Kullandığınız Araç Kokuları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
BERKECAN olmadan Little Trees kullanma yöntemini anlatıyorum toplaşın. Önce Glade'in rengini en sevdiğiniz modelini alıyorsunuz.(Ben siyah-gri olanı seçtim.)Bitene kadar kullanıyorsunuz.(Opsiyonel adım.)Sonra cam haznedeki fitili iyice su ile durulayıp fön ile kurutuyorsunuz.Artık cam haznenin içine Little Trees'in sprey versiyonunu boşaltıp glade görünümlü amerikan bayrağı kokunuzla yola çıkabilirsiniz.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
BERKECAN olmadan Little Trees kullanma yöntemini anlatıyorum toplaşın. Önce Glade'in rengini en sevdiğiniz modelini alıyorsunuz.(Ben siyah-gri olanı seçtim.)Bitene kadar kullanıyorsunuz.(Opsiyonel adım.)Sonra cam haznedeki fitili iyice su ile durulayıp fön ile kurutuyorsunuz.Artık cam haznenin içine Little Trees'in sprey versiyonunu boşaltıp glade görünümlü amerikan bayrağı kokunuzla yola çıkabilirsiniz.
Ben de ön kapı içlerine atıyorum. Amerikan bayrağını aynada sallandırmaya gerek yok :)

YaMaN

Göksel Yaman
Profesör
15 Eki 2016
208
819
2,085
40
İstanbul
Marka
Ford
Vanilia kokusunu sevenler ama Abd bayrağını sevmeyenler için daha yoğun koku şeklinde bir ütün çıkmış geçen gördüm. Buram buram vanilia kokuyor.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Bir vagcı olarak annemin aracında fordun autoshow da verdiği araç içi spreyi kullanıyorum. Aslı da promosyon falan ama hem etkili hemde güzel kokuyor. Babamın aracında ise febreez in klima kompartmanina takilan klima acik oldugunda kokusu gelen aletten var. Tabi bana sorarsanız en güzel koku ne diye 0 araba kokusu derim. 0 kokusu geçince de alırım koku yada sprey.

abidinkofficial

Profesör
9 Eyl 2016
384
923
1,895
Çorum
Marka
Volkswagen
rez

TolgaRCZ

Asfalt Kurutucu
10 Kas 2016
13
7
595
Tekirdağ
Bim'lerdeki öğrenci işi araba kokuları yetiyor. Kırmızı-mavi renkleri var. 5 liraya yakın fiyatı. Kalorifere takılanlardan

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,811
1
4,135
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Vanillia Pride'ı çok seviyorum ama ilk başta çok ağır kokuyor. Bi süre bagajda kullanıp sonra öne almak lazım

Cihat58

Profesör
9 Eyl 2016
305
196
1,145
25
Kayseri
Şundan verdi bi tanıdiğım ne koktuğunu bilmiyorum ama şahane kokuyor
Bu arada en sevdiğim koku megane 2 lerin kokusu

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    881.1 KB · Görüntüleme: 148

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
arabamda eskiyen Ford plastiklerinin getirdiği ağır bir Ford kokusu var :) bozmak istemiyorum
Bizim ihtiyar focusdan bahsetmişsin resmen 17. yılı bizde arabada 17 yılda toplasan 1 paket sigara içilmemistir arabaya binince suvet kumaş kokusu eskiyen plastik kokusu karışımını bozmak istemiyorum forda has bir koku :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şu ürünü bir arkadaşın arabasında görmüştüm ve kokusu gerçekten çok hoşuma gitmişti. Hem hafif hem çok hoş bir koku veriyordu. Aracımda ki sıfır kokusu henüz gitmedi, şimdilik saklıyorum zamanı gelince kullanacağım.
6979736731465202341.jpg

onurcicek

Profesör
8 Eyl 2016
399
371
1,295
Eski araba kokusu satılıyormu böyle yanık plastik gibi kokan, bayılıyorum ona :D en son dedemin 91 gts taunusunda almıştım o kokuyu

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım