Otomobil Videoları

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,950
Marka
Toyota

Test editörü tam da düşündüğüm şeyleri söylemesi:).

Buna hayat boyu ulaşamayacak olmak çok üzücü ama karınca misali maksat safımız belli olsun.

Video içi alıntı ve bireysel düşüncelerimin kopyası:
“...but this is not a car for anyone with a mind of anything but driving... one of the least costly of its group...through the RX-7 may laugh at luxury and fuel economy but if you demand a sports car that envelopes you with experience plunk your money down to RX-7...”

Son düzenleme:

Kagan

Kağan Güleç
Panpa
Beğeni puanı
1,740
Marka
Nissan
Adam hayalimi yapmış

mgdedeoglu

Panpa
Beğeni puanı
9,096
Videodaki amca 40 yıldır AMG'de çalışıyormuş. Ne güzel işler var arkadaş.

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
Beğeni puanı
43,416
Marka
Opel
bu tarif edilemez bir şey bu, bu aşk gibi bir şey.
3:20'deki viraj çıkışı şampiyonlar ligi finali gibi
5:55 - 6:00 arası da öyle :)

Edit: Benim de canımı çektirdin hocam :)

Son düzenleme:

Sirius

Panpa
Beğeni puanı
6,013
Marka
Alfa Romeo
daha iyi özetlenemezdi.

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,950
Marka
Toyota
daha iyi özetlenemezdi.
Adamlar güzel anlatıyor video için teşekkürler de videonun yarısına kadar bile dayanamadım, yazık günah şu arabaya verilen paraya cidden acırım.Benim için ancak yıllar sonra ele ayağa düştükten sonra bir Golf mü 2'mi dersem ancak alınası olur onun haricinde videoda da dediği gibi ''arabadan anlamayan BMW amblemi'' satın alanlara geçmiş olsun.

Ülkemizde de tutulacağını sanmıyorum.Komple kompakt sınıftan çekilse daha iyiydi BMW baktıkça içim kararıyor.

Mesele önden çeker olup olmaması değil mesele BMW ruhunu öldürmesi.Başka bir isimle başka bir sınıf adı altında satılmalıydı gerekiyorsa 2 serisi komple kaldırılmalıydı.

Son düzenleme:

Mt.Akina

Bunta Fujiwara
Running in to 90s 🎶
Beta Programı
Beğeni puanı
16,950
Marka
Toyota

Tozlu garajın mantığını sonunda anlayabildim, sahibine hak verdim ben de olsam ben de aynısını yapardım.Sadece alacağım araçların içeriği farklı olurdu o da bireysel sebep tabii ki.

Tipik bir koleksiyoner mantığı değil sahibinin yaptığı zaten kendisine ait rüya garaj varmış sanırım, buraya da yakın çevresinde değiştirilmiş anısı olan eski araçları ve hurdacılarla ihalede kapışılan değişik araçları almış çok mantıklı bir hareket, ama “çok değişik” araç kavramımız uymadı bir tek :)

İlginç bir insan olduğu muhakkak ama bir noktayı anlayamıyorum bir gün değerlenir diye mi yapmış yoksa kişisel zevk için mi onu anlamlandıramadım sadece.

Son düzenleme: