Opel Astra H 2008 HB 5 Kapı, Cosmo, IDS+, Cam Tavan

SineWave

Profesör
22 Kas 2016
52
333
1,210
Kısa süre önceden Aydın'dan alıp İstanbul'a getirdim. 89XXX km'de, 1.6 lt 115HP benzinli motorlu, LPG'siz, metro mavisi renginde. Orijinal, boyasız ve değişensiz. Cosmo donanıma ek olarak cam tavan ve FlexRide'ın atası diyebileceğimiz IDS+ donanıma sahip. :) Otopark ekibi teste uygun görürse her zaman emrinize amade. :)

jyqDXj.jpg

1JpoVG.jpg

2JOlnN.jpg

m2XD4P.jpg

vjaDXp.jpg

Z95qMk.jpg

lOQD3E.jpg

oOdm07.jpg

nObDjR.jpg

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Çok güzel görünüyor. Hayırlı olsun . Ben de temizini çok aradım bulamadım, sonra Fiesta aldım. Fiyatı ve yakıt tüketimi hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum.

SineWave

Profesör
22 Kas 2016
52
333
1,210
Çok güzel görünüyor. Hayırlı olsun . Ben de temizini çok aradım bulamadım, sonra Fiesta aldım. Fiyatı ve yakıt tüketimi hakkında bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Teşekkür ederim. Bende çok aradım. Tam umudu kesip başka modellere bakarken denk geldi. Şehir içi tüketim 9,4-10,2 lt arası değişiyor. Şehir dışı tüketimi ise Aydın'dan İstanbul'a gelirken (çok şehir içine girip çıktım, in-çıklı yollardan geldim) 8.8 lt civarıydı. Onun dışında şehir dışı deneyimim olmadı bu araçla.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Almanya'da el arabası olsa da rengine opc detayına farlardaki detaylara temizliğine bittim .Hayırlısıyla kullanın inşallah

dreamer

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
610
695
1,770
a
Marka
Yok
Ben de 1.25 Fiesta ile yakın değerler harcıyorum. 1.25 nasıl bu kadar yakıyor demeyin vallahi de yakıyor. Bende mi problem var arabada mı bilmiyorum. Canımı çok sıkıyor bu durum. Gaza basmak zorunda kaldığımda mutsuz oluyorum. :)

SineWave

Profesör
22 Kas 2016
52
333
1,210
Hocam bu donanımda bir Astra nin bu piyasada değeri nedir ?
Boya-değişen-temizlik durumlarına göre değişmekle birlikte, boyasız, değişensiz ve temiz olup Cosmo donanım ve cam tavanlı olanları 48-52 arasında değişiyor gördüğüm kadarıyla. Bu donanımlara ek olarak IDS+ donanıma sahip olanlar hakkında yorum yapamayacağım. Onlardan pek görmedim çünkü.

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Boya-değişen-temizlik durumlarına göre değişmekle birlikte, boyasız, değişensiz ve temiz olup Cosmo donanım ve cam tavanlı olanları 48-52 arasında değişiyor gördüğüm kadarıyla. Bu donanımlara ek olarak IDS+ donanıma sahip olanlar hakkında yorum yapamayacağım. Onlardan pek görmedim çünkü.
Bu kasanın yeri bende ayrı .1.6 enjoy modelinde öğrendim sayılır araba kullanmayi. İds li böyle temiz Astra uzun zamandır yoktu .Hala daha yok .Arabanız çok güzel güle güle kullanin. GırtlakLine Astra :)

Yakup♤34

Profesör
14 Kas 2016
547
1,373
2,470
İstanbul
Arkadaş burda arabasını beğenerek bizimle paylaşma isteği duymuş. Oncelikle hayirli ugurlu olsun gule gule kullanin..

Ilk defa yorum yapılacaksada el arabasi bilmem ne!! boyle cahilce sozlere gerek yok. Sizlerin el arabası dediginiz arabayı insanlar ne hayaller kurarak aliyor.. her zaman söylemişimdir " biraz edep biraz saygı " anlayabilene!!! @2jzihtiyar

Son düzenleme:

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Görmedim arkadaşım kimin ne soyledigide umrumda değil.. bundan sonrası içinde sözlerimize dikkat edelim!!
Dikkat edilecek bişey yok. Cevap yazarken veya birisi hakkında ithamda bulunurken konunun bütününe hakim olmadan hemen peşin hüküm karar vermeyelim. Öyle kimin ne dediği umurunda değil demekle olmuyor o işler

2jzihtiyar

Reis
Beta Programı
23 Şub 2018
3,048
6,912
5,020
github.com
Marka
BMW
Kısa süre önceden Aydın'dan alıp İstanbul'a getirdim. 89XXX km'de, 1.6 lt 115HP benzinli motorlu, LPG'siz, metro mavisi renginde. Orijinal, boyasız ve değişensiz. Cosmo donanıma ek olarak cam tavan ve FlexRide'ın atası diyebileceğimiz IDS+ donanıma sahip. :) Otopark ekibi teste uygun görürse her zaman emrinize amade. :)

jyqDXj.jpg

1JpoVG.jpg

2JOlnN.jpg

m2XD4P.jpg

vjaDXp.jpg

Z95qMk.jpg

lOQD3E.jpg

oOdm07.jpg

nObDjR.jpg
Eğer yanlış anlaşıldıysam sizden özür dilerim. Bizim gibi petrolheadlar için bunlar bir arabadan çok daha fazla şey ifade edebiliyor

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Güle güle kullanın. Bence üretilen en sağlam Astra kasasıdır. Hatta Corsa D ile birlikte Opel'in ürettiği son sağlam arabalardandır. Bir arkadaşta bu motordan vardı. Ortalama 25lt'lerde geziyorlardı, nasıl kullanıldığını siz hayal edin. Araba alındığından pert olana kadar hiç bakıma girmemesine rağmen çok iyi dayanmıştı, o zaman anlamıştım sağlamlığını. =) Arka görüş ve ağır direksiyon dışında bence bu arabanın hiçbir eksiği yok :) Testi olsa süper olur valla.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım