Kulak içi kulaklık tavsiyesi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Merhabalar arkadaşlar. Sennheiser Cx 3.00 kulaklığımın bozulması sonucu idarelik 100 liralık bi jbl almıştım.

O da yalan oldu.

Şimdi yeni kulaklık almam gerek, sennheiser'dan çok memnundum yine sennheiser almak isterim ancak fiyatlar uçmuş halde. Bi de üstüne sennheiser'da benim ex kulaklık gibi kulaklıkların kabloları çok dayanıklı değilmiş gibi geliyor bana. Daha üst kalite momentumlara falan da çıkamam :(

200 250 bandını geçmeyecek basları tizleri kaliteli kulak içi kulaklık önerilerinizi alabilir miyim acaba ?

Deneyimlediğiniz modeller olursa sevinirim :)

Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
Yakın zamanda SENNHEISER CX 275s aldım. Motorla yol yaparken dinlemek amacıyla aldım evde 3-5 saat dinleyebildim duruyor öyle kenarda malum olaylar.
Şöyle yazayım abi kısaca:
+Ses yüksekliği gayet fazla, hatta tiz sever biriyseniz açtığınızda kulak çizer kıvamda tiz verebiliyor.
+Kulağa çok iyi oturuyor öyle elinizle iyice ittirmenize gerek kalmadan rahatça yerinden oynamadan duruyor.
+Yalıtımı çok başarılı buldum ben dışardan hiç ses duymuyorsunuz ve dışarı da ses vermiyor.
-Bass'lar bende hayal kırıklığı yarattı yani o yüksekliğe az kalıyor.
-Kablosu ince plastik insan 20 TL'lik kulaklık almış gibi hissediyor.
-Kablo çıkışı L şeklinde değil ve kablonun soketten sonraki kısmı çok çabuk bozulacak izlenimi verdi bana.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Yakın zamanda SENNHEISER CX 275s aldım. Motorla yol yaparken dinlemek amacıyla aldım evde 3-5 saat dinleyebildim duruyor öyle kenarda malum olaylar.
Şöyle yazayım abi kısaca:
+Ses yüksekliği gayet fazla, hatta tiz sever biriyseniz açtığınızda kulak çizer kıvamda tiz verebiliyor.
+Kulağa çok iyi oturuyor öyle elinizle iyice ittirmenize gerek kalmadan rahatça yerinden oynamadan duruyor.
+Yalıtımı çok başarılı buldum ben dışardan hiç ses duymuyorsunuz ve dışarı da ses vermiyor.
-Bass'lar bende hayal kırıklığı yarattı yani o yüksekliğe az kalıyor.
-Kablosu ince plastik insan 20 TL'lik kulaklık almış gibi hissediyor.
-Kablo çıkışı L şeklinde değil ve kablonun soketten sonraki kısmı çok çabuk bozulacak izlenimi verdi bana.

benim cx 3.0'ın alt serisiydi sanırım, baslar 3.0da gayet iyiydi bunda bi tık düşük olması normal de bu kablo kalitesini napcaz ya :(

bütçeyi 300 350ye çıkarsam aman aman fark etmeyecek onu da biliyorum

canım sıkılıyor

• Üzgün
Tepkiler: Berkin

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,276
21,695
5,320
26
Avcılar-Darıca
benim cx 3.0'ın alt serisiydi sanırım, baslar 3.0da gayet iyiydi bunda bi tık düşük olması normal de bu kablo kalitesini napcaz ya :(

bütçeyi 300 350ye çıkarsam aman aman fark etmeyecek onu da biliyorum

canım sıkılıyor
Urban Ears kullanan bir kaç arkadaşım var çok memnunlar abi kablo kalitesi de iyi ama ben düz kulakiçi olmazsa rahat edemediğim için bundan aldım.
Onlara da bakmanı öneririm.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

ercanalhan

Yusuf Ercan Alhan
Profesör
22 Şub 2019
391
1,141
2,395
istanbul
Marka
Opel
Jbl endurance run kullanıyorum..

iyi yönleri... sağlam yapısı, kablosuz bağlantı, 5-6 saat kullanım, kulak ağrıtmayan yapısı, tok basslar, tiz olmayan ses, yüksek ses seviyesi, su ve toz geçirmez, telefon görüşmesine imkan vermesi, uzun bağlantı mesafesi, stabil bağlantı, bağlantı ve sarj seviyesinde sesli uyarı, hafif yapısı, mıknatıs ile birbirine yapıştırabilme.

eksileri... yanak mesafesinde duran batarya ve tuş ekipmanları, sağlamlık olarak pek güven vermeyen sarj soketi, pil uyarısını 3-5 dk önceden vermesi (mesela %40 da 4 adet bip, %20 de 2 bip, %10 da bir uzun bip sesi çıkarabilir ona göre sarja takarız dışarı çıkmadan), spor yaparken kulakdan çıkabiliyor ve fark etmezseniz düşebilir, yakaya tutturmak için bir klip olsa güzel olurmuş.

Bunların dışında ses kalitesi gayet güzel, hatta birçok şarkıyı bu kulaklıkla yeniden dinlemek isteyebilirsiniz. aradaki birçok farklı sesi duyma imkanı veriyor.

standart youtube den müzik dinlemeyin.. youtube müzik uygulamasını indirin, ses kalitesi çok daha iyi.

JBL-ENDURANCE-RUN-BT-Headphones-and-Headsets-491570851-i-6-1200Wx1200H.jpg

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Jbl endurance run kullanıyorum..

iyi yönleri... sağlam yapısı, kablosuz bağlantı, 5-6 saat kullanım, kulak ağrıtmayan yapısı, tok basslar, tiz olmayan ses, yüksek ses seviyesi, su ve toz geçirmez, telefon görüşmesine imkan vermesi, uzun bağlantı mesafesi, stabil bağlantı, bağlantı ve sarj seviyesinde sesli uyarı, hafif yapısı, mıknatıs ile birbirine yapıştırabilme.

eksileri... yanak mesafesinde duran batarya ve tuş ekipmanları, sağlamlık olarak pek güven vermeyen sarj soketi, pil uyarısını 3-5 dk önceden vermesi (mesela %40 da 4 adet bip, %20 de 2 bip, %10 da bir uzun bip sesi çıkarabilir ona göre sarja takarız dışarı çıkmadan), spor yaparken kulakdan çıkabiliyor ve fark etmezseniz düşebilir, yakaya tutturmak için bir klip olsa güzel olurmuş.

Bunların dışında ses kalitesi gayet güzel, hatta birçok şarkıyı bu kulaklıkla yeniden dinlemek isteyebilirsiniz. aradaki birçok farklı sesi duyma imkanı veriyor.

standart youtube den müzik dinlemeyin.. youtube müzik uygulamasını indirin, ses kalitesi çok daha iyi.

Ekli dosyayı görüntüle 25315
Yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle. Kablosuz düşünmüyorum aslında ama araştıracağjm her yorum önemli

M.Shadows

Kaan
Panpa
Destekçi
14 Şub 2018
2,006
3
4,827
4,270
24
Highway to Hell
Marka
Hyundai
Kulak içi kulaklıkta Urbanears sumpan indigo çok dikkat çekiyor özellikle yapısı ve kalite itibariyle.Fiyatı da oldukça uygun ve ses kalitesi güzel diyorlar,ben niyetlenmiştim EarPods'umu Almanya'da unutunca,sonra bir yerlerde unutulmuş 0 A10s kulaklığı bulunca almadım tabii.Kulak içi kulaklıklarda kendi kulağıma göre Apple'ı kesinlikle rakipsiz görüyorum,kulak içine giren silikonlu kulaklıkların hiçbiri şahsen benim kulağıma oturmuyor,sürekli düşüyor ve beni rahatsız ediyor.EarPods ve AirPods tasarımı bu güne kadar deneyimlediğim en iyi kulak içi kulaklık.Ses kalitesi de kesinlikle takdiri hakediyor,kendisini unutmadan önce yaklaşık 5 yıl kullandım zaten.Bu yüzden Urbanears dikkatimi çekmişti tasarım anlamında benzediği için.Yani kısacası,fiyatları uçmuş olsa da AirPods özellikle iPhone kullanıyorsan 2. neslini kesinlikle öneririm,kablolu ekonomik seçenek olarakta Urbanears çok övülüyor,bence deneyebilirsin.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kulak içi kulaklıkta Urbanears sumpan indigo çok dikkat çekiyor özellikle yapısı ve kalite itibariyle.Fiyatı da oldukça uygun ve ses kalitesi güzel diyorlar,ben niyetlenmiştim EarPods'umu Almanya'da unutunca,sonra bir yerlerde unutulmuş 0 A10s kulaklığı bulunca almadım tabii.Kulak içi kulaklıklarda kendi kulağıma göre Apple'ı kesinlikle rakipsiz görüyorum,kulak içine giren silikonlu kulaklıkların hiçbiri şahsen benim kulağıma oturmuyor,sürekli düşüyor ve beni rahatsız ediyor.EarPods ve AirPods tasarımı bu güne kadar deneyimlediğim en iyi kulak içi kulaklık.Ses kalitesi de kesinlikle takdiri hakediyor,kendisini unutmadan önce yaklaşık 5 yıl kullandım zaten.Bu yüzden Urbanears dikkatimi çekmişti tasarım anlamında benzediği için.Yani kısacası,fiyatları uçmuş olsa da AirPods özellikle iPhone kullanıyorsan 2. neslini kesinlikle öneririm,kablolu ekonomik seçenek olarakta Urbanears çok övülüyor,bence deneyebilirsin.

ya ben kablosuz almaya çekiniyorum. sakarım kaybederim :D

Kulak içi kulaklık seviyorum ama yıllardır kullanıyorm sıkıntı yaşamadım :)urbanears sumpan arkadaşımda vardı hoşuma gitmişti, ama bütçem varken bi tık üste çıkacağım

Son düzenleme:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

3 kulaklığa düşürdüm. marshall ve sony favori. bıktım araştırmaktan dersem sennheiser alıp geçeceğim. varsa öneriniz alırım bi dal

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,639
2
9,529
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo

3 kulaklığa düşürdüm. marshall ve sony favori. bıktım araştırmaktan dersem sennheiser alıp geçeceğim. varsa öneriniz alırım bi dal

ANKER ? JBL ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
  • Üzgün
Tepkiler: S.Asil

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

Marshall kullandim 80 liraya almistim gemideki arkadasa birakmistim begenmeyip o kadar diyim (italyada 20 kusur falandi vergisiz falan baya ucuzdu ama degmez)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım