Otomobil Videoları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu tırcıya edilebilecek her küfür haktır. İnşaallah adam öldürmeye teşebbüsten içeri atmışlardır.

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Bu tırcıya edilebilecek her küfür haktır. İnşaallah adam öldürmeye teşebbüsten içeri atmışlardır.
Ya izlerken sinirden gözüm seğirmeye başladı. O an ki kaza şokunu atlattıktan sonra yapılacak olan tek şey var o kamyoncuyu bayıltana kadar dövmek. Simdi küfür yazcam sonra Berkin mesaj atıyo ceza puanı yazdım diye. İnşallah teşebbüsten yargılanır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ya izlerken sinirden gözüm seğirmeye başladı. O an ki kaza şokunu atlattıktan sonra yapılacak olan tek şey var o kamyoncuyu bayıltana kadar dövmek. Simdi küfür yazcam sonra Berkin mesaj atıyo ceza puanı yazdım diye. İnşallah teşebbüsten yargılanır...
Kamyondan inmiyor zaten.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,939
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Allah sabır ve şifa versin yaralılara ne diyebiliriz. Konuyu dağıtmayalım bari
900hp 1.8lt vw motor kırma videosu öyle kol çıkarma falan değil komple krank volan ne varsa iniyor aşağı
Motor "İmkan vermiyorlar bana imkan vermiyorlar" diye isyan çıkarıp bağımsızlığını ilan etmeye kalkışmış :)

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım