M5 ilanda!

Cihat

Asfalt Kurutucu
19 Mar 2017
22
16
595

omer15

Asfalt Kurutucu
1 Ağu 2018
89
35
670
Arkadaslar belki cok konusuldu burda belki cok sıkıldınız ayni sorulardan ancak ben cok takip edememistim o zamanlar And abi suan nerde ve ne yapiyor ? Bi ara steer vardi ona ne oldu ? Ve And abi gittiginden beri Sinan abiyle hic konusmadilarmi ?

Alper45

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,061
3,037
4,070
26
Arkadaslar belki cok konusuldu burda belki cok sıkıldınız ayni sorulardan ancak ben cok takip edememistim o zamanlar And abi suan nerde ve ne yapiyor ? Bi ara steer vardi ona ne oldu ? Ve And abi gittiginden beri Sinan abiyle hic konusmadilarmi ?
Steer, And abinin test sürüşleriyle devam ediyor, And abi Türkiye'ye döndü. Son sorunuzun cevabını bilmiyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,616
1
64,381
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
278676. and abi ve m5i başlığına hepiniz hoşgeldiniz :) m5 sürekli olarak ilana düşüp gidiyor, motor yenilendi diye biliyorum, And abi Türkiye'ye geri döndü, steer için Türkiye'de çalışmalara başladı. instagram hesaplarından da takip edebilir bilgi alabilirsiniz :)

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
588
1,134
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Merhabalar, bu aracı takip ediyorum uzun zamandır, birkaç kez ilana düştü son zamanlarda. 2 yıl önce askarda bir süre kaldı büyük ihtimalle motor yenilendi ama hala güzel duruyor.

Bir zamanlar gerçekten çok komik rakamlara satıldı bu araç. Şuan ki fiyatı uçmuş haliyle
Bu And abinin M5'i mi? Direksiyonu değiştirip, arabayı alçaltmışlar.

dellobaltino

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
45
9
595
28
İzmir
Marka
Fiat
Ben de şimdi gördüm arabanın canına okumuşlar sanki o arabanın ruhunu yansıtan şey o davul direksiyondu be kardeşim. Buğra’nın videosuna da çıkmıştı ondan sonra bir fatiha okumuştum zaten üzücü...

dellobaltino

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
45
9
595
28
İzmir
Marka
Fiat
Yaw isteyen istediği gibi alır kullanır ne diye taktınız bu kadar ben anlamıyom
Güzel mantık kardeş fakat bahsettiğimiz araba clio değil farkıdasın değil mi ben dahil binlerce insanın hayali olan bir araba bu mantık yüzünden zaten piyasanın hali pisliğe sardı ondan sonra temiz araba kalmadı diye ağlarsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Güzel mantık kardeş fakat bahsettiğimiz araba clio değil farkıdasın değil mi ben dahil binlerce insanın hayali olan bir araba bu mantık yüzünden zaten piyasanın hali pisliğe sardı ondan sonra temiz araba kalmadı diye ağlarsınız
Alsaydınız ya o zaman madem çok değerli, 10 kişi 15 atsanız alırdınız garajda izlerdiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,265
1
9,389
4,970
kocaeli
Davul direksiyonun yerine koyulan direksiyon , Orijinal M direksiyonu .
Bu arabaya bu kadar para verip alan kişi , degerini mutlaka biliyordur . Yaptığı alçaltma işlemi de basit birsey degildir . Bilindik bir markanin yayı , ya da coiloveri kullanılmıştır .
Bu yüzden arabanın kirlenmesi - temiz kalmaması ile bunun ilgisi olmadigini dusunuyorum .

dellobaltino

Asfalt Kurutucu
12 Kas 2019
45
9
595
28
İzmir
Marka
Fiat
Davul direksiyonun yerine koyulan direksiyon , Orijinal M direksiyonu .
Bu arabaya bu kadar para verip alan kişi , degerini mutlaka biliyordur . Yaptığı alçaltma işlemi de basit birsey degildir . Bilindik bir markanin yayı , ya da coiloveri kullanılmıştır .
Bu yüzden arabanın kirlenmesi - temiz kalmaması ile bunun ilgisi olmadigini dusunuyorum .
Umarım öyledir dostum tabi zevk meselesi ben o arabaya davulu daha çok yakıştırıyorum

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,055
3
15,290
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Şu anki yenilenmiş motoru ile tam alınıp saklanılacak arada bir binilecek bir araç bence. Lakin bu saçma fiyatıyla değil. Sadece bu araba nezdinde değil, tüm araçların absürt fiyatları için konuşuyorum.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım