M5 ilanda!

Cihat

Taklacı Güvercin
Beğeni puanı
13

omer15

Asfalt Kurutucu
Beğeni puanı
34
Arkadaslar belki cok konusuldu burda belki cok sıkıldınız ayni sorulardan ancak ben cok takip edememistim o zamanlar And abi suan nerde ve ne yapiyor ? Bi ara steer vardi ona ne oldu ? Ve And abi gittiginden beri Sinan abiyle hic konusmadilarmi ?

alpergde

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
678
Arkadaslar belki cok konusuldu burda belki cok sıkıldınız ayni sorulardan ancak ben cok takip edememistim o zamanlar And abi suan nerde ve ne yapiyor ? Bi ara steer vardi ona ne oldu ? Ve And abi gittiginden beri Sinan abiyle hic konusmadilarmi ?
Steer, And abinin test sürüşleriyle devam ediyor, And abi Türkiye'ye döndü. Son sorunuzun cevabını bilmiyorum.

alfhonso

Hakan BIÇAK
İnfazcı
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
57,612
Marka
Opel
278676. and abi ve m5i başlığına hepiniz hoşgeldiniz :) m5 sürekli olarak ilana düşüp gidiyor, motor yenilendi diye biliyorum, And abi Türkiye'ye geri döndü, steer için Türkiye'de çalışmalara başladı. instagram hesaplarından da takip edebilir bilgi alabilirsiniz :)

EOK

Emre Özcan Karademir
Elit Apaçi
Beta Programı
Beğeni puanı
414
Marka
Peugeot
Merhabalar, bu aracı takip ediyorum uzun zamandır, birkaç kez ilana düştü son zamanlarda. 2 yıl önce askarda bir süre kaldı büyük ihtimalle motor yenilendi ama hala güzel duruyor.

Bir zamanlar gerçekten çok komik rakamlara satıldı bu araç. Şuan ki fiyatı uçmuş haliyle
Bu And abinin M5'i mi? Direksiyonu değiştirip, arabayı alçaltmışlar.

dellobaltino

Senkromeççi
Beğeni puanı
7
Marka
Fiat
Ben de şimdi gördüm arabanın canına okumuşlar sanki o arabanın ruhunu yansıtan şey o davul direksiyondu be kardeşim. Buğra’nın videosuna da çıkmıştı ondan sonra bir fatiha okumuştum zaten üzücü...

dellobaltino

Senkromeççi
Beğeni puanı
7
Marka
Fiat
Yaw isteyen istediği gibi alır kullanır ne diye taktınız bu kadar ben anlamıyom
Güzel mantık kardeş fakat bahsettiğimiz araba clio değil farkıdasın değil mi ben dahil binlerce insanın hayali olan bir araba bu mantık yüzünden zaten piyasanın hali pisliğe sardı ondan sonra temiz araba kalmadı diye ağlarsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

MAYFA AYUU

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
14,945
Marka
Audi
Güzel mantık kardeş fakat bahsettiğimiz araba clio değil farkıdasın değil mi ben dahil binlerce insanın hayali olan bir araba bu mantık yüzünden zaten piyasanın hali pisliğe sardı ondan sonra temiz araba kalmadı diye ağlarsınız
Alsaydınız ya o zaman madem çok değerli, 10 kişi 15 atsanız alırdınız garajda izlerdiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

kenblock

Panpa
Beta Programı
Beğeni puanı
6,935
Davul direksiyonun yerine koyulan direksiyon , Orijinal M direksiyonu .
Bu arabaya bu kadar para verip alan kişi , degerini mutlaka biliyordur . Yaptığı alçaltma işlemi de basit birsey degildir . Bilindik bir markanin yayı , ya da coiloveri kullanılmıştır .
Bu yüzden arabanın kirlenmesi - temiz kalmaması ile bunun ilgisi olmadigini dusunuyorum .

dellobaltino

Senkromeççi
Beğeni puanı
7
Marka
Fiat
Davul direksiyonun yerine koyulan direksiyon , Orijinal M direksiyonu .
Bu arabaya bu kadar para verip alan kişi , degerini mutlaka biliyordur . Yaptığı alçaltma işlemi de basit birsey degildir . Bilindik bir markanin yayı , ya da coiloveri kullanılmıştır .
Bu yüzden arabanın kirlenmesi - temiz kalmaması ile bunun ilgisi olmadigini dusunuyorum .
Umarım öyledir dostum tabi zevk meselesi ben o arabaya davulu daha çok yakıştırıyorum

Berkin

Berkin Kayalar
Panpa
Yönetici
Admin
Beğeni puanı
8,303
Marka
Honda
Şu anki yenilenmiş motoru ile tam alınıp saklanılacak arada bir binilecek bir araç bence. Lakin bu saçma fiyatıyla değil. Sadece bu araba nezdinde değil, tüm araçların absürt fiyatları için konuşuyorum.