alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Amin müdür Allah cümlemize nasip etsin. Aracı aldın diye demiyorum ama ben çok severim bu kasa Astra'ları. Tasarımı olsun, sürüşü olsun gayet güzel bir otomobil. İnşaallah uzun süre zevkle binmeye devam edersin.
Abi yol tutuşu ve konforu beni cidden şaşırttı. Direksiyon evet hissiz ama beni hiç mi hiç yormayan yumuşaklıkta ve bizim audiden daha iyi direksiyona sahip :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Abi yol tutuşu ve konforu beni cidden şaşırttı. Direksiyon evet hissiz ama beni hiç mi hiç yormayan yumuşaklıkta ve bizim audiden daha iyi direksiyona sahip :)
Biliyorum müdür bilmez miyim. Bunun 1.4 turbo olanını da sürdüm ben otomatik vitesli. Gayet güzel konforu var, üstelik yolda da oturaklı gidiyor. Direksiyonu da hisli olmayıversin çok lazım değil. Her gün virajdan viraja araba mı atıyoruz sanki ? Evet ben hisli direksiyon severim, isterim ama netice itibariyle aracın yol tutuşu, viraj limitleri güzelse göz ardı edilebilir. O yüzden kafaya takacak bir durum yok. Gayet güzel bir aracın var. Allah güle güle binmeyi nasip etsin :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Biliyorum müdür bilmez miyim. Bunun 1.4 turbo olanını da sürdüm ben otomatik vitesli. Gayet güzel konforu var, üstelik yolda da oturaklı gidiyor. Direksiyonu da hisli olmayıversin çok lazım değil. Her gün virajdan viraja araba mı atıyoruz sanki ? Evet ben hisli direksiyon severim, isterim ama netice itibariyle aracın yol tutuşu, viraj limitleri güzelse göz ardı edilebilir. O yüzden kafaya takacak bir durum yok. Gayet güzel bir aracın var. Allah güle güle binmeyi nasip etsin :)

Amin inşallah hacım teşekkür ederim ben virajdan viraja kasmayı geçtim beni yormasın sakin sskin gideyim müziğimi rahat dinleyeyim dedim öyle takılıyorum da bugün tam bi haftada 3. Depo gaz bitiyor 😂😂😂

ESEB19

Profesör
Beta Programı
8 Eyl 2016
423
425
1,395
Marka
Volkswagen
Hayırlı olsun babamda kafasındaki 2 3 marka harici araba almam diyor inşallah sizinki gibi görüşü değişir 😄

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,556
1
5,978
4,270
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :D:D
1x71Ue.gif

Ugur

Panpa
Destekçi
Beta Programı
10 Eyl 2016
2,295
6,325
4,270
.
Hayırlı uğurlu olsun müdürüm :) çok güzel arabadır kendileri, çok severim, Allah kazasız belasız binmeyin nasip etsin :)

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Hayırlı olsun abi, kaportayı kafaya takma hallolur. Ben bindiğimde çok oturaklı olduğunu fark etmiştim Astra J nin, güzel araba.

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Siyah araba cila ile kurtarmaz, ZR53 seramik öneririm. Yerli malı, fiyatı uygun ve kaliteli. Kesinlikle uygulamak lazım. Siyah araba bi kere aldım lanet ettim :D

Assy3 almışsın artık, şöyşe bir lastik. Zımpara asfaltta iyi tutuyo ama biraz parladı mı asfalt arabanın dötü başı ayrı yere gider, dikkatli ol.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Hayırlı, uğurlu olsun :) Allah kaza, bela vermesin. Güzel günlerde kullanın inşallah :) Araç yakışıklı ;)

hayırlı olsun müdür, güle güle kullan :D
Hayırlı olsun abi en güzelini yapmışsın, atmosferik tam otomatik :)

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :D:D
1x71Ue.gif
Hayırlı uğurlu olsun müdürüm :) çok güzel arabadır kendileri, çok severim, Allah kazasız belasız binmeyin nasip etsin :)

Hayırlı olsun müdür, kazasız belasız sürüşler dilerim.
Hayırlı olsun abi, kaportayı kafaya takma hallolur. Ben bindiğimde çok oturaklı olduğunu fark etmiştim Astra J nin, güzel araba.

Hayırlı olsun, kazasız, belasız, iyi günlerde binin ...

Sağolun arkadaşlar teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olsun inşallah :)
Opelci bilmem ben abi. Flexride opsiyonel bir donanım.
Flexride 1.6 atmosferikte opsiyon olarak var mı bilmiyorum ama normalde opsiyon listesinde. @GARAJ TV daha iyi bilir.
savolun gençler :)

Siyah araba cila ile kurtarmaz, ZR53 seramik öneririm. Yerli malı, fiyatı uygun ve kaliteli. Kesinlikle uygulamak lazım. Siyah araba bi kere aldım lanet ettim :D

Assy3 almışsın artık, şöyşe bir lastik. Zımpara asfaltta iyi tutuyo ama biraz parladı mı asfalt arabanın dötü başı ayrı yere gider, dikkatli ol.

Bi bakalım bakalım bi pasta cilayı yaptıralım da ondan sonra duruma göre bakarız hacım sağolasın, lastik konusunda cidden ben iyi sanıyordum :) Teşekkür ederim

Eee ilk zamanlar olur öyle. Yeni araç yeni heves normaldir :D Sür aracını bak keyfine müdür :D

Aynen öyle valla bi de otomatik cok farklı dünyalarmış :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım