KAPALI Otomobil seçimi ve clio hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Merhaba arkadaşlar bundan 1 2 ay öncesinde konu acmistim fakat limitlerimi biraz olsun yukselttim ve ust limitim 35 tl o da iyi aractir ihtiyactan ucuza veriliyordur iyi firsattir ondan alirim yoksa ust limit 30 bin tl civaribda arac bakiyorum. Hem bu fiyata gercekten duzgun yuruyen saglam olan km si 150 180 bin civarida olsa motoru taş gibidir bişey olmaz diyeceginiz yil en az 2004 2005 civari araç önerilerinizi bekliyorum ve en sonda da clio yu sormak istiyorum. Yanlis hatirliyorsam duzeltin ancak clio 0.9 tce modelinin gecen sene giris fiyati 36bin tl diye hatirliyorum fakat fiyat listesini indirdim bu sene goremedim 1.2den basliyor motorlar. Hani limit 35 ancak 0.9 tce 36 bin falansa sifir olarak o alinir diye dusundum. Şuanki surdugum arac 2011 corolla 1.4 dizel arac 90 ps ve 190 torku var bu arac bana gore gayet guzel yuruyor tatmin ediyor beni bu ufak bilgiden faydalanarak sizden tavsiyelerinizi bekliyorum şmdiden teşekkurler.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
36 bin tl'ye sifir arac almak ? En son doviz kurlarina ne zaman baktiniz ? Veya bir showroom'a ugrayip ne zaman fiyat aldiniz :)
Bahsettiginiz 0.9 motor uzun zamandir gelmiyor. Renault onun yerine 1.2 motoru piyasaya surdu. Bahsettiginiz fiyat da gecen senenin fiyati degil, 2013 fiyati

Son düzenleme:

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Estagfurullah forum kurallarini ben belirlemiyorum. Sadece 36 bin tl'ye sifir clio almak istediginizi soyleyince sasirdim bir an
0.9un akibetini bilmedigim icin yaziya ekledim haberi olan cikacak mi yoksa uretim mi durmus bilen varsa soylesin diye yazdim onun disinda dedigim gibi maks 35bin tlye ikinci el bir arac ariyorum.

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Merhaba arkadaşlar bundan 1 2 ay öncesinde konu acmistim fakat limitlerimi biraz olsun yukselttim ve ust limitim 35 tl o da iyi aractir ihtiyactan ucuza veriliyordur iyi firsattir ondan alirim yoksa ust limit 30 bin tl civaribda arac bakiyorum. Hem bu fiyata gercekten duzgun yuruyen saglam olan km si 150 180 bin civarida olsa motoru taş gibidir bişey olmaz diyeceginiz yil en az 2004 2005 civari araç önerilerinizi bekliyorum ve en sonda da clio yu sormak istiyorum. Yanlis hatirliyorsam duzeltin ancak clio 0.9 tce modelinin gecen sene giris fiyati 36bin tl diye hatirliyorum fakat fiyat listesini indirdim bu sene goremedim 1.2den basliyor motorlar. Hani limit 35 ancak 0.9 tce 36 bin falansa sifir olarak o alinir diye dusundum. Şuanki surdugum arac 2011 corolla 1.4 dizel arac 90 ps ve 190 torku var bu arac bana gore gayet guzel yuruyor tatmin ediyor beni bu ufak bilgiden faydalanarak sizden tavsiyelerinizi bekliyorum şmdiden teşekkurler.
Hocam Clio'nun başlangıç fiyatı 56k :confused:.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
0.9un akibetini bilmedigim icin yaziya ekledim haberi olan cikacak mi yoksa uretim mi durmus bilen varsa soylesin diye yazdim onun disinda dedigim gibi maks 35bin tlye ikinci el bir arac ariyorum.

0.9 yerine 1.2 var artik. Neden boyle bir arayis icinde oldugunuzu bilmiyorum ancak sizin yerinize olsam kullandigim araci degistirmezdim. 35 bin max. limite ondan daha iyi bir araca binmeniz zor

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Cok genel bir konu ama bu. Dizel mi benzin mi hb mi sedan mi onlari yazarsaniz daha saglikli olur
Doğru demissiniz hocam onlari yazmamisim duzenleyeyim. Ilk mesaj duzenlenmiyormus. Yani nasil diyeyim dizelin atikliginde bir sorunum yok benzin zevkini tatmak isterim ancak ogrenci adamim cebimi cok yakmamasi lazim bu yuzden dizel vir arac ariyorum. Hb veya sedan olmasi cok etkilemiyor zevkime uymasi onemli galeride alfa 156 gordum tanidigimizdi bana hic bulasma surekli para harcarsin bu araca bosver dedi o yuzden ondan vazgectim birde otomatikti ben otomatik istemiyorum duz vitesciyim.

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Doğru demissiniz hocam onlari yazmamisim duzenleyeyim. Ilk mesaj duzenlenmiyormus. Yani nasil diyeyim dizelin atikliginde bir sorunum yok benzin zevkini tatmak isterim ancak ogrenci adamim cebimi cok yakmamasi lazim bu yuzden dizel vir arac ariyorum. Hb veya sedan olmasi cok etkilemiyor zevkime uymasi onemli galeride alfa 156 gordum tanidigimizdi bana hic bulasma surekli para harcarsin bu araca bosver dedi o yuzden ondan vazgectim birde otomatikti ben otomatik istemiyorum duz vitesciyim.

Alfa'lar narin araclar ancak bahsettiginiz durum daha cok otomobilin nasil kullanildigi ile alakali. Yani Alfa sorunlu diye bir sey yok. Belli bir yasi asmis her aracta parcanin dogasindan gelen kullanim omrunu tamamlamasi sebebiyle bir takim problemler olabilir. Dikkat edilmesi gerek kronik problemler
O paraya Alfa guzel secim bence. Mazda 3 de tavsiye ederim. Opel de bakilabilir

Son düzenleme:

btrvysl

Veysel Emir
Profesör
Beta Programı
13 Ocak 2017
215
131
1,135
25
Istanbul
Marka
Renault
Alfa'lar narin araclar ancak bahsettiginiz durum daha cok otomobilin nasil kullanildigi ile alakali. Yani Alfa sorunlu diye bir sey yok. Belli bir yasi asmis her aracta parcanin dogasindan gelen kullanim omrunu tamamlamasi sebebiyle bir takim problemler olabilir. Dikkat edilmesi gerek kronik problemler
O paraya Alfa guzel secim bence. Mazda 3 de tavsiye ederim. Opel de bakilabilir
Genelde bu fiyata mazda 3ler hep boyali trimerli vs oluyor belli bir noktaya kadar evet herkes surtebilir boyatilmistir insanlik hali ama 4 5 parca bpyalar vs benim gozumu korkutuyor. 6 yasina girdi aracimiz hazoranda daha 1 kere surtmedik ne babam ne ben. Acikcasi yeni aractada bu temizligi dogal olarak ariyor insan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım