Kersinde sel felaketi. Ve annemi kurtarışım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Bugun kadikoy tuzla sahil yolunda sel olmasina az birsey kalmisti. Suyun tahliye edilmesi gerektigini bilmeyen sehir planlamacisi takkeli abime selamlar

tyln

Profesör
10 Eki 2016
351
690
1,845
Marka
Renault
Benim aklima oyle bir anda motoru oyle kontrol etmek gelmezdi iyi atlatmissiniz.gecmis olsun tekrardan.

ali_tremonti

Panpa
8 Eyl 2016
1,610
1,940
2,570
26
Benim aklima oyle bir anda motoru oyle kontrol etmek gelmezdi iyi atlatmissiniz.gecmis olsun tekrardan.
Mecbur her ihtimali dusunmek zorundaydim silindirler su almissa marşa basilirsa piston kolunu bukme ye kadar her turlu hasar gelebilirdi motora. ve suan zaten ekonomik acidan biraz sıkısık oldugumuz icin hani cana gelmesin ama mala da gelmesin demek zorundayiz durum oyle olunca her ihtimali dusunerek bi cozum uretmek zorundaydim

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
volandaki yaylardan kaynaklıymış ses. ama sadece ses arabanın gidişatunda bi sıkıntı yok şimdilik
Dişli, yay gibi mekanizmaların olduğu her yer, su gördükten sonra ses yapma ihtimali yüksek yerlerdir. Bakım zamanı kontrol ettirirseniz kafanız rahat olur :)

Yalman

Asfalt Kurutucu
8 Eyl 2016
38
65
635
Konuyu yeni gördüm, büyük badire atlatmışsınız geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin, bir şekilde halledilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım