Nissan Juke'u Nasıl Bilirsiniz ?

Ni didin

• Abi bu nedir yav ?

Kullanılan: 22 66.7%
  • Konuyla hiç alakam yok..

Kullanılan: 11 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaansoysal

Profesör
19 Eki 2016
415
514
1,645
32
Mersin
Juke R değilse yakinından uzağından geçmem dışardan kurbağa gibi duruyor içerde bunalıyorum parama yazık olur

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Malzeme kalitesi namina hiçbir şey bulunmayan yegane çikrin bir araç. Birde isin kötüsü okulun karşısında Nissan var her pencereden dışarı bakışımda bu vasıfsız çirkin japonu görüyorum. Bayanlar neden bu arabayı sever anlamış değilim.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Nissan'ın Amerikan pazarına da sunduğu global bir modeli. Tipinden dolayı daha çok bayanların ve entel (Tabiri caizse yumuşak) erkeklerin tercih ettiği bir otomobil.Kalite konusunda çok mükemmel değil. Fakat çok kötüde değil.Orta sınıf bir araç.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Tipini beğenmiyorum, özellikle kullanıcıları sis farı açık dolaşıyor daha da çirkin oluyor. İçi dar, bunun yerine bir çok B sınıfı aracı tercih ederim. Bu sınıfta Juke'dan daha iyi araçlar olduğunu düşünüyorum.

Nissan'ın Amerikan pazarına da sunduğu global bir modeli. Tipinden dolayı daha çok bayanların ve entel (Tabiri caizse yumuşak) erkeklerin tercih ettiği bir otomobil.Kalite konusunda çok mükemmel değil. Fakat çok kötüde değil.Orta sınıf bir araç.
Aziz Sancar'a yumuşak mı diyorsun yani? Entelektüelin anlamını bilmediğin gibi bir araç modelini kullanan erkeklere hakaret ediyorsun.

Mehmet

Profesör
7 Eyl 2016
5,850
12,558
4,970
Başlıgı görünce kötü biliriz diyesim geldi :(
çünkü çıktıgından beri bir türlü sevemedim

Son düzenleme:

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Malzeme kalitesi orta mı :confused:? Malzeme kalitesi berbat ötesi yav ben bu kadar kalitesiz bir Duster bir bunu bilirim malzeme kalitesi anlamında.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Tipini beğenmiyorum, özellikle kullanıcıları sis farı açık dolaşıyor daha da çirkin oluyor. İçi dar, bunun yerine bir çok B sınıfı aracı tercih ederim. Bu sınıfta Juke'dan daha iyi araçlar olduğunu düşünüyorum.

Aziz Sancar'a yumuşak mı diyorsun yani? Entelektüelin anlamını bilmediğin gibi bir araç modelini kullanan erkeklere hakaret ediyorsun.
Yanlış anlaşılmasın yumuşak derken cinsel anlamda demedim.Karakter olarak sakin biraz sosyete tarzı daha çok doktor,mühendis gibi adamlar vardır. Sonuçta elinde tesbih, belinde silah bi mafya babasının indiğini göremezsin.

Utku TEKIN

Profesör
8 Eyl 2016
129
89
1,035
Malzeme kalitesi orta mı :confused:? Malzeme kalitesi berbat ötesi yav ben bu kadar kalitesiz bir Duster bir bunu bilirim malzeme kalitesi anlamında.
Ben bindiğim arabaları göz önüne alarak söyledim. Duster'a binmedim ama bi symbol'den clio'dan iyi geldi bana.En azından markası var.

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,475
2
19,695
5,320
İstanbul
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım