Kaza Yapan Focus RS Tamir Edilmiş

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erdem65
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arabanın tamiri üretiminden daha uzun sürdü herhalde, acaba testi yayınlama konusu ne oldu. Hatirladigim kadariyla arac tamir edildikten sonra gorusulecekti tekrar.

Arka tamponun çamurluk ve benzin deposu kapağının oralarda bir gariplik var, yeterli boşluk yok gibi. Onun dışında iyi iş yapmışlar gibi gözüküyor. Muhtemelen alt takımda da tamir yerine değiştirme seçeneğini kullanmışlardır. Umarım eskisi gibi olmuştur.

Arka tamponun çamurluk ve benzin deposu kapağının oralarda bir gariplik var, yeterli boşluk yok gibi. Onun dışında iyi iş yapmışlar gibi gözüküyor. Muhtemelen alt takımda da tamir yerine değiştirme seçeneğini kullanmışlardır. Umarım eskisi gibi olmuştur.
Banada sanki aracın önü biraz yampiri duruyor gibi geldi ama bilemedim fotoğraftan dolayı da öyle gözüküyor olabilir. Benimde temennim eskisi gibi olması yönünde.

Bence araba eskisi gibi olmustur, ustalarin yeterli bilgisi olmadigi icin her parcada degisime gidilmistir. Ben kendinarabamin sol on tarafi yok eytim, yetkili servis eskisinden iyi hale getlrdi ki iscilik vardi biraz. Belki ilk basta 1-2 sikinti cikabilir, sonra duzeltirler, tepe tepe kullanilir. Saka maka amma uzun surdu tamirati, nerden geldi bu arabanin yedek parcasi, daha airbagler bile degismemis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...