KAPALI Ne alsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Tiguan'ımızı satmış bulunuyoruz. Bütçemiz maksimum 85.000TL (Malum sitede aratırken maks. fiyatı pazarlık payı için 87.500 yapıyorum). Ben isteklerimizi ve baktığım bazı araçları yazayım onların üzerinden ve sizlerin vereceği tavsiyeler üzerinden konuşalım. Benzinli istiyoruz ne kadar yakıt tükettiği fark etmez, otomatik olmak zorunda, hasar kaydı mümkünse hiç olmasın varsa bile pertten dönme olmasın, maks. kilometre 50k km tercihen çok daha altı olmalı. Herhangi bir hacim kısıtlamamız yok.

Baktığımız ve düşündüğümüz arabalar;

Evet sayın forum halkı bu seçenekler arasından siz olsanız finale hangisini koyardınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,397
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Lacivert Alfa'nın fotoğraflar geldi. Bu iş yatar fazla hasarı var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...nokta-hatasiz-170-bg-otomatik-546421886/detay
Bu makina tertemiz pazarlık payı var sadece sunroof olmayışı dezavantaj. Biz buna yanlayacaz gibi duruyor.

Hasar fazla mı?Ciddi misin bunu söylerken.Gayet de küçük bir hasar ve serviste yapılmış her şey ortada.Hasar bile demem ben buna direk alıp geçerim.Bu türkiyedeki hasarsız araba merakı beni bitircek en sonunda.

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Hasar fazla mı?Ciddi misin bunu söylerken.Gayet de küçük bir hasar ve serviste yapılmış her şey ortada.Hasar bile demem ben buna direk alıp geçerim.Bu türkiyedeki hasarsız araba merakı beni bitircek en sonunda.
Marşpiyele gelmiş hacı sadece kapı olsa sıkıntı yok bide gel bunu babama anlat. Arabayı ben alsam şu an uçakla trabzona gidiyorum :D.

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Lacivert arabaya bayıldım.Hasarı da sadece sağ arka çamurluk boyama sağ arka kapı doğrultma boyama istiyor.Marşpiyel sağlam ki sağlam olmasa bile iskelete ait bir parça değil marşpiyel.Konu kilit bu dakkadan sonra bu kadar temiz arabaya uff kazası var zihniyetini allaha havale ediyorum.Lacivert araba dışında alınacak arabaya verilen para haramdır gözümde

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,608
18,397
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Ihhh kabul etmiyor ama biraz daha zorlayacam.

Sırf küçük bir hasar uğruna cam tavansız ve deri koltuksuz daha boş bir araba alacaksınız.Zaten annen de arabayı hiç sürtmeyecekti ve ya annene arabayla çarpmayacaklardı neymiş bu hasarsızlık merakı anlamadım gitti :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,237
45,840
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Lacivert Alfa'nın fotoğraflar geldi. Bu iş yatar fazla hasarı var.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...nokta-hatasiz-170-bg-otomatik-546421886/detay
Bu makina tertemiz pazarlık payı var sadece sunroof olmayışı dezavantaj. Biz buna yanlayacaz gibi duruyor.
Lacivertin kontrol edilecek tek tarafı jantın arkasında kalan aks elemanlarıdır. O elemanlarda herhangi bir zorlanma, esneme, yamulma yoksa her türlü alınır. Kaportayı zaten hasardan saymadım. Ama tabii babalar tutucu olabiliyor onu da anlıyorum :D

10 Mar 2017
3,246
4,058
4,820
25
Antalya isparta aydin
Marka
Ford

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
770
1,643
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Herkese merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Tiguan'ımızı satmış bulunuyoruz. Bütçemiz maksimum 85.000TL (Malum sitede aratırken maks. fiyatı pazarlık payı için 87.500 yapıyorum). Ben isteklerimizi ve baktığım bazı araçları yazayım onların üzerinden ve sizlerin vereceği tavsiyeler üzerinden konuşalım. Benzinli istiyoruz ne kadar yakıt tükettiği fark etmez, otomatik olmak zorunda, hasar kaydı mümkünse hiç olmasın varsa bile pertten dönme olmasın, maks. kilometre 50k km tercihen çok daha altı olmalı. Herhangi bir hacim kısıtlamamız yok.

Baktığımız ve düşündüğümüz arabalar;

Evet sayın forum halkı bu seçenekler arasından siz olsanız finale hangisini koyardınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?
Liste tam "annem alsın,ümüğünü sıkayım"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım