Oto gaza zam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
valla abi denizlide 110 120 bin liralara 1+ 0 1+1 yerine göre stüdyo tipli apart daireler satılıyor, bi daire parasını bi arabaya veremem ben de ...
Orası öyle ama maalesef o kısımları mecburen geçtik artık. Eli yüzü düzgün, binilebilecek, az yakacak sıfır bir araç istediğinde artık 70-80 bin liraları gözden çıkarmak gerekiyor. Dacia'lar bile kaç bin lira olmuş durumda. Araba maalesef ki bir ihtiyaç ve çoğu kişi mecburen sahip olmak zorunda. Eli yüzü düzgün, masrafsız şekilde oturulabilecek bir evin parasıyla, otomobil parasının denk olduğu yıllar sipariş usulü ile 1 seneye yakın bir zamanda getirilmesi mümkün olan murat 124'ün falan satın alınabildiği zamanlardı. Ondan sonra günümüze kadar ben hiç otomobillerin bir ev parasına geldiği zamanı hatırlayamıyorum kolay kolay. Sorsan 2017 yılındayız ve ülkece çok ileri gittik. He gittik.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Orası öyle ama maalesef o kısımları mecburen geçtik artık. Eli yüzü düzgün, binilebilecek, az yakacak sıfır bir araç istediğinde artık 70-80 bin liraları gözden çıkarmak gerekiyor. Dacia'lar bile kaç bin lira olmuş durumda. Araba maalesef ki bir ihtiyaç ve çoğu kişi mecburen sahip olmak zorunda. Eli yüzü düzgün, masrafsız şekilde oturulabilecek bir evin parasıyla, otomobil parasının denk olduğu yıllar sipariş usulü ile 1 seneye yakın bir zamanda getirilmesi mümkün olan murat 124'ün falan satın alınabildiği zamanlardı. Ondan sonra günümüze kadar ben hiç otomobillerin bir ev parasına geldiği zamanı hatırlayamıyorum kolay kolay. Sorsan 2017 yılındayız ve ülkece çok ileri gittik. He gittik.

küfürsüz yazamadım abi ya :)))

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,534
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
PÜİS, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası
LPG VE SİYAH ÜRÜNLERDE FİYAT DEĞİŞİKLİĞİ

02 Şubat 2017 tarihinden geçerli olmak üzere Rafineri çıkış fiyatlarındaki değişiklikten dolayı, LPG de 16 fiyat artışı, KALYAK ta 5 kuruş indirim, FUEL OIL de 6 kuruş indirim meydana gelmiştir.

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
35857a5_b.jpg

İstanbullu

Panpa
8 Eyl 2016
7,345
10,782
4,770
İstanbul
Marka
Hyundai
bekleyin borla çalışan araba gelecek

Ben beklemek yerine kendi yolumu buldum. Hypermilinge dondum. Her zamda dozu artirdim. Artik 30 dk erken cikiyorum sabah yola. 30 dk erken cikinca şile otoyolu, d100 baglanti yolu boş oluyor. Sabit hizda gidebiliyorum.

Bu son gaz alim ortalamam. Son iki haneye dikkat. 9 litreden once 6li sonra 5li rakamlara indim. QuickMemo+_2017-02-01-23-46-35.png

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Ben beklemek yerine kendi yolumu buldum. Hypermilinge dondum. Her zamda dozu artirdim. Artik 30 dk erken cikiyorum sabah yola. 30 dk erken cikinca şile otoyolu, d100 baglanti yolu boş oluyor. Sabit hizda gidebiliyorum.

Bu son gaz alim ortalamam. Son iki haneye dikkat. 9 litreden once 6li sonra 5li rakamlara indim. Ekli dosyayı görüntüle 3977
abi ciddiye almamışsındır zatende mizahi olarak söyledim belirteyim dedim yinede :)

S

Sodalayn

Ziyaretçi
arabalardan nefret edicem yakında şu ülkenin haline bak YETER BE YETER kimsede sesini çıkarmıyo anlamıyorum çıldırıcam ya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım