Otomobil Videoları

kaanc5

Profesör
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
904
1,201
2,320
İstanbul/Lüksemburg
Marka
BMW
Bu ülkede ne milyoner sanayiciler, inşaatçılar var ingilizceleri yok o yüzden hiç şaşırmadım. Çocukluktan iyi eğitim alamadıkça ve dil öğrenme hevesi olmayınca böyle oluyor maalesef.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,084
7
51,485
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Dolu hasarının bu kadar mesele edildiğini bilmiyordum ya o_O

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,306
45,966
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dolu hasarının bu kadar mesele edildiğini bilmiyordum ya o_O
Anladığım kadarıyla hasarın mahiyetinden değil de bunlara eksper için gelen alıcı - satıcı arasındaki dolu hasarı mevzusunda ' sen bana söylemedin, ben sana söyledim ' tartışmasından ötürü çıkan tatsızlıklardan dolayı bu videoyu çekmişler.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,084
7
51,485
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Anladığım kadarıyla hasarın otomobil özelinde eksisine değil de bunlara eksper için gelen alıcı - satıcı arasındaki dolu hasarı mevzusunda ' sen bana söylemedin, ben sana söyledim ' tartışmasından ötürü çıkan tatsızlıklardan dolayı bu videoyu çekmişler.
Şahsen kaporta delinmedikçe dolu hasarına takılmam açıkçası. Millet bunu mesele yapıyormuş ben ona şaşırdım.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,306
45,966
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şahsen kaporta delinmedikçe dolu hasarına takılmam açıkçası. Millet bunu mesele yapıyormuş ben ona şaşırdım.
Dolu hasarına kesinlikle ben de takılmam. Yapacağım tek şey; dolu hasarlı araç ile hasarsız araç arasında fiyat bakımından benzerlik, eşitlik varsa pazarlığı biraz daha kuvvetlendirmek olur hepsi bu.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım