Kasa Değiştirecek Otomobiller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmet.bh

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
33
4
595
İstanbul
Selam arkadaşlar,

2017 yılı itibariyle makyajlanacak-tamamen yenilenecek-yeni çıkacak araçlarla alakalı son durum nedir? Bu konuda birkaç yabancı site dolaştım fakat objektif bilgiye ulaşamadım.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Focus 4 gelecekmiş galiba. Büyük ihtimalle 2017'nin 2. altı ayında 2018 kasa olarak satışa sunulur.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,324
46,008
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Focus mk4 gelecek, Fiesta yeni kasa gelecek, Mondeo makyajlanacak ( 2017 fusion diye aratınca zaten araç şuan gözüküyor), opel insignia kasa değiştirecek.. Benim bildiklerim bunlar.

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
26
Kayseri
Civic geldi, i30 geldi, Corolla makyajlandi, tahminimce 2018 diye sedan astra k çıkar 6 ay sonra

B

BilginGokay

Ziyaretçi
İnsignia yeni kasa gelecek.
X-Trail makyajlandı.

Ahmet.bh

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
33
4
595
İstanbul
Focus mk4 gelecek, Fiesta yeni kasa gelecek, Mondeo makyajlanacak ( 2017 fusion diye aratınca zaten araç şuan gözüküyor), opel insignia kasa değiştirecek.. Benim bildiklerim bunlar.

Focus ile alakalı casus fotoğraf- olası render görüntüleri var mıdır acaba? Nasıl bir tasarım tarzı benimsenecek acaba

Ahmet.bh

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
33
4
595
İstanbul
Kompakt sınıfta şıuan görünen i30 ve focus anladığım kadarıyla. Premiumda da güncelleme düşünülmüyor herhalde

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,324
46,008
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Focus ile alakalı casus fotoğraf- olası render görüntüleri var mıdır acaba? Nasıl bir tasarım tarzı benimsenecek acaba
Şuanki makyajlı focus 3 ile temelde benzer olacak ama sağını solunu gizledikleri için ufak ayrıntılar ne alemde bilmiyorum.. 2017 mk4 focus diye aratınca bir kaç resim geliyor. Sol ve sağ arka kelebek camları büyümüş dolayısıyla iç mekanda biraz daha geniş bir hacim söz konusu olacak, gündüz ledli stop, far grubu gelecek. Yüksek ihtimal de mondeo'daki integral link süspansiyon kullanılacak. 90'lardan beri kullandıkları control blade süspansiyondan vazgeçecekler artık sanırım. Şimdilik bunlar gündemde. İlerleyen zamanlar ayrıntılar daha da belli olur.

Ahmet.bh

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
33
4
595
İstanbul
Şuanki makyajlı focus 3 ile temelde benzer olacak ama sağını solunu gizledikleri için ufak ayrıntılar ne alemde bilmiyorum.. 2017 mk4 focus diye aratınca bir kaç resim geliyor. Sol ve sağ arka kelebek camları büyümüş dolayısıyla iç mekanda biraz daha geniş bir hacim söz konusu olacak, gündüz ledli stop, far grubu gelecek. Yüksek ihtimal de mondeo'daki integral link süspansiyon kullanılacak. 90'lardan beri kullandıkları control blade süspansiyondan vazgeçecekler artık sanırım. Şimdilik bunlar gündemde. İlerleyen zamanlar ayrıntılar daha da belli olur.

Tümden yenilenmesi değil de facelift sanıyorum

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,324
46,008
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Tümden yenilenmesi değil de facelift sanıyorum
Yok baska bir kasa haline gelmez malum makyajli focus da suan guncel tum fordlarin tipine benzer cikti. Mutlaka rotuslar olacaktir ama temelde suankine benzeyecek ama belli de olmaz malum ford'un islerine akil ermiyor. Focus 3'u bilirsiniz makyaj yapilacak dendi suan benim profil fotografimdaki hale geldi. Bir cok marka bu kadar farkliligi kasa degisikligi olarak sunuyor. O sebeple ford'un islerine akil ermez. Temel kasa boyle olacak ama geriye kalan detaylar pek belli degil.

Ahmet.bh

Asfalt Kurutucu
14 Eyl 2016
33
4
595
İstanbul
Yok baska bir kasa haline gelmez malum makyajli focus da suan guncel tum fordlarin tipine benzer cikti. Mutlaka rotuslar olacaktir ama temelde suankine benzeyecek ama belli de olmaz malum ford'un islerine akil ermiyor. Focus 3'u bilirsiniz makyaj yapilacak dendi suan benim profil fotografimdaki hale geldi. Bir cok marka bu kadar farkliligi kasa degisikligi olarak sunuyor. O sebeple ford'un islerine akil ermez. Temel kasa boyle olacak ama geriye kalan detaylar pek belli degil.

İç tasarımda da güncellemeye gidilmeli bence. Konsol insanın üzerine fazla geliyor gibi hissettirmişti bana ilk kullandığımda. Sedan için de benzer durum söz konusu

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,324
46,008
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İç tasarımda da güncellemeye gidilmeli bence. Konsol insanın üzerine fazla geliyor gibi hissettirmişti bana ilk kullandığımda. Sedan için de benzer durum söz konusu
Tabii bazi kisiler rahatsiz olabiliyor hakli olarak. Ben de genelde sarip sarmalasin bana yakin olsun isterim kokpitin..

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
2018 yeni cc, 2018 makyajlı passat, bu sene ekim makyajlı golf, 2017 mart yeni polo, 2017 sonu yeni touareg. Son gelen spy fotolara göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım