
42
Marka
Opel
Türk plakalı bir araç Almanya’da kaç ay süreyle kalabiliyor bir bilginiz varmı ?

Birol1682

Takipçi
4 May 2019
2
0
10
42
Marka
Opel
Almanya’da Türk plakalı bir araç nekadar kalabiliyor bir bilginiz varmı?

Emredmr

Takipçi
24 Haz 2019
2
0
10
44
Marka
BMW
Merhaba 25 haziranda yola çıktığım için yazınızı göremedim. Şu an Almanya'dayız Bulgar,Sırp,Hırvat,Slvonya Avusturya üzerinden vardım. Vignetlerde sorun günlük olmamasıydı. Mecburen haftalık almıştık. 35 saatte Heiligenhaus'a vardım. 3 şofördük güya ama herkes uyudu tek başıma sürmek zorunda kaldım. Son olarak 34 plaka burada Türklerin çok hoşuna gitmekte. Sürekli yollarda korna çalınmakta. Dönüş izin zamanına rastlamakta bakalım nasıl olacak ? Gümrüklerde çok bekleyebilirmişiz. Verdiğiniz linkler çok işe yarayacak. Teşekkürler.
Hocam merhabalar. Almanyaya araba ile sizde gittiniz. Sormak istediğim bişey var. Bende gittim 2017 yılında. Kısmetse ağustosta tekrar gidicem. Şöyle bir korkum var; acaba giderken veya dönerken hız kuralı vs gibi durumlardan dolayı ceza yemişlem şimdi tekrar giderken gümrükte bir sürprizle karşılaşma olasılığım varmıdır? Böyle bi konu hakkında bilginiz varmı acaba?
Şimdiden teşekkürler

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım