Otomobil Videoları

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Vaktim olmadığı için atlaya atlaya izledim, bu kanalın videosunu ilk defa seyrettim fena değil ama akış çok ağır geldio_O.Eklemek istediğim nokta şu Rahmetli Turgut Özal arabadan gerçekten iyi anlıyormuş anlaşılan(ya da zevkli adammış) Mercedes'in arka koltuğuna, BMW'nin ise direksiyonun başına geçileceğini halka da öğretmiş bu vesileyle:D:p.Video'yu çeken kişi arabaların nerede olduğunu söylemeyeceğim demiş ama zaten orada kocaman, Ankaralılarca bilinen *PANORA AVM'nin logosu var;):p.Kolleksiyonu yapan da büyük bir ihtimalle AVM yetkilileri olabilir.Süper bir düşünce en değerli araç ise oradaki Ambulans.o_O:confused:
Paralar iyi değerlendirilmiş...

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda

Adam Letonya'lara kadar gitmiş, Ken Block ve takımıyla röportaj ayarlamış filan, çok güzel. Otomobil kanalları arasında özgün sayılabilecek bir içerik.

AMA VİDEODA PETER SOLBERG VAR LAN ALLAHSIZLAR! BAŞLIKTA BAHSETMEDİNİZ BARİ İÇERİKTE Bİ YERDE GEÇİN! SABREDİP SONUNA KADAR İZLEMESEM GÖRMİYCEM! DUY BENİ DOĞAN DUY!

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota

Adam Letonya'lara kadar gitmiş, Ken Block ve takımıyla röportaj ayarlamış filan, çok güzel. Otomobil kanalları arasında özgün sayılabilecek bir içerik.

AMA VİDEODA PETER SOLBERG VAR LAN ALLAHSIZLAR! BAŞLIKTA BAHSETMEDİNİZ BARİ İÇERİKTE Bİ YERDE GEÇİN! SABREDİP SONUNA KADAR İZLEMESEM GÖRMİYCEM! DUY BENİ DOĞAN DUY!
''Bir dil bir insan 2 dil 2 insan'' videonun özeti bu ...

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,917
2
24,228
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Şu videoda Doğan Kabak ben olsaydım, memleket toprağına ayak basar basmaz bir dil okuluna gider kendimi sandalyeye bağlar, "Beni upper intermediate seviyesine gelmeden çözmeyin!" diye bağırırdım.
Ken block, petr solberglesin ve öyle bakakalıyorsun doğan kabak yerine üzüldüm açıkçası.O seviyelerde kabul edilemez bir eksiklik bence

mgdedeoglu

Reis
7 Eyl 2016
3,232
9,855
5,320
36
Stuttgart
Ken block, petr solberglesin ve öyle bakakalıyorsun doğan kabak yerine üzüldüm açıkçası.O seviyelerde kabul edilemez bir eksiklik bence
Asıl merak ettiğim nokta bunca yıldır dergicilik işindeki adam İngilizce bilmeden nasıl bu seviyeye geldi. Sonuçta Top Gear/ Autocar vb dergilerin ciddi kısmı İngilizce'den çevirme. Ayrıca o kadar yurt dışı gezilerine ve lansmanlara gidiyorlar, hiç mi eksikliğini hissetmemiş, ilginç açıkcası.

Cagdas Cag

Panpa
Destekçi
10 Şub 2017
2,840
6,727
4,520
Marka
Audi
Asıl merak ettiğim nokta bunca yıldır dergicilik işindeki adam İngilizce bilmeden nasıl bu seviyeye geldi. Sonuçta Top Gear/ Autocar vb dergilerin ciddi kısmı İngilizce'den çevirme. Ayrıca o kadar yurt dışı gezilerine ve lansmanlara gidiyorlar, hiç mi eksikliğini hissetmemiş, ilginç açıkcası.
İngilizce işlerini başkalarına yaptırmıştır. Zorlandığı kısımda da tercümanlık bürosu veya yanındakilere sorma durumu.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Lansmanlara zaten Türkiye'den çağrılan tek kişi olmadığı için diğerlerine yancı gibi takılıyordur muhtemelen. Okan Altan ile videolar çekiyor zaten, abi abi diye peşinde koşarak onun gibi bir kütüphanenin yanında dünyanın neresine gitse tek kelime yabancı dil konuşmadan idare eder. Tek gittiği yerlerde de örnekte görüldüğü gibi bilen birilerini taşıyor yanında.

Benim anlayamadığım kısmı da şu. Çaba da göstermiyor anladığım kadarıyla. Ben Petter Solberg ile bırakın röportajı, onun da bulunduğu bir ortama girecek olsam kafamda yüzlerce cümle kurmaya çalışırım, yapamıyosam ezberlerim. Oraya kadar gidip öyle bir efsaneye doğrudan tek kelime edemeden dönmek beni kahrederdi. Bazı insanlar sahip olduklarının kıymetini gerçekten bilemiyor.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Lansmanlara zaten Türkiye'den çağrılan tek kişi olmadığı için diğerlerine yancı gibi takılıyordur muhtemelen. Okan Altan ile videolar çekiyor zaten, abi abi diye peşinde koşarak onun gibi bir kütüphanenin yanında dünyanın neresine gitse tek kelime yabancı dil konuşmadan idare eder. Tek gittiği yerlerde de örnekte görüldüğü gibi bilen birilerini taşıyor yanında.

Benim anlayamadığım kısmı da şu. Çaba da göstermiyor anladığım kadarıyla. Ben Petter Solberg ile bırakın röportajı, onun da bulunduğu bir ortama girecek olsam kafamda yüzlerce cümle kurmaya çalışırım, yapamıyosam ezberlerim. Oraya kadar gidip öyle bir efsaneye doğrudan tek kelime edemeden dönmek beni kahrederdi. Bazı insanlar sahip olduklarının kıymetini gerçekten bilemiyor.
Oraya giderken kafasında kurduklarını ben sana söyliyim. Video'ya nasıl bir başlık atsam, thumbnail'a ne koysam, hatta bir sonraki videoda ne çeksem.. Youteber'lık böyle bir koşuşturmaca artık. Adamlar yaşamıyor bile.

Onemanband

Fatih
Panpa
8 Eyl 2016
1,137
1
3,133
3,770
İstanbul
Marka
Skoda
Oraya giderken kafasında kurduklarını ben sana söyliyim. Video'ya nasıl bir başlık atsam, thumbnail'a ne koysam, hatta bir sonraki videoda ne çeksem.. Youteber'lık böyle bir koşuşturmaca artık. Adamlar yaşamıyor bile.
Valla youtuber'lık filan bilmem ama; otomobil tutkunu olup da Petter Solberg gibi bir insanın ismine yer vermemiş olmak ayıptır. Yaptığın işe saygısızlık. Gittin o kadar eğildin büküldün adamın yanında. Adam sana vaktini ayırdı, ciddiye aldı birkaç kelam etti ve sen başlığı bırak açıklamada bile adına yer vermedin. Çok ayıp bence.

assettocorsaa

Profesör
11 Eyl 2016
685
1,268
2,270
Valla youtuber'lık filan bilmem ama; otomobil tutkunu olup da Petter Solberg gibi bir insanın ismine yer vermemiş olmak ayıptır. Yaptığın işe saygısızlık. Gittin o kadar eğildin büküldün adamın yanında. Adam sana vaktini ayırdı, ciddiye aldı birkaç kelam etti ve sen başlığı bırak açıklamada bile adına yer vermedin. Çok ayıp bence.
Yeni nesil youtuber'lar gençlere (12-17 yaş) hitap ediyor. Gençler de ken block bilir solberg değil :)
Malesef durumun özeti budur.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım