Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
Maks. 62 bin TL ye Polo 1.2 tsi comfortline düz vites alınır mı... Ya da farklı muadil öneriliriniz var ise öğrenebilirmiyim...

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota
Boavista jant bu makyajlı pololarin lansman jantiydi çok güzel görünüyor yalnız aracın basılmış olması eski kullanıcısı hakkında pek iyi izlenim bırakmadı alt takım motor vs baktırın sorun yoksa alın. Yazılım geçmişi olabilir. Bide araç galeride olduğu için güvenilir sağlam bir expertize göstermekte fayda var

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
Boavista jant bu makyajlı pololarin lansman jantiydi çok güzel görünüyor yalnız aracın basılmış olması eski kullanıcısı hakkında pek iyi izlenim bırakmadı alt takım motor vs baktırın sorun yoksa alın. Yazılım geçmişi olabilir. Bide araç galeride olduğu için güvenilir sağlam bir expertize göstermekte fayda var
Bir de bu yazılanlara ek olarak direkt 62 teklif etmeyin 60 civarından açın kapıyı eğer araba da temizse rahatlıkla 62 ye bağlanır..

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
Bir de bu yazılanlara ek olarak direkt 62 teklif etmeyin 60 civarından açın kapıyı eğer araba da temizse rahatlıkla 62 ye bağlanır..

65 diyor başka bişey demiyor, ben böyle galerici görmedim :)
diğer ilanlarına bakınca en ucuz arabası bu, full range mercedes ilanları, tuzu kuru sanırım arkadaşların, çok iplemediler :)
kasko değeri bile 63 olan arabaya 65 vermekte pek akılcı gelmedi bana açıkçası..

Basri Amca

Panpa
Beta Programı
20 May 2018
2,278
3,898
4,070
İstanbul
Marka
Ford
65 diyor başka bişey demiyor, ben böyle galerici görmedim :)
diğer ilanlarına bakınca en ucuz arabası bu, full range mercedes ilanları, tuzu kuru sanırım arkadaşların, çok iplemediler :)
kasko değeri bile 63 olan arabaya 65 vermekte pek akılcı gelmedi bana açıkçası..
O zaman bence boş verin piyasada araba mı yok yani peh ;)
Üstelik basık ve motoru biraz ellenmiş veya yazılım geçmişi de olabilir başka polo da bulunur elbet..

hbahadir

Taklacı Güvercin
16 Haz 2019
30
19
345
37
Yeni kasa 1.0 atmosferk yetersiz mi gelir size

Hocam tam üstüne bastınız yarın exper de bişey çıkmaz ise alıyorum 1.0 polo 51.500 e.. Aracı görmüştüm daha önce gayet temiz gözüküyor 1.0 korkutuyordu beni tsi olmayınca ama sürdüm yeterince tatmin etti... Sadece 500 indi diye hoşlanmamıştım aslında ama yakın rakamlara olan poloları görmeye gidince bu arkadaşın arabasının edeceğini düşündüm... Çizik dahi yok araçta...

Araç bu

dthhasan

Hasan H Ayan
Sanmıyorum :)
Beta Programı
23 Ara 2017
4,283
16,185
5,720
çanakkale
Marka
Renault
Hocam tam üstüne bastınız yarın exper de bişey çıkmaz ise alıyorum 1.0 polo 51.500 e.. Aracı görmüştüm daha önce gayet temiz gözüküyor 1.0 korkutuyordu beni tsi olmayınca ama sürdüm yeterince tatmin etti... Sadece 500 indi diye hoşlanmamıştım aslında ama yakın rakamlara olan poloları görmeye gidince bu arkadaşın arabasının edeceğini düşündüm... Çizik dahi yok araçta...

Araç bu

Hadi hayırlısı olsun.bir tanıdığım 5.5 litre fazla gelip lpg taktırdı 79 bin kmdir izmirde biniyor baya memnun.bazen yetersiz gelir ama idare eder.kazasız belasız binin polo güzel arabadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım