KAPALI Ne alsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Herkese merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Tiguan'ımızı satmış bulunuyoruz. Bütçemiz maksimum 85.000TL (Malum sitede aratırken maks. fiyatı pazarlık payı için 87.500 yapıyorum). Ben isteklerimizi ve baktığım bazı araçları yazayım onların üzerinden ve sizlerin vereceği tavsiyeler üzerinden konuşalım. Benzinli istiyoruz ne kadar yakıt tükettiği fark etmez, otomatik olmak zorunda, hasar kaydı mümkünse hiç olmasın varsa bile pertten dönme olmasın, maks. kilometre 50k km tercihen çok daha altı olmalı. Herhangi bir hacim kısıtlamamız yok.

Baktığımız ve düşündüğümüz arabalar;

Evet sayın forum halkı bu seçenekler arasından siz olsanız finale hangisini koyardınız? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Beyaz mi ? Ocak disisin artik uzgunum :(
Yapcak bişey yok valla :( benim gönlümden geçen daha farklı bir renkti ama peder güzel ölücü cıktı hiç o fiyattaki ilanlara bakmamıştım :D. Bana gecince sim efektli şeffaf kaplama farz oldu inci beyazına döner hiç değilse :D jantları da plastidiple yeşil yapacam :D:D iki ayda bir rengini değişecem o_O.

emreozukan

Panpa
22 Kas 2016
1,905
4,561
3,720
Yapcak bişey yok valla :( benim gönlümden geçen daha farklı bir renkti ama peder güzel ölücü cıktı hiç o fiyattaki ilanlara bakmamıştım :D. Bana gecince sim efektli şeffaf kaplama farz oldu inci beyazına döner hiç değilse :D jantları da plastidiple yeşil yapacam :D:D iki ayda bir rengini değişecem o_O.
adamın ruhu apaçi çıktı

1 Ocak 2017
2,657
9,779
5,270
38:22:37:12
Marka
Bugatti
Genel olarak görüşünüze katılıyorum fakat Alfa Romeo gerçekten premium bir marka.
Giulietta'nın premium bir otomobil olduğunu ben de düşünmüyorum, gerçek bir Alfa olmadığını da biliyorum. Yine de Giulia, Stelvio, 159, 166, GTV gibi otomobilleri premium olarak değerlendirmemek hatalı olur.

Alfa Romeo, premium bir markadır, her otomobilinde premium havasını yakalayamıyor olabilir fakat bu premium olduğunu değiştirmez.

MINI de bence premiumdur. Küçük sınıftaki (B) lüks ve kalite açısından en yüksekte olan marka MINI'dir.
haklısın bnce alfa romeo aynı hyundai gibi değeri bilinmeyen premium markalardır...

alptamer

Profesör
26 Eki 2016
995
1,903
2,270
İstanbul
Marka
BMW
haklısın bnce alfa romeo aynı hyundai gibi değeri bilinmeyen premium markalardır...
Eğer mesajda bir tariz varsa, Alfa Romeo'nun özellikle 166, 159 , GTV , Stelvio ve Giulia'nın neden premium olmadığını düşündüğünüzü yazarsanız sevinirim. Tartışmış oluruz...

Eğer mesajda bir tariz yoksa, Hyundai'nin premium olduğunu düşünmüyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
O zaman artık açıklayalım o_O.

Efendim aracımız bu;
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...eo-giulietta-1.4-tb-super-tct-543450117/detay

Babam parayı göndermiş annem vekaletini vermiş :). Güzel bir pazarlıkla 92.000TL'ye aldık bu aracı. 2016 model olması, 11.000km'de olması üzerine cam tavanı ve 18inç jantları da eklenince bu fiyat gayet normal hatta bi çıtır uygun geldi bize. Arka kapısının değişmiş olması bir dezavantaj ama en azından beyaz oluşu sayesinde satarken çok beklemeyiz ve değer kaybımız minimumda olur diye düşünüyorum.

Bakalım bu güzel kız bizlere neler yaşatacak o_O.

Bu arada 0-100 değerinin 7.6 saniye oluşu mükemmel :D:p.

Mustafak

Panpa
8 Eyl 2016
1,652
4,709
3,770
31
Afyonkarahisar
Marka
Toyota

Efendim aracımız bu;
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...eo-giulietta-1.4-tb-super-tct-543450117/detay

Babam parayı göndermiş annem vekaletini vermiş :). Güzel bir pazarlıkla 92.000TL'ye aldık bu aracı. 2016 model olması, 11.000km'de olması üzerine cam tavanı ve 18inç jantları da eklenince bu fiyat gayet normal hatta bi çıtır uygun geldi bize. Arka kapısının değişmiş olması bir dezavantaj ama en azından beyaz oluşu sayesinde satarken çok beklemeyiz ve değer kaybımız minimumda olur diye düşünüyorum.

Gun metal jant difüzör çift çıkış egzoz varex beyaz gömlek dar kısa pantolon ve reis bizim masayı bi közlesene ya

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat

Efendim aracımız bu;

Maşallah hayırlı olsun güle güle kullanın. Yapılacakları şimdi konuşalım mı ayrı bir başlık açıcak mısın :D

mcanerg

Panpa
14 Eyl 2016
1,710
3,402
3,720
Marka
BMW

Efendim aracımız bu;

Hayırlı olsun büyüyüp ehliyet alınca sen de sürersin artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım