Konu dışı: Telefon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
P9 Lite veya f/p canavarı olan One Plus 3 tavsiye ederim. Özellikle One Plus gerçekten fiyatına göre çok çılgın telefon. G2'nin yavaşlamış olma sebebi telefonun artık yaşlanması ve ömrünü tamamlamaya yaklaşmış olması olabilir.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
Mi5s siparişini n11 den turuncumagazadan sipariş verdim banka kartıyla 1300 lira hadi hayirlisi cumartesi veya pazartesi elimde olur diye düşünüyorum. Ama yanlışlıkla alışverişi tamamlaya bastım para gitti ürün gelmeden. Bakalım olaylar nasil gelisecek

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
2 yıla yakındır Lenovo p70 kullanıyorum. Telefonun güç düğmesinde bir süredir sorun var, bir kaç defa basmam gerekiyor. Bir kaç defa düşürdüm, sağında solunda çizikler var garanti kapsamına almayabilirler diye göndermedim daha, 2 ay var garantinin sona ermesine. Garantiye göndersem o kapsamdan mı sorunu mu çözerler, tahmini ne kadar sürer? Dışarıda yaptırsam tahmini ne kadar tutar? İstanbul'da bildiğiniz iyi bir telefon tamircisi var mı? Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
2 yıla yakındır Lenovo p70 kullanıyorum. Telefonun güç düğmesinde bir süredir sorun var, bir kaç defa basmam gerekiyor. Bir kaç defa düşürdüm, sağında solunda çizikler var garanti kapsamına almayabilirler diye göndermedim daha, 2 ay var garantinin sona ermesine. Garantiye göndersem o kapsamdan mı sorunu mu çözerler, tahmini ne kadar sürer? Dışarıda yaptırsam tahmini ne kadar tutar? İstanbul'da bildiğiniz iyi bir telefon tamircisi var mı? Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.
muhtemel kullanıcı hatası deyıp tahmını 80 100 lıra gıbı bırsey alırlar. ıstanbulda en ıyı kadıkoyde var derım cunku bazıları basında beklemenıze ızın verıyorlar. babamın oglu olsa bıle telefondan parca calınması veya eskı parcalarla degıstırmelerını duydugumdan berı ufak servıslere bırakmıyorum. bırakacaksamda basında beklerım dıyorum.

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
Bende mi5 baktım, 1100 tl süper cihaz alıyorsun. Ama cihaz bozulsa muhattap kim?
PicsArt_06-02-08.12.54.jpg
delta servis ilgileniyor Xiaomi ile ben bir kere isim düştü gerçekten ilgileniyorlar. Yukarıdaki gibi kullanıcı kartı veriyorlar birde.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
muhtemel kullanıcı hatası deyıp tahmını 80 100 lıra gıbı bırsey alırlar. ıstanbulda en ıyı kadıkoyde var derım cunku bazıları basında beklemenıze ızın verıyorlar. babamın oglu olsa bıle telefondan parca calınması veya eskı parcalarla degıstırmelerını duydugumdan berı ufak servıslere bırakmıyorum. bırakacaksamda basında beklerım dıyorum.

Bende pek bırakma taraftarı değilim. Eminönü'nde REM GSM var bilenler vardır, onların yönlendirdiği bir tamirci vardı eskiden ama kapamış. Markada lenovo olunca herkes bakmaz diye düşündüm. Bir ara Kadıköy taraflarına bakayım teşekkürler.

sinan-cetin

Profesör
11 Eyl 2016
237
856
2,085
Bursa
Mi5s siparişini n11 den turuncumagazadan sipariş verdim banka kartıyla 1300 lira hadi hayirlisi cumartesi veya pazartesi elimde olur diye düşünüyorum. Ama yanlışlıkla alışverişi tamamlaya bastım para gitti ürün gelmeden. Bakalım olaylar nasil gelisecek

Arkadaşım mi5s kullanıyor, çok memnun. İnşaallah siz de memnun kalırsınız.

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford
beyler bugün xiaomi mi5s imi aldım ilk sarjini doldurdum bile. Bir car x drift racing oynadım akıllara zarar telefon en yüksek ayarlarda hiç takilmiyor çok hoşuma gitti. alacak olan varsa dusunmesin. suanlik tek sikintim kırılmaz cam olmuyor zaten de ince jelatin bulamadım satan yer yok. http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...y-j5-ekran-koruma-film-ince-jelatin-273007786 şunu alicam sanırım internette j5 e tam uyumlu demişler. sansima annemde j5 var ve ekranları gerçekten benziyor olur diye düşünüyorum

krsdqnqrd

Elit Apaçi
2 Şub 2017
74
172
810
Antalya
beyler bugün xiaomi mi5s imi aldım ilk sarjini doldurdum bile. Bir car x drift racing oynadım akıllara zarar telefon en yüksek ayarlarda hiç takilmiyor çok hoşuma gitti. alacak olan varsa dusunmesin. suanlik tek sikintim kırılmaz cam olmuyor zaten de ince jelatin bulamadım satan yer yok. http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...y-j5-ekran-koruma-film-ince-jelatin-273007786 şunu alicam sanırım internette j5 e tam uyumlu demişler. sansima annemde j5 var ve ekranları gerçekten benziyor olur diye düşünüyorum
Aksesuarlarını aliexpress ten almanız tavsiye ederim hem ucuz hem de tam uyumlu oluyor ve çeşit çok, tek sıkıntı gelmesi biraz uzun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım