Otomobil Videoları

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ford'un hothatch'lerinde kullanilan ilk otomatik sanziman deneyimi olmasi sebebiyle ilginc bir video. Auto vs manuel focus st vs mk7.5 Golf gti drag race

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Milyon dolarlık vitrin süsü kızıl Ferrariler, Richie Kid'lerin krom Lamborghi'nileri aşağıdaki videoyu sorguluyorhatatat.Muhakeme süreci uzun sürecek anlaşılan.;)

BTG-7.17
BTG'nin üstüne +25-30 saniye eklesek tam tur zamanını buluruz sanırım. En kötü ihtimalle bile 7.47 yapıyor ve bu R33 GTR'dan 12 saniye civarı daha iyi demek.
Gerçekten çok iyi 👍

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
BTG'nin üstüne +25-30 saniye eklesek tam tur zamanını buluruz sanırım. En kötü ihtimalle bile 7.47 yapıyor ve bu R33 GTR'dan 12 saniye civarı daha iyi demek.
Gerçekten çok iyi 👍
Aynen BTG'nin üstüne eklemenin harici bir de ring içi trafikte hesaba katılırsa, böyle bir aracın 7.40-7.50 civarı yapıyor olması çok mükemmel bir şey.Milyon dolarlık bebeklere* :) oranla çok büyük bir başarı.

Ferrari çöp oldu bu videoyla.

Bazı Ferrari'ler evet, bazıları ise hayır.:)Mevzu Ferrari olup olmaması değil, yani ne bileyim bir başka marka da olabilir. Mevzu fiyat olarak o kadar pahalı olmasa da gerekli emek ve ayarlama ile çoğu ben spor otomobilim diyen araçların içerisinden geçmesi.Bunu yaparken de harcanan para diğer araçlara oranla çok çok daha az olunca biraz gururlarını zedeleyebilir diye düşündüm, tartışılır.:)Tartışmadığımız şey değil, ama şunu biliyorum, böyle projelik araçlarla pist günleri ve haz iki katına çıkıyor, garajdaki ya da filanca koleksiyondaki çoğu spor ya da süper araç ve kullanıcısı oldukça anlamsız kalıyor.

Kagan

Driver
Panpa
8 Eyl 2016
1,263
2,245
2,570
Ankara
Kayarken bile beton duvara kadar nasıl kesiyor kullanıyor yolu harika video.
Bazen direksiyonu hava yastıklı araba kullanır gibi tutuyor ama virajda tamamen çeviriyor, sert direksiyon olma ihtimalini yeterli torku sağlamak için yaptığını düşündüm o yüzden.

Son düzenleme:

yakkocan

Yakup ÖZER
Profesör
2 May 2020
462
387
1,345
22
Ankara
Marka
Yok
Kayarken bile beton duvara kadar nasıl kesiyor kullanıyor yolu harika video.
Bazen direksiyonu hava yastıklı araba kullanır gibi tutuyor ama virajda tamamen çeviriyor, sert direksiyon olma ihtimalini yeterli torku sağlamak için yaptığını düşündüm o yüzden.
Maşallah bee

fujiwara

Panpa
2 Tem 2020
456
1,477
2,695
İstanbul
Marka
Opel
Enerji içeceği sponsorluğu yok, 1000 hp dört çeker arabalar yok, hidrolik el freni yok, özel asfaltlı pistler yok. Sadece 170 hp civarı olduğunu düşündüğüm AE86, LSD, Irohazaka Touge ve bir Japon abimiz var.
İzlemeye doyamıyorum bu videoyu.
(3:37'de bariyeri kesmesi der ve susarım)

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım