Kullandığınız Araç Kokuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
Burada aracımızda kullandığımız ve memnun olduğumuz kokuları paylaşalım. Arayış içerisinde olan arkadaşlara en azından bir fikir verebiliriz.
Konu sahibi olarak, 5 yıldır California Scent Golden State kullanıyorum..
a55f4004b0352816552c7641aee2b14f.jpg

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
fix her aracımda little trees amerika bayraklı olanı kullanıyorum ama öyle dikiz aynasına falan asmam sıkıştırıyorum kıyıya köşeye. Bir de yine little trees'in yeşil renkli olan kokusunu kullanırım. Arada bir değiştiriyorum işte :)
edit: ha bir de California Scents Black Ice kokusunu almıştım yıllar önce çok güzel bi kokuydu ama bulamadım daha sonradan. Bulursam stok yaparım o derece :D
edit2: black ice kokusu little trees'de de varmış yakın zamanda denemek istiyorum. çok fark var mıdır acaba?

Son düzenleme:

TSIDSG

Panpa
10 Eyl 2016
2,399
9,449
4,970
İstanbul
Koku kullanmam, arabanın içi temiz sürece eski Ford ların verdiği o ağır Retro koku geliyor burnuma :)

volkan

Profesör
Yayın Yönetmeni
7 Eyl 2016
113
377
1,835
Californialardan pek memnun kalamadım ben ya little trees favori vanilla(amerika bayraklı olmayan) ve black ice candır

ibrahimcan

Profesör
15 Eki 2016
68
132
1,060
Burada aracımızda kullandığımız ve memnun olduğumuz kokuları paylaşalım. Arayış içerisinde olan arkadaşlara en azından bir fikir verebiliriz.

Aynısından kullanıyordum şimdiki arabayada alacağım. Çok güzel ve uzun ömürlü bi koku bence. Ama her araçta aynı etkiyi vermiyor malesef [emoji23]

cnkakyz

Panpa
9 Eyl 2016
566
1,110
2,520
Ankara
Marka
Renault
Glade mni jel kullanıyorum, tavsiye ederim. Bagajdaki bardaklıklara koyuyorum iki tane arabanın her yerine yayılıyor güzel güzel :)

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
922
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
Air Wick'in küre şeklinde kavun kokulu olandan alıyorum bir paketten iki tane çıkıyor birini sağ birini sol kapı içi cepteki bardaklığa koyuyorum kokusu çok hoşuma gidiyor..

AlperBasdemir

Asfalt Kurutucu
18 Eki 2016
33
38
595
39
İstanbul
1 gece arabada kaldı, ertesi sabah araba ayak kokusu ve ekşimiş peynir kokusu karışımı bir hal aldı kokuyu 2tane poşete koyup bagaja atmama rağmen işe zor geldim :) Kesinlikle araç seçen bir koku ve ben şahsen fiestada kullanmanızı tavsiye etmem, bir daha tövbe:)

anl_akl

Panpa
8 Eyl 2016
1,247
3,438
3,720
Ankara
Renault 9'un kendine bir has kokusu var onu çekiyorum içime ve tüpten benzine çekince bu sefer benzin kokusu geliyor ama ikisi de birbirinden güzel.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,700
2
9,630
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Önceden Little Trees "Vanilla Prade" Sürekli Kullanırdım. Yine Aynı Markanın "Coconut" , "New Car" , "Black İce" Serilerinide Kullandım Bence Hepsi Birbirinden Harika Kokular. Relaxlık İçin Vanilla P. , Coconut Biraz Deli Dolu İçin Black İce , New Car <

Würth Melon < Ayrıca Tercih Edilebilir , Tabi Asma Koku Değildi Kullandığım Spreydi Koltuklarda İz Bırakmıyor Hoş Koku Veriyordu.

Şimdi ALFA da Hiç Bir şey Kullanmıyorum , Sigara İçmiyorum Ve O Mis Gibi Kokusunu İçime Çekerek Seyahat Ediyorum :cool: ( Her Ne Kadar Kaloriferden Gelen Kokudan Rahatsızlık Duysamda Şimdilik Koku Almayacağım o_O )

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,020
7
51,354
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Koku kullanmam, arabanın içi temiz sürece eski Ford ların verdiği o ağır Retro koku geliyor burnuma :)
Kalorifer sıcağı yemiş lastik paspas ve havalandırma ızgaraları =) Benzeri kışlık lastik paspas kullanırken benim Corsa'da da var. Ben bu kokuyu yeni araç kokusuyla harmanlıyorum.
Bazen de babama Ford yetkili servisinin verdiği araç kokularını takıyorum aynanın üst tarafına görünmeyecek bir şekilde. Zaten çok kokmuyorlar ve çabuk bitiyorlar.
Koltukları sık sık temizlediğim için temizleyicinin kendi parfümü uzun süre arabada kalıyor zaten.

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
28748d408a0ebff8ea5c5f7e318b7135.jpg

Forumumuzdan Kubilay Evis ile dün Bahçeşehirde otogold'a gittik çok değişik araç kokuları çıkmış inanılmaz modeller vardı. Ama biz gene California Scent Golden State'den vazgeçemedik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım