OTODOLU Youtube Kanalımız

yunuscelik29

Yunus Çelik
Profesör
8 Eyl 2016
1,376
987
1,970
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Başarılar videolarınıza bir kısa göz attım izlenebilir ama tek eksiği şu mikrofon cızırtısı baya rahatsız ediyor ona da çözüm bulursanız video kalitesi gayet iyi olur.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Başarılar videolarınıza bir kısa göz attım izlenebilir ama tek eksiği şu mikrofon cızırtısı baya rahatsız ediyor ona da çözüm bulursanız video kalitesi gayet iyi olur.
Teşekkürler, tam olarak nasıl bir cızırtı geliyor? Hangi kısımda olduğunu söyleyebilir misiniz? Düzeltmeye çalışalım.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Takvimler 30 Mart Salı gününü gösterdiğinde Körfez Yarış Pisti'ndeydik! Otomobil Kütüphanesi adlı instagram sayfasının düzenlediği Pist Buluşması & Time Trial etkinliğine katıldık. Birbirinden güzel, nadir ve güçlü otomobillerin olduğu bu etkinliği siz değerli Otodolu abonelerine yansıtmak istedik. Umarız siz de tıpkı pistteymiş gibi keyif alırsınız. Videomuzu izledikten sonra beğenmeyi, yorum yapmayı, arkadaşlarınızla paylaşmayı ve kanalımıza abone olmayı unutmayın. Ve her zaman olduğu gibi, Otodolu'yla kalın! #otodolu #korfezyarispisti #otomobilkutuphanesi

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Arkadaşlar herkese selamlar. Eğer bizi buradan düzenli olarak takip edenler var ise ufak bir ricam olacak. Son zamanlarda YouTube önerilmelerimiz oldukça düştü. Kanalımıza gidip aboneliğinizi kontrol ettikten sonra bildirimleri açarak bize destek olabilirsiniz. Şimdiden herkese teşekkür ederim.

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
Yeni videomuz yayında. İzledikten sonra videomuzu beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın! Herkese iyi seyirler!

blogger

Profesör
21 Ağu 2018
399
692
1,645
Marka
Renault
2020 Eylül'de Latitude'u alırken yıllardır testlerde duyduğum şeylerin hepsi aklımdaydı zaten. O ara dedim e aradan kaç sene geçti yok mu bir güncel test videosu derken senin Latitude test videona denk gelmiştim, Youtube'da seninki ve 1-2 video dışında herkes yol tutmuyor bilmemne diyordu. Özellikle eski testlerde... Ki sen videoda tatlı tatlı virajda yapıyordun, arabanın tutuşunda problem olmadığı iyi kötü belliydi. Alırken endişem vardı yol tutuş konusunda, ama şimdi iyi ki o arabaya binmişim diyorum :) 1 set güzelde lastik almam işin tuzu biberi oldu, yol tutuş konusunda bir kere bile beni üzmedi. Sportif değildi ama limitler dahilinde gayet iyiydi yol tutuşu :)

OguzhanC

Panpa
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
765
1,601
2,520
26
Kocaeli-Ordu
Marka
Peugeot
2020 Eylül'de Latitude'u alırken yıllardır testlerde duyduğum şeylerin hepsi aklımdaydı zaten. O ara dedim e aradan kaç sene geçti yok mu bir güncel test videosu derken senin Latitude test videona denk gelmiştim, Youtube'da seninki ve 1-2 video dışında herkes yol tutmuyor bilmemne diyordu. Özellikle eski testlerde... Ki sen videoda tatlı tatlı virajda yapıyordun, arabanın tutuşunda problem olmadığı iyi kötü belliydi. Alırken endişem vardı yol tutuş konusunda, ama şimdi iyi ki o arabaya binmişim diyorum :) 1 set güzelde lastik almam işin tuzu biberi oldu, yol tutuş konusunda bir kere bile beni üzmedi. Sportif değildi ama limitler dahilinde gayet iyiydi yol tutuşu :)
Cevap mutlu etti valla teşekkür ederim :) hata vs illaki oluyor videolarda ama elimizden geldiğince kendi his ve tecrübelerimizi aktarıyoruz

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım