Meteorolojik uyarı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,046
7
51,397
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Bir uyarı da ben yapayım arkadaşlar. Ben 34 yaşıma geldim, hayatımda akşamüstünden sonra dolu yağdığını görmedim. Akşamları doluyu filan boşverin, alacaksanız sele önlem alın. :)

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,138
1
3,136
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Kars'ta yaşadığım dönemde dolu yağışı çok gördüm. Yazın neredeyse saat tutardık, ikindi vaktinin ortalarına doğru akşamüstüne yakın zamanlarda gün içinde kızdıran hava bir anda bulutlanır bardaktan boşanır gibi yağmur yağardı. Bulutlar siyah olduğunda dolu gelebileceğini anlar arabaları kaçırırdık.

Öyle şu saatte dolu yağabilir şeklinde hiç bir durumla karşılaşmadım ben de. Yağmuru anlar hale gelmiştik ama dolu çoğunlukla hazırlıksız yakalardı. İlk kez son bir senedir rahatım. Kapalı otoparkın gözünü seveyim :)

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Bir uyarı da ben yapayım arkadaşlar. Ben 34 yaşıma geldim, hayatımda akşamüstünden sonra dolu yağdığını görmedim. Akşamları doluyu filan boşverin, alacaksanız sele önlem alın. :)
Hayatım boyunca Antalyanın toprağını bir kere bembeyaz gördüm onda da gece dolu yağdı yerler bembeyaz buz oldu abi :D gerçi Antalyanın iklimiyle her an herşey olabilir :D

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,046
7
51,397
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Hayatım boyunca Antalyanın toprağını bir kere bembeyaz gördüm onda da gece dolu yağdı yerler bembeyaz buz oldu abi :D gerçi Antalyanın iklimiyle her an herşey olabilir :D
Antalya'nın gecesi Marmara'nın gündüzü gibi olunca... :D

teribogart

Senkromeççi
26 Haz 2018
2
0
85
36
istanbul
Marka
Fiat
aracın tavanına ön kaputa birde arka bagaja iş yerinden getirdiğim kalın karton koydum birde bina dibine kaldırıma park ettim güneyden dolu yağmadığı sürece sorun olmaz da hala bir şey yağmadı

zmurata

Asfalt Kurutucu
5 Eki 2016
21
36
595
52
İST.
Marka
Opel
Kedilerin işine yaradı, halıların üstünde yatıyorlardı bu sabah:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım