Opel Astra H 2008 HB 5 Kapı, Cosmo, IDS+, Cam Tavan

SineWave

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
88
Hayırlısı olsun maşallah gırtlak dolu araç, başka ne ister ki insan.. Ama yakıtı güzel içiyor valla.. Bende 1.3 cdti 2011 var bununla aynı yakıyor ne hikmet ise :D Mercekli far,piano black cam tavan müthiş keşke bende de olsa :D Allah kaza bela vermesin :)
Teşekkür ederim sağolun. :) Gırtlak dolu gibi gözüküyor ama birçok eksiği var daha. Opel sanırım tüm donanımların bulunduğu bir Astra H üretmemiş. :) AFL far, lastik basınç izleme sistemi, koltuk ısıtma, renkli yol bilgisayarı ekranı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, alarm ve bunlara ek birkaç kalem daha eksik donanım var orjinal olarak Astra H'da bulunup bunda bulunmayan. Hepsini orjinal olarak ekleyeceğim yavaş yavaş.

Panpa puanı
3,534
Marka
Ford
Teşekkür ederim sağolun. :) Gırtlak dolu gibi gözüküyor ama birçok eksiği var daha. Opel sanırım tüm donanımların bulunduğu bir Astra H üretmemiş. :) AFL far, lastik basınç izleme sistemi, koltuk ısıtma, renkli yol bilgisayarı ekranı, anahtarsız giriş ve çalıştırma, alarm ve bunlara ek birkaç kalem daha eksik donanım var orjinal olarak Astra H'da bulunup bunda bulunmayan. Hepsini orjinal olarak ekleyeceğim yavaş yavaş.
Astra h da anahtarsız giriş ve çalıştırma mi varmis. Helal olsun

bt

Takipçi
Stage 1
Panpa puanı
33,220
Marka
Opel
Evet, fabrikasyon anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemine sahip Astra H araçlar mevcut.
Buradan anladığım kadarıyla full Astra H kasanın güncel araçlardan tek eksiği dokunmatik ekranlı multimedya ve yarı otonom sürüş & park destek sistemleri. Doğru mudur?

SineWave

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
88
Buradan anladığım kadarıyla full Astra H kasanın güncel araçlardan tek eksiği dokunmatik ekranlı multimedya ve yarı otonom sürüş & park destek sistemleri. Doğru mudur?
Tüm donanımları barındıran bir Astra'yı kendi sınıfında kıyaslarsak doğru diyebiliriz diye düşünüyorum. :)

bt

Takipçi
Stage 1
Panpa puanı
33,220
Marka
Opel
Tüm donanımları barındıran bir Astra'yı kendi sınıfında kıyaslarsak doğru diyebiliriz diye düşünüyorum. :)
Bir modeli beğeniyorsam boşuna olmuyor. Arkasından beni destekleyen şeyleri çıkıyor çoğu zaman :cool::rolleyes: Forumun belki de en büyük Opel hateboy'u olarak cidden beğendiğim bir kasa. Sizin arabanın da yürüyenindeki ekstralar gerçekten çok ilgimi çekti. Güle güle kullanın tekrardan. :)

SineWave

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
88
Bir modeli beğeniyorsam boşuna olmuyor. Arkasından beni destekleyen şeyleri çıkıyor çoğu zaman :cool::rolleyes: Forumun belki de en büyük Opel hateboy'u olarak cidden beğendiğim bir kasa. Sizin arabanın da yürüyenindeki ekstralar gerçekten çok ilgimi çekti. Güle güle kullanın tekrardan. :)
Teşekkür ederim. :)

furkankaya585597

Profesör
Panpa puanı
924
Araba güzel görünüyor. Muhtemelen motoru iyi düzeyde ve yetiyordur. IDS sistemi süspansiyon konforuna ve sportifliğine çok etki ediyor mu? 2. el Astra bakılırsa özellikle alınması gereken bir sistem mi?

SineWave

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
88
Araba güzel görünüyor. Muhtemelen motoru iyi düzeyde ve yetiyordur. IDS sistemi süspansiyon konforuna ve sportifliğine çok etki ediyor mu? 2. el Astra bakılırsa özellikle alınması gereken bir sistem mi?
Aktif olduğunda konforu fazla düşürdüğünü söyleyemem ama sertliği hissediliyor. Bana sorarsanız kullanıyor musun diye, pek kullanmıyorum açıkçası. :) IDS+ sistemi olmasa da olurmuş bence.

SineWave

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
88
güzel olmuş valal beğendim ben :) önceki turuncu ekrandansa bu daha değişik daha güzel olmuş. Tek fark renk mi yoksa ekstra bi fonksiyon geldi mi
Renk dışında boyut farkı var. Bu daha büyük. Görselliğin dışında navigasyonlu teyp ile navigasyon haritası görüntüleyebiliyor. Modlayıp görüntü girenler, dokunmaktik panel takıp android box ile destekleyip multimedya özelliği kazandıranlar da mevcut. :)

SineWave

Taklacı Güvercin
Panpa puanı
88
Kaça patladı bu işlem acaba😂 en az 1.5k civarıdır.
Bu ekranın kendi içinde bir çok tipi var. :) Delphi üretimi, Siemens VDO üretimi, 2 satırlı - 3 satırlı vs. En ucuzları 800-900'e bulunabiliyor. Benim aldığım Siemens VDO üretimi. BN versiyon. 1650'ye almıştım.