Kocaeli Gebze civarında işinde iyi ekspertiz firması var mı?

Antares

Mustafa Sevinc
Senkromeççi
10 Şub 2020
6
0
60
23
Samsun
Marka
Yok
Merhaba, Kocaeli Gebze tarafta güvenilir, işini iyi yapan bildiğiniz ekspertiz firması var mı?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Biliyorum fakat orası uzak kalıyor ayrıca sırası dolu başka var mı bildiğiniz?
Daha uzakta Düzce'de Onay Oto Ekspertiz var. Daha da uzakta İkitelli OSB'de Yeşil Oto Ekspertiz var.
Bir gün önceden gelip Tarcanlar'da sıraya sokabilirsiniz, sabaha karşı yola çıkıp Düzce'ye gidebilirsiniz :)

Gebze'ye yakın iyi bir ekspertiz firması bilmiyorum. Olabileceğine de pek ihtimal vermiyorum, barındırmazlar :D

Son düzenleme:
Tepkiler: yaso ve Toprak

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Eğer arabamı alacak kişi tarcanlara götürmek isterse, sıfır arabam olsa bile airbag açmış kemerler dirençler kandırılmış çıkacakmış gibi hissediyorum😄. Çok değişik bir etkisi var üzerimde. Size de böyle oluyor mu?

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,005
7
51,304
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Eğer arabamı alacak kişi tarcanlara götürmek isterse, sıfır arabam olsa bile airbag açmış kemerler dirençler kandırılmış çıkacakmış gibi hissediyorum😄. Çok değişik bir etkisi var üzerimde. Size de böyle oluyor mu?
Bende olmuyor. Toplam 1 airbag var, onun da beyni 3 sene önce bozuldu. E arabanın her yeri boyalı, boyası olmayan yer değişik, değişmeyen yeri tavan, onda da nokta boya yok; boyanın tamamı güneş yanığından gitmiş. Kafam çok rahat. :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım