Kapı alti ledler çokmu apaçice (araç honda)

Kapı alti ledler çokmu apaçice (araç honda)

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Geçen bir arkadaşımda gormüştüm 4 kapıya da yaptırmış çok güzel olmuş sizce nasıl çok mu serserice olur. Olmaz dersenizde şöyle bildiğiniz güzel marka varsa önerebilirsiniz ya da link atabilirsiniz.

tanse.ler

Asfalt Kurutucu
13 Eyl 2016
48
59
685
42
istanbul
Geçen bir arkadaşımda gormüştüm 4 kapıya da yaptırmış çok güzel olmuş sizce nasıl çok mu serserice olur. Olmaz dersenizde şöyle bildiğiniz güzel marka varsa önerebilirsiniz ya da link atabilirsiniz.

Yani ben kisisel fikrimi soyleyeyim tabi zevkler renkler ayri, bir kere aracin orjinalinde olmayan bir opsiyon ise bu yaptiginiz benim gozumde her anlamda siritir. Gerek kapi aydinlatmalari gerek bagaj alti kayar ledler apacilikte nirvana benim gozumde. Sizin gozunuze hos gorunmus yapin keyfinizi alin elbet. Ama son donemlerde oyle araclar goruyorum ki arka kisim pavyondan farksiz onler ful zenon zaten polise denk gelip uygulamaya girse polis keyfen ceza yazar buna.

Yani diyecegim o ki goz zevkini asiri tirmalamiyor ise yapin kullanin. Ama baktiginizda gozunuze batiyorsa yaptirmayin deeim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ozkokelii

Profesör
15 Kas 2017
191
267
1,335
26
Isparta
Yani ben kisisel fikrimi soyleyeyim tabi zevkler renkler ayri, bir kere aracin orjinalinde olmayan bir opsiyon ise bu yaptiginiz benim gozumde her anlamda siritir. Gerek kapi aydinlatmalari gerek bagaj alti kayar ledler apacilikte nirvana benim gozumde. Sizin gozunuze hos gorunmus yapin keyfinizi alin elbet. Ama son donemlerde oyle araclar goruyorum ki arka kisim pavyondan farksiz onler ful zenon zaten polise denk gelip uygulamaya girse polis keyfen ceza yazar buna.

Yani diyecegim o ki goz zevkini asiri tirmalamiyor ise yapin kullanin. Ama baktiginizda gozunuze batiyorsa yaptirmayin deeim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bende sevmiyorum hocam boyle pavyon gibi de boyle bi icimi tirmaladi onu gorunce acaba diyorum hevesim gecene kadar pillu olanlarindan alip taksammiki

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım