Kaza yaptım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,367
46,060
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Beyler 3-4 saat evvel ben de YAPTIM amk.. Bir ara anlatırım konu olarak. Makas atan tanıdığınız varsa sopayla dövün
Geçmiş olsun hocam. Makas atanların kafasını lastiğin altına koyup üzerinden geçmek istiyorum. Çok iyi şoförüm diyorsan git boş dağ yollarında viraj kas. Ama yok yapamazlar nerede, milletin arasından geçmekle ken block falan olunuyor sanıyorlar.

Son düzenleme:

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Geçmiş olsun. Nasıl oldu yahu?
Akşam 10 gibi sol şeritte 110la gidiyordum. 4 Şerit yoldayız bak.En sağ şeritte iki araba gidiyordu benden yavaş, öndekini görmedim, arkadaki ise bolca münasebet içine girdiğim kırmızı Agea, bir sollarında ise Passat var. Agea inatla önündeki araç ve Passatın arasından geçmek için hamle yapıyordu, arkalarından yaklaşırken Ageanın dengesinin bozulduğunu gördüm. Görmemle Ageanın Passatı sol arka kapısına dekor yaparak o hızla benim önüme kapanması bir oldu. Erken fren yaptım, sağa da kırdım ama bariyerden seken yaklaşık 1,5 arabalık engelden kaçamadım.Yaklaşık 60la falan vurmuş bulundum ben sağa geçebildim ama yoldan Passatın aküsünü topladılar, Ageada öyle. Çok ilginç şekilde araba hasar tahmin ettiğimden çok daha az ama sol perde şoför nedense yolcu airbag açıldı. Zaten airbagler açılınca baya bildiğin körleme fren yapıyormuşsun :) Neyse polis vs halloldu. Kendimde de cizik dahi yok Allahtan. Dikkatli olun yolda çok saçma yere başınıza iş cidden.

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
Akşam 10 gibi sol şeritte 110la gidiyordum. 4 Şerit yoldayız bak.En sağ şeritte iki araba gidiyordu benden yavaş, öndekini görmedim, arkadaki ise bolca münasebet içine girdiğim kırmızı Agea, bir sollarında ise Passat var. Agea inatla önündeki araç ve Passatın arasından geçmek için hamle yapıyordu, arkalarından yaklaşırken Ageanın dengesinin bozulduğunu gördüm. Görmemle Ageanın Passatı sol arka kapısına dekor yaparak o hızla benim önüme kapanması bir oldu. Erken fren yaptım, sağa da kırdım ama bariyerden seken yaklaşık 1,5 arabalık engelden kaçamadım.Yaklaşık 60la falan vurmuş bulundum ben sağa geçebildim ama yoldan Passatın aküsünü topladılar, Ageada öyle. Çok ilginç şekilde araba hasar tahmin ettiğimden çok daha az ama sol perde şoför nedense yolcu airbag açıldı. Zaten airbagler açılınca baya bildiğin körleme fren yapıyormuşsun :) Neyse polis vs halloldu. Kendimde de cizik dahi yok Allahtan. Dikkatli olun yolda çok saçma yere başınıza iş cidden.
Büyük geçmiş olsun sizde bişey olmaması teselli fakat daha vites değiştirmeyi beceremeyen insanlarca yapılan amatörce hareketler yüzünden başka insanların hayatı ciddi şekilde tehlikeye giriyor. Yapmıyomuyuz yapıyoruz ama bi sınır çizgisi dahilinde ortama uygun olarak. bu lafımdan kastım inatla yol vermeyen egoist insanlar ya da dengesiz bi şekilde trafikde seyreden ve yolu boşuna kaplayan araçlardan kastım. Tekrar geçmiş olsun. O şekilde bi çok kazanın ucundan döndüm erken verdiğim tepkilerle. Hatta birinde bomboş yolda sanki adamın canına daha önce bi kastım olmuş gibi sıkıştıran bi manyak yüzünden hayatımda ilk defa elim ayağım titreyerek kenara çekmişliğim var.

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
İkinize de büyük geçmiş olsun. 3 hafta önce Sakarya - İstanbul arası otobanda hayatımda görmediğim kadar kasabı bir arada gördüm. Bir minibüs önce önümdekilere, sonra bana musallat oldu. En soldan yavaş gidiyor, geçeceğim yol vermiyor, mecburen sağdan geçiyorum yine beni geçip önüme geliyor, arabaların arasından geçiyor vs... Normalde trafik beni sinirlendirmez fakat bu şekilde ortalıkta dolaşan gelişimini tamamlamamış insanları görünce dayanamıyorum. En sonunda deliye dönmemek için iyice yavaşlayıp aramızın açılmasını sağlayarak kurtulmaya çalıştım. Bu, kısacık yolcuktaki kasaplardan sadece bir tanesi. Orta şeritten 90 ile sakin sakin gideyim dedim, onda da 2 kamyon sağdan ve soldan aynı anda beni geçmeye kalkıştı, oradan da bastım gittim... 120 ile giderken en sola atlayan kamyonlardan bahsetmiyorum bile... Birisinin döktüğü mazot yüzünden kaza yapmak da apayrı bir talihsizlik. Söyleyecek söz bulamıyorum. Son kazanız olması dileğiyle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım