Kopyacı Toyota

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Orta kısım aşağı doğru gittikçe farklılaşıyor.

Ne markalar ne tasarımları kopyalıyor, direkt dış tasarımı benzer yapıyorlar. Onların yanında direksiyon gibi farklılaştırma imkânı daha az olan şeye konu açarsak konusu olmayan marka kalmaz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,105
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu başlık özelinde değil ama genel bir değerlendirme yapmam gerekirse; adamlar otomotiv piyasasında en sıkıcı sürüşlerden birine sahip araçlarını, en eğlenceli sürüşe sahip modeller listesine sokabildi ki hala bu konudaki atılımları devam ediyor. Otomotiv piyasasının son dönemlerine bakın, köklü markların çoğu araçlarının sürüş karakterleri için gereken üretim anlayışını böylesine 180 derece olumlu yönde değiştirmemiştir. Ama Toyota bunu başarmış. Sosyal medyada, orada burada tasarım karşılaştırmasının, sürüş karşılaştırması yapılmasına oranla daha fazla olduğunu gördükçe resmen içim acıyor. Adamlar zor olanı başarmış zaten gerisi fasa fiso.

Son düzenleme:

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Beyler sakin yav :) sadece sahibindende gezerken bi baktim direksiyondaki gri parcanin tasarimi ayniymis baslik aciyim demistim
Bu arada sıfır corolla hybrid aldik corollayida toyotayida severiz yani :)

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Beyler sakin yav :) sadece sahibindende gezerken bi baktim direksiyondaki gri parcanin tasarimi ayniymis baslik aciyim demistim

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,264
3,862
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Başlığı açtığınızda ki yazdıklarınız hiç sakin durmuyor maalesef..
Bu arada hayırlı olsun..

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım