Karda yanlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Karda Ford fusion la yanladım el frensiz sağ sol yanlayabildim, ama aracım golf 6 el freni çekmeden tad alamıyorum Ford gibi olmadı, Ford kalpppp

50906551.jpg

En sevdiğim videolardandır, Tiff amca yanlıyor ya :D 1.34 den sonrasını izleyin :)

Son düzenleme:
Her şey bilekte bitiyor , @sinan abinizden(abimden) öğrenmediniz mi o kadar video çekti kendileri anlattılar pandüldür ağırlık bozmadır :D

El freni çekik 200 metre yanlayarak gittim abs ışığım yandı altıma ediyodum.. Allahtan bir süre sonra kendiliğinden söndü :rolleyes:

El freni çekik 200 metre yanlayarak gittim abs ışığım yandı altıma ediyodum.. Allahtan bir süre sonra kendiliğinden söndü :rolleyes:
Abs arka tekerlerin hizina gore on tekerleri kordine ettigi icin arka tekerler kilitli on tekerler donerken calismaz. ama hicbir zarari yoktur tekrar arka tekerler donmeye baslayip kordineyi saglayinca tekrar devreye girer. cok yasadim :D

Abs arka tekerlerin hizina gore on tekerleri kordine ettigi icin arka tekerler kilitli on tekerler donerken calismaz. ama hicbir zarari yoktur tekrar arka tekerler donmeye baslayip kordineyi saglayinca tekrar devreye girer. cok yasadim :D
Yok hocam ben el frenini indirdikten sonra yarım saat abs yanık kaldı ve frene basınca abs devreye girmiyordu. 3-4 km sonra düzeldi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...