KAPALI Motor sıcakken zor çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
15,628
Marka
Toyota
bu tam düz lpg de değil yarı sıralı denen garip bi sistem. Eğer o sistemde mümkünse @Mt.Akina kullanmıştı o biliyodur
Her yarı sıralı LPG sisteminde yok ama benimki Atikerdi. Tam kombinasyonunu hatırlayamıyorum ama benzin gaz değiştirme butonları kurcalandığında(Ustaya sorulabilir onlar bilirler) direk gazda çalıştırabiliyordum.

1987EP

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
512
Marka
Volkswagen
Her yarı sıralı LPG sisteminde yok ama benimki Atikerdi. Tam kombinasyonunu hatırlayamıyorum ama benzin gaz değiştirme butonları kurcalandığında(Ustaya sorulabilir onlar bilirler) direk gazda çalıştırabiliyordum.
Arkadaşa sordum hocam onu, bizim sistemde 5 ya da 10 hakkın oluyormuş direkt lpgde çalıştırmak için. Doldurursan servise gidip sildirmek gerekiyormuş. Ayrıca motora zararı büyükmüş.

Son düzenleme:

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
15,628
Marka
Toyota
Arkadaşa sordum hocam onu, bizim sistemde 5 ya da 10 hakkın oluyormuş direkt lpgde çalıştırmak için. Doldurursan servise gidip sildirmek gerekiyormuş. Ayrıca motora zararı büyükmüş.
Öyle yürütmek doğru olmaz zaten de arıza benzinde mi gazda mı anlamak için faydalı olabilir.

1987EP

Profesör
Beta Programı
Beğeni puanı
512
Marka
Volkswagen
Öyle yürütmek doğru olmaz zaten de arıza benzinde mi gazda mı anlamak için faydalı olabilir.
Şimdi motoru ısıtıp biraz turladım 4 5 kere kapatıp açtım bir sorun olmadı ayardan sonra düzeldi mi anlamadım umarım böyle drvam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...