MUSALLA HIYK DERGAHI VE HOŞAF&KAVURMA

Musalla mı Hıyk mı

• musalla

Kullanılan: 38 69.1%
  • hıyk

Kullanılan: 17 30.9%

• Kullanılan toplam oy
    55
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
hahahahahah daha bana musalla diyen var ya :D :D :D sen genel olarak söylüyorum komik bir adamsın kardeş
Evet sana musalla diyenlerden biriside benim hala da bu fikrimi sürdürüyorum :) eski sohbet zamanında yazılan çizilenleri unutmuyorum hafızam iyidir. Neyse canın sağolsun değilsen bile ben böyle hissediyorum kusura bakma artık :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu dergah müridlerinin çalışmalarına dair bi basın açıklaması bekliyoruz. yok öyle boş beleş sakadat yemeler falan :D

yaso

TORNACI
8 Eyl 2016
3,204
11,547
5,320
Antalya
Marka
Ford
Katılıyorum @alfhonso Bey'e. Ben de öğrenmek istiyorum yarım saattir sipariş ettiğim karışık tost ve çilekli soda neden hala gelmedi :mad:

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
yav şimdi kim kim sorusunu bırakıp bu sakatatları kimin yediği mevzusuna odaklanabilir miyiz ? Kavurmanın yağına bakamıyorum

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
beyler o bu değil lotodan para tutarsa (çeyrek bilet ) alırım 15 trilyonu 1 milyon dolar yatırım ile sağlam bir avrupa ülkesinden yada amerikadan vatandaşlık alırım geri kalan parayı döviz olarak faize yatırırım mis gibi yaşar giderim sizleride unutmam tabi tüm forumdaşlarımıza kıyak güzel bir sofra kurar ağırlarız :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
babuş sen gel biz muhalif sesler olarak kendi örgütlenmemizi kurcaz, kendi kokoreçimizi kendimiz yapcaz. Kendi kebabımızı kendimiz şişe takcaz

vwgti

Profesör
15 Eyl 2016
103
298
1,535
Berkincim banlamayın musallayı bence. Ben seviyorum keratayı arkadaşların da dediği gibi kaliteli trol kendisi. Naber hıyk ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
nolmuş banlanmışmı ? daha kokoreç yemeye gideceedik, gönderin gelsin hele gönderin gelsin

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kamuoyunda çeşitli spekülasyonlar var, mıhtarı tanımam ama böyle bi gün yazıp 3 gün yazmayan troll olmaz, nerde bu mıhtar, nerde bu kavurma ?
Koltuğunda gözüm var, Ağacı kaliteli. 3 vakte kadar gelmezse mangalın ateşinde yakacam koltuğu

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Kamuoyunda çeşitli spekülasyonlar var, mıhtarı tanımam ama böyle bi gün yazıp 3 gün yazmayan troll olmaz, nerde bu mıhtar, nerde bu kavurma ?
Koltuğunda gözüm var, Ağacı kaliteli. 3 vakte kadar gelmezse mangalın ateşinde yakacam koltuğu
Yok yok sürekli forumda ama diğer fake hesapları ile yazıyor kendisi. Kabullendik artık kendisini ya beni de ekonomi bakanı yaptı zaten ama ben terfi istiyorum devlet hava meydanları işletmesi Müdürlüğüne getirsin beni forumda tek havacı var o da benim şimdi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım