Linç edilen Tofaşçılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,070
7
51,454
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hiç üzülmemiştim bunları gördüğümde. Hayır o değil, Kuş serisi tamamen it uğursuz arabası diye damga yedi en çok ona yanarım.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Yaklaşık 1 sene önce İstanbul'dayken benim arabama çarpıp kaçmaya çalışmıştı bi tanesi. Yaklaşık 1km kovaladıktan sonra yakalayıp bir miktar dövmüştüm. Sonrası klasik işte hastahane karakol falan derken 2000tl para cezasına çarptırıldım, döverken pek anlamamıştım ama durduramamışım kendimi. Videoyu görünce aklıma geldi anlatayım dedim. Kullanıcı kitlesinin %99'u dayaklık bunu hepimiz biliyoruz. Ellerine sağlık :)

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Sonra neden Hitler'e hayranlık duyuyosun, böyle ne kadar balici, tinerci, toplum düzenini bozan, boş gezen tipleme varsa toplayıp yakacaksın. o mahallede kim bilir kaç kez gelip insanları rahatsız ettiler, polis ya müdahele etmiyor ya da bu farzet ki tayfası akıllanmıyo. başka çaresi yok bu işin.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Sonra neden Hitler'e hayranlık duyuyosun, böyle ne kadar balici, tinerci, toplum düzenini bozan, boş gezen tipleme varsa toplayıp yakacaksın. o mahallede kim bilir kaç kez gelip insanları rahatsız ettiler, polis ya müdahele etmiyor ya da bu farzet ki tayfası akıllanmıyo. başka çaresi yok bu işin.
Hitler gibi bir manyağın yaptıkları zulümlerin hiçbir kabul edilebilir noktası yoktur lütfen karıştırmayalım.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Videoyu çeken eleman bi an kendini hollywood'da sanmış heralde "ovv şitt" nedir ya hahahahah :D :D

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Ankarada yaşıyor iseniz abart eksoz ya da tofaş sesi bir kuş sesi gibi her an duyabilirsiniz daha sonra yaşlı bir dede çıkar açık açık sayar söver :D

bilebiletutsak

Asfalt Kurutucu
30 Eki 2016
10
9
595
kastamonu
O değil de kuş serisine hala 15 20 bin lira fiyat istenmesi ve ve bu paraların verilip alınması beni çok düşündürüyor, araştırılması gereken bir fetiş türü olsa gerek.

TuncYcl

Profesör
8 Eyl 2016
731
1,070
2,320
28
İstanbul
Marka
BMW
Yanlamıyor, yanlasa vurmazdı... Gerzeklik bu ya ama tofaşın önünde kalıp 0,0001 sn içinde ayaklanıp kapıya davranan dayıya +1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım