Kocaeli'den selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alper1001

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2019
52
96
560
38
Kocaeli
Marka
Honda
Hayırlı forumlar, Kocaelide ikamet ediyorum, 33 yaşındayım, gemi kaptanı olarak çalışıyorum. fk8 civic kullanıcısıyım, uzun süredir otopark takipçisiyim, forumu keşfedince hemen geldim, selamlar herkese

alper1001

Asfalt Kurutucu
23 Eyl 2019
52
96
560
38
Kocaeli
Marka
Honda
hoşbuldum arkadaşlar, otopark ortamında buluşmalar olsa çok güzel olur, bu bölgedeki aktivitelere katılmak isterim

petrich

Profesör
7 Eyl 2016
536
880
1,820
İzmit
Marka
Mazda
Hoşgeldiniz. Fk8 typer'ı olan yok forumda garaj başlığında paylaşırsınız inşallah aracınızı.

Ozzy41

Profesör
26 Eyl 2016
240
463
1,335
Marka
Seat
Hayırlı forumlar, Kocaelide ikamet ediyorum, 33 yaşındayım, gemi kaptanı olarak çalışıyorum. fk8 civic kullanıcısıyım, uzun süredir otopark takipçisiyim, forumu keşfedince hemen geldim, selamlar herkese
hoşgeldiniz , araç kırmızı type-r mı ??

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Selamlar hosgeldiniz uzakyolmu ehliyetiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım