Otomobil Videoları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
Beğeni puanı
37,060
Marka
Ford
Bu tırcıya edilebilecek her küfür haktır. İnşaallah adam öldürmeye teşebbüsten içeri atmışlardır.

bt

Takipçi
Stage 1
Beta Programı
Beğeni puanı
41,616
Marka
Opel
Bu tırcıya edilebilecek her küfür haktır. İnşaallah adam öldürmeye teşebbüsten içeri atmışlardır.
Bir sürü araba birden sol şeride kaçamayınca kaçınılmaz son. O tır şöförü hapsi hak ediyor.

maximaorhan

Dispatcher
Beğeni puanı
18,001
Ya izlerken sinirden gözüm seğirmeye başladı. O an ki kaza şokunu atlattıktan sonra yapılacak olan tek şey var o kamyoncuyu bayıltana kadar dövmek. Simdi küfür yazcam sonra Berkin mesaj atıyo ceza puanı yazdım diye. İnşallah teşebbüsten yargılanır...

bt

Takipçi
Stage 1
Beta Programı
Beğeni puanı
41,616
Marka
Opel
Ya izlerken sinirden gözüm seğirmeye başladı. O an ki kaza şokunu atlattıktan sonra yapılacak olan tek şey var o kamyoncuyu bayıltana kadar dövmek. Simdi küfür yazcam sonra Berkin mesaj atıyo ceza puanı yazdım diye. İnşallah teşebbüsten yargılanır...
Kamyondan inmiyor zaten.

bt

Takipçi
Stage 1
Beta Programı
Beğeni puanı
41,616
Marka
Opel
Allah sabır ve şifa versin yaralılara ne diyebiliriz. Konuyu dağıtmayalım bari
900hp 1.8lt vw motor kırma videosu öyle kol çıkarma falan değil komple krank volan ne varsa iniyor aşağı
Motor "İmkan vermiyorlar bana imkan vermiyorlar" diye isyan çıkarıp bağımsızlığını ilan etmeye kalkışmış :)