Baris Inselel

Yönetim
Editör
8 Eyl 2016
2,170
624
1,920
BMW’nin Türkiye Distribütörü olan Borusan Otomotiv’in Yetkili Servisi BemCar Otomotiv, muadil parça kullanımının, otomobilin ekonomik ömrünü uzun vadede ciddi anlamda kısalttığına dikkat çekiyor.
Onaysız parça kullanımı nedeniyle sürücülerin büyük maliyetli arızalarla karşı karşıya kaldığının altını çizen BemCar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Tavelli, bu durumun milli servete ve cari açığa da direkt olarak etki ettiğine dikkat çekiyor.
 Otomotiv sektörünün lider üreticilerinden Alman BMW’nin Türkiye Distribütörü olan Borusan Otomotiv’in Yetkili Servisi BemCar Otomotiv, özellikle yetki sahibi olmayan servis
BemCar-E46-M3.jpeg
ve tamirhanelerde kullanılan kalitesiz yedek parçalar konusunda sürücüleri uyarıyor. Yüksek ar-ge ve teknolojinin ürünü olan orijinal parçalar...

Okumaya devam et...

BavarianEngineer

Alperen Ç.
Panpa
30 Nis 2018
452
1,061
2,695
Ankara
Marka
BMW
Bazı parçalar konusunda haklılık payı var. Aldıktan sonra 3 ya da 6 aylık periyotlarla bozulan yan sanayi parçalar mevcut. Benim de bir çok kez başıma geldi. Ancak orijinal aldıktan sonra uzun süre dayanıyor.
Ancak işin birde o şekilde olmayan parçaları var. Orjinalleri çok pahalı, yan sanayileri de oldukça uzun süre dayanıyor. Bizlerde bu parçaları ancak deneme yanılma yolu ile bulabiliyoruz. Yoksa bakım maliyetleri 13-14 yaşında bir Bmw için çok çok pahalı oluyor.

S.Asil

Quadrifoglio Verde
Destekçi
Beta Programı
Stage 2
16 Eyl 2016
5,643
2
9,531
5,020
Adana
Marka
Alfa Romeo
Parçalar pahalı değil vergiler pahalı , tşk :)

Ormanci

Elit Apaçi
10 Eki 2016
80
41
970
42
İstanbul
Başlığı görünce "klasik yetkili servis saçmalaması, yetkili servis mi yapmış açıklamayı" diye baktım. Evet yetkili servis :) Ağzımla gülmedim :)

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Orijinal parçalar çok mu sağlammış? :D
Daha çok fazla şov var da, üşendim. İsteyen şöyle bakabilir: https://www.sikayetvar.com/bmw/borusan/servis

Ozgur Gunes

Özgür Güneş
Panpa
7 Eyl 2016
4,158
1
8,076
4,820
28
Ankara
Marka
Peugeot
Ne güzel sallamış, koçum benim! Hem dandik ürün üret hem de pahalıya sat. Valla gidip shellde litresi 40₺ olan yağı serviste 200₺ ye satmak şov biraz bence. Doğuş grubu gibi abartmayın fiyatları gelsin millet bakıma. 320d 15 bin bakımına 3300 TL istemek neyin açıklaması? Devlet galiba bakımlara da ÖTV koymuş...

S

Sami Baltaş

Ziyaretçi
Bu çok önemli arkadaşlar ucuza kaçıyoruz sonra kaçan bize kaçıyor :D

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım