KAPALI Ne alsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Tiguan'ımızı satmış bulunuyoruz. Bütçemiz maksimum 85.000TL (Malum sitede aratırken maks. fiyatı pazarlık payı için 87.500 yapıyorum). Ben isteklerimizi ve baktığım bazı araçları yazayım onların üzerinden ve sizlerin vereceği tavsiyeler üzerinden konuşalım. Benzinli istiyoruz ne kadar yakıt tükettiği fark etmez, otomatik olmak zorunda, hasar kaydı mümkünse hiç olmasın varsa bile pertten dönme olmasın, maks. kilometre 50k km tercihen çok daha altı olmalı. Herhangi bir hacim kısıtlamamız yok.

Baktığımız ve düşündüğümüz arabalar;

Evet sayın forum halkı bu seçenekler arasından siz olsanız finale hangisini koyardınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,997
2,770
Marka
Subaru
8-9 ay önce filo spec cooper kullandım ama sevemedim lastikleride inceydi konfor adınada birşey yoktu süspansiyonları sert spor odaklıylıydı ama zorlamayışıma ramen güven vermemişti :( . Araç o zaman için tazeydi daha türkiyeye basalı 1-2 olmamıştı.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,810
1
4,133
3,770
İstanbul
Marka
MINI
seçenekler arasında mini varken ben de guiletta'ya bakmazdım. Alfa'ları cidden beğeniyorum ama guiletta parasını hakeden bir araba değil. Dış tasarımı ilk çıktığı zamanlar salyalarımızı akıttı ama o da artık sıradanlaştı. kaldı ki giderken içinde yaşıyorsunuz, o iç tasarım, teyp , plastiklerin fotolardan bile fiat gibi görünen algısı bayağı sevimsiz geliyor bana.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Kırmızı Giulietta'nın mezar hazır ölücüyü bulduk ama adamların kafasını kırsal 84 e bırakacaklar. Pederi ikna aşamaları devam ediyor. Leon almazsak iyi zor vazgeçiriyom o_O.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Giulietta’nin klima kontrolleri Egea’da da kullaniliyor..Ortak bir cok malzeme var
Bir de Alfa premium marka demiyorlar mi, bir gulme geliyor
Mini’nin ic mekani Alfa’dan cok cok daha kaliteli. En azindan ikonik, Egea gibi abuk subuk araclarla ortak parca kullanimi gibi bir durumu yok

Son düzenleme:

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
Bir de Alfa premium marka demiyorlar mi, bir gulme geliyor
Genel olarak görüşünüze katılıyorum fakat Alfa Romeo gerçekten premium bir marka.
Giulietta'nın premium bir otomobil olduğunu ben de düşünmüyorum, gerçek bir Alfa olmadığını da biliyorum. Yine de Giulia, Stelvio, 159, 166, GTV gibi otomobilleri premium olarak değerlendirmemek hatalı olur.

Alfa Romeo, premium bir markadır, her otomobilinde premium havasını yakalayamıyor olabilir fakat bu premium olduğunu değiştirmez.

MINI de bence premiumdur. Küçük sınıftaki (B) lüks ve kalite açısından en yüksekte olan marka MINI'dir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım