HABER Karşınızda Hyundai i30 2017

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
sizi de zor durumda bırakmak istemem. fakat aramızda geçen konuşmanın @OTOPARK.COM Robot arkadaşa da sirayet etmesini istemediğim için bazı konularda arkadaşın yorumlarına dikkat etmesini belirttim. konuşmayı buraya yazıp da tartışmanın argoya dönmesini istemem.
nolur zor durumda bırak. eger bırseyı soyluyorsan ya kanıtlarsın yada senın gıbı gerı vıtes yapıp cekılırsın @Berkinka arkadası alalım sahneden aksama

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Korkaklar gibi kod adının arkasına Burakcak arkadaş burada senden başka millete dalaşan var mı? Bak bakalım. Burak bey kim ben tanımam etmem. Saçma sapan boşboş konuşupta bir yerinizden uydurupta konuşmayın. Burakcakkk sen ne ayaksın kendini ne sanıyorsun. Sen gitte önce kendin "ADAM" ol. Millet "ADAM" olmayı senden öğrenecek değil
başka sitelerden beğenisi yüksek olan yorumları alıntıla ohh ne alaka memleket robot gıcığım sana.

RedLine

Profesör
11 Eyl 2016
257
349
1,395
İstanbul
Marka
MINI
Şu forumda, piyasaya yeni çıkmış bir aracın passat-golf-polo ile karşılaştırılmadan ,vag grubuna ve sahiplerine hakaret edilmeden sonuçlanacak bir başlık olacak mı acep...

Robotlar panpalar falan hep aynı hikaye bu böyle devam eder.

Hyundai'ye gelecek olursak, kozmetiği güzel ama özgün değil,her açıdında farklı markalardan arak çizgiler görmek mümkün. Sürüşe dair teknik altyapısı (yol tutuş,motor,şanzıman) da rakiplerinden üstün değil. En azından turbo ve çift kavrama var ama nasıl performans verir bilemiyorum,testler gelsin bakarız. Fiyatı da ucuz olmayacaktır.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Şu forumda, piyasaya yeni çıkmış bir aracın passat-golf-polo ile karşılaştırılmadan ,vag grubuna ve sahiplerine hakaret edilmeden sonuçlanacak bir başlık olacak mı acep...

Robotlar panpalar falan hep aynı hikaye bu böyle devam eder.

Hyundai'ye gelecek olursak, kozmetiği güzel ama özgün değil,her açıdında farklı markalardan arak çizgiler görmek mümkün. Sürüşe dair teknik altyapısı (yol tutuş,motor,şanzıman) da rakiplerinden üstün değil. En azından turbo ve çift kavrama var ama nasıl performans verir bilemiyorum,testler gelsin bakarız. Fiyatı da ucuz olmayacaktır.
Bende VAG kullanıyorum ve savunuyorum ama millet bana niye sarmıyor? Çünkü adabı ile bu işi yapıyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
rica ediyorum bir daha yorum yazmayın. kendim rahatsız değilim. isteyen istediğini yazabilir. fakat gtepro, alfhonso ve pulusoglu ile yaptığım özel konuşmalarda sizden rahatsız olduklarını ve onların deyimiyle "haysiyetsiz trol" olduğunuzu belirttiler. ben yazdıklarınızdan rahatsız değilim dediğim gibi. fakat insanlar size sinirlenmiş gözüküyor. yakında bu sözlere maruz kalmamanız için size bunu belirtmek istedim.
Buyur gardaş bi sıkıntı mı var?? İcabında bizde boş değiliz yani.

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
İlk nesil i30 gibi sönük bir model olacak gibi hissediyorum.İ30 2.Neslinde Parladı ve Söndü olacak:)Özellikle 6-7 Yıl sonra Fd6ve Fb7'deki gibi Fd6 Fb7'nin önceki kasası değilde sonraki kasası gibi gözükmesine benzeyebilir bu 2. nesil i30 ile 3.nesil i30 arasındaki ilişki:)

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
forumda övgü veya tepki almak tamamen burada sürekli bulunan insanların grubuna dahil olup olmamakla alakası olduğunu düşünüyorum. ve bu grubun seveceği ve beğeneceği yorumlar yapmak da evet kalıba göre şekil almak :)
Niye ? Uzun müddettir bu forumdayım, imzam ve profil fotoğrafım yüzünden hatta yer yer yaptığım yorumlardan dolayı bana Ford yanlısı olmakla ilgili yüklenen insanlar da oldu. Hatta bu konuda sorun yaşadıklarım da oldu. Ama zamanla ben o insanlarla olan ilişkimi düzelttim, artık birbirimizi yanlış da anlamıyoruz. Sence dediğin gruba dahil olmak, yorumların beğenilmesi yahut reddedilmesi açısından bir kriter mi ? Eğer o gruba dahil olmak kollanmayı, yorumların ne olursa olsun beğenilmesini gerektiriyorsa bana karşı niye bir tepki oluştu ve sonra o tepki ortadan kalktı ? Yani senin anlayacağın, mevzu gruba dahil olmakla alakalı değil, samimiyet ve adaletle alakalı.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
herhangi yapılan bir yorumu (ki bu çok saçma ve boş bir video bile olabilir) hep aynı kişiler usul gereği olarak bile beğenildğini düşünürsek; ibizafr a tepki gösterildiğinde bütün beğeni grubunun aynı anda o kişiye yorum yaptığını ve birbirlerini gazladıklarını göz önünde bulundurursak grubu görürsünüz :) size bir kişi tepki gösterdiğinde sizin yanınızda yapılan (bu kişiler de hep aynı) yine onlarca yorum burada bir grubun olduğunu ve bu kişilerin nabzına göre şerbet vermeyen herkesin tepki göreceği çok açık
O değil de, sen IbizaFR olayını nereden biliyorsun? Yeni üyeydin hani? Geyik başlığında tanışalım ben serhat diye çıktın geçen gün.
Sahte hesaplarla gelip duran birisin. Kim olduğunu da çok iyi biliyoruz. Günlerdir millete sataşıyorsun, cevap vermeyenin karakterine şahsiyetine filan oynuyorsun. İnsanların damarına basmaya çalışıyorsun. O yüzden senin kimseye dil uzatmaya hakkın yok. Terbiyeni takın, insanları kışkırtmayı bırak. İyice suyunu çıkardın çünkü.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
herhangi yapılan bir yorumu (ki bu çok saçma ve boş bir video bile olabilir) hep aynı kişiler usul gereği olarak bile beğenildğini düşünürsek; ibizafr a tepki gösterildiğinde bütün beğeni grubunun aynı anda o kişiye yorum yaptığını ve birbirlerini gazladıklarını göz önünde bulundurursak grubu görürsünüz :) size bir kişi tepki gösterdiğinde sizin yanınızda yapılan (bu kişiler de hep aynı) yine onlarca yorum burada bir grubun olduğunu ve bu kişilerin nabzına göre şerbet vermeyen herkesin tepki göreceği çok açık
Tamam işte, ben de bundan bahsediyorum. İnsanlar, yorumlarını sürekli olarak beğeneceği kişileri seçerken bu bizim gruptan diye bakmıyor, yaptığı yorumları doğru, objektif ve samimi bulduğu için beğeniyor. İbizafr ile forumun yaşadığı sorunun kaynağı bendim, ilk benimle tartışmıştı ve mevzu oradan patlak verdi. Benim ford yanlısı olduğumu, insanların da benim etrafımda toplandığını ( bu cümleden oldukça ve oldukça rahatsızlık duyuyorum ) iddia etmişti. Yani mevzu benim yüzümden patlak vermişti. Ama ben onunla olan ilişkimi düzelttim, en sonunda o da ben de birbirimize teşekkür ederek mevzuyu kapadık. Yani ortada bir grup ve linç girişimi olsaydı ne benim onunla ilişkim düzelirdi ne de beni yanlı olarak gören arkadaşlarımla düzelirdi. Anlatmak istediğim, insanlar birisinin yorumlarını sıklıkla beğendiğinde onu gruba dahil gördüğü için değil sevdiği, saydığı, değer verdiği ve adaletli bulduğu için beğeniyor. Siz de denerseniz siz de ' grup ' dediğiniz adaletli ve samimi insanların arasına katılabilirsiniz.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
O değil de, sen IbizaFR olayını nereden biliyorsun? Yeni üyeydin hani? Geyik başlığında tanışalım ben serhat diye çıktın geçen gün.
Sahte hesaplarla gelip duran birisin. Kim olduğunu da çok iyi biliyoruz. Günlerdir millete sataşıyorsun, cevap vermeyenin karakterine şahsiyetine filan oynuyorsun. İnsanların damarına basmaya çalışıyorsun. O yüzden senin kimseye dil uzatmaya hakkın yok. Terbiyeni takın, insanları kışkırtmayı bırak. İyice suyunu çıkardın çünkü.
Bu yoruma yeni bir hesap acar herhalde ifsa olunca @Berkinka ne zaman el atacaksin ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,203
45,792
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
bir yerde hep aynı kişiler hep aynı yorumları yapıyor ve sürekli birbirlerini beğenip duruyorlarsa, bir kişi tartışma yaşarken kalan herkes mahalle kavgası gibi taraf seçiyorsa orada beğenilen bir görüşten ziyade bir grup vardır diye düşünüyorum. bakın sizle ben konuşuyorum ve şimdiden 2 kişi damladı :)
Diyorum ya senin grup olarak bildiğin bu insanlar tamamen samimiyetin, doğru ve adaletli yorumların peşinden gidiyorlar, tıpkı her insanın her zaman yapması gerektiği gibi. Linç kültürü, forumun sahibi bizleriz v.s havaları burada olmaz, olmamalı. Sen de farklı farklı hesaplar alıp insanların arasına nifak sokmaya çalışmazsan, huzurlarını kaçırmaya çalışmazsan ve kendini düzeltirsen buyur gel kendin gör anlatmak istediğim şeyi.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,019
7
51,352
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
şekil a. çok alakasız corsa c sahibinin dsg ve polo aleyhinde yazan herkesin mesajını beğenmesi :)
Şu ana kadar bu forumda en ufak ceza almadan makul olan herkese saygıyla yaklaşarak bulunmaya devam ediyorum. Ama diğer taraftan senin de eski hesaplarından biriyle özel mesajdan "klavye delikanlısına hitaben" tehdit etmeye çalıştığın mesajları saklıyorum. İsteyen herkese de özelden mesaj atarım. Hiç sorun değil. Benim ayıbım değil sonuçta. Zaten şu ana kadar tamamen forum yönetiminin iyi niyetini suistimal ederek bu kadar durabildin forumda.
@serhatuncu nun kim olduğunu merak edenler, ben dahil forumda biraz fazla zaman geçirmiş herkese özelden sorabilir, kim olduğunu herkes biliyor.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım