Otopark.com'a

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
İyi günler arkadaşlar hepimiz günlük streslerimizden arınmak için bu forumu açıyoruz ya da otopark.com videolarını izleyip kah neşeleniyoruz kah bilgileniyoruz sizden ricam yönetimin faydalanabileceği ve otopark.com'un gelişebilceği tavsiyelerinizi yazmanız malumunuz akıl akıldan üstündür.;)Benim bir kaç fikrim oluştu bile bunlar:
-Ülkemizde sıfır araç fiyatları tavan yaptı bu sebepten dolayı bir çok müşterinin gücünün yetmeyeceği araçların testi yapılıyor ayrıca merakla izlenecek Porsche 911 felan da değil bu araçlar yönetimden ricam sağlam bir 2.el test serisine başlanmalı öyle sohbet havasında değil de doyurucu bütçe tavsiyeleriyle bir seriye başlanmalı örneğin 2.el bir aracın kondisyonuna(orijinalliğine) puan verilip teste başlanmalı kendi bütçesindeki araçlara göre bol bilgili doyurucu testler çekilmeli.
-Ara ara dostlardan ve tanıdık simalardan çekim kalitesi iyi olmasa da Vlog tarzı ufak şeyler çekilmeli.
-Youtube'daki diğer otomobil kanallarıyla yakın temas kurulmalı ortak videolar yayınlanmalı
-Eskiden olduğu gibi Ne Nedir? videoları çekilmeli ve bazı DIY projeleri yayınlanmalı
-Testsiz geçen günlerde kalem kağıt slayt tahta ile bilgilendici otomobil kültürü yayınları yapılmalı
-Şimdi diyeceksiniz bunları yapacak editör felan da lazım gerekirse elden geçmeden yayınlasınlar(ufak tefek videoları test videolarını değil.):confused:
Benim şimdilik aklıma gelenler var daha deli planlarım vardı ama ona biraz para lazım :p
Saygılar...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,247
45,846
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yeni çıkacak araçların veya güncel araçların testleri tabii ki önemli. Fakat bugün, misal golf lansmanı için gördük ki hayalet ekranı, adaptif cruise control'ü olan bir golf'ü alabilmek için ( artık ) ciddi paralar harcanması gerekiyor. Toplumun hiç de azımsanmayacak kesimi bu araçları büyük ihtimal alamayacak. Bu noktada,
2.el testlerinin de önemi artıyor. Maalesef otomobil severler olarak ikinci el piyasasının gidişatından ve varlığından pek memnun olmasak da insanlar bu saatten sonra 2.el otomobillere çok daha fazla yönelecektir. Gerçekten de doğru düzgün 2.el otomobil testi yapan, referans alabileceğimiz bir kanal bilmiyorum açıkçası. Bu sebeple, sürücünün nabzını tutmak, doğru yönlendirmek ve 2.el piyasasında seçimlere ışık tutmak adına bu testlerin olabildiğince daha fazla gelmesini ve mümkünse bu testler sırasında 2.el otomobil alırken dikkat edilmesi gereken hususların aktarılması, tavsiyeleri gibi konulara daha fazla yer verilmesinden yanayım.

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,226
5,670
Ankara
Marka
Ford
İyi günler otopark.com bugün 1.5 saat önce konulan Civic İlk sürüş testini izledikten sonra bir kaç yorumda bulunmak istiyorum belki sitenin gelişimi için faydalı olabilir.İlk olarak çok güzel bir ilk sürüş testi olmuş.Sinan reis tüm motor türlerini ve şanzımanlarını kullanmış belki bir gün Türkiye'ye getirirler diye bu düşünce çok hoşuma gitti.Ayrıca diğer hoşuma giden şeyse Nehir Yılmaz'ı testinize konuk etmeniz.İster inanın ister inanmayın ama Sinan abi iki kişilik testlerde çok renkli bir karaktere bürünüyor gerçekten laf lafı açıyor çok zevkli bir test izliyoruz.Bu sebepten size tavsiyem testlerinizi mümkün oldukça iki kişilik yapmanız.Yanlış anlamayın tek kişilikte çok güzel testler var ama iki kişilik olunca bizimde zevkimiz 2 kat artıyor.Yolunuza tam gaz alman otobanında gidiyormuş gibi limitsiz gitmeniz dileğiyle...
Saygılar. @sinan

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
İyi günler otopark.com bugün 1.5 saat önce konulan Civic İlk sürüş testini izledikten sonra bir kaç yorumda bulunmak istiyorum belki sitenin gelişimi için faydalı olabilir.İlk olarak çok güzel bir ilk sürüş testi olmuş.Sinan reis tüm motor türlerini ve şanzımanlarını kullanmış belki bir gün Türkiye'ye getirirler diye bu düşünce çok hoşuma gitti.Ayrıca diğer hoşuma giden şeyse Nehir Yılmaz'ı testinize konuk etmeniz.İster inanın ister inanmayın ama Sinan abi iki kişilik testlerde çok renkli bir karaktere bürünüyor gerçekten laf lafı açıyor çok zevkli bir test izliyoruz.Bu sebepten size tavsiyem testlerinizi mümkün oldukça iki kişilik yapmanız.Yanlış anlamayın tek kişilikte çok güzel testler var ama iki kişilik olunca bizimde zevkimiz 2 kat artıyor.Yolunuza tam gaz alman otobanında gidiyormuş gibi limitsiz gitmeniz dileğiyle...
Saygılar. @sinan

Kesinlikle katılıyorum, ikili testlerde aynı zamanda @sinan abi için de kolaylık olur tek başına 40 dk nefesini tüketmemiş olur. Gerçi bunun zaten farkındasınızdır daha önce de defalarca ikili test yaptınız ama bundan sonrası için ikili testlerin sayılarını arttırabilirsiniz. Bu konuyu biraz geç görmüşüm, bi önerim instagram canlı yayınları youtube canlı yayınları vs biraz yoğunlaştırabilirsiniz, takip ettiğimiz kadarıyla neredeyse haftanın her günü bir yerlere koşturuyorsunuz testiydi incelemesiydi lansmanıydı sürekli bi koşturmaca içersindesiniz. Canlı yayınları akşam yapmanızı falan beklemiyorum ama biraz da sizinde dinlenebilmeniz adına haftanın bir günü belli bi saat aralığını canlı yayına ayırabilirsiniz, sohbet muhabbet tarzında bilgi edinme şeklinde olabilir farklı arabalar ve teknolojilerle ilgili görüşler paylaşılabilir. Canlı yayınlar öncesi bi konu belirlenirse ve takipçilerle paylaşılırsa daha kolay olur keza takipçiler de hazırlanmış olurlar. Canlı yayınlarınızda o gün işlenecek konuya dair misafirleriniz olabilir.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Arkadaşlar bidiğiniz üzere forumda güze bir iletişim var ve ortak gayemiz otoparkın gelişmesi benim şöyle bir projem var yeni bir youtube kanalı açıp biz takipçilerin çektiği videoları yayınlamak aklımdaki sistem şu Türkiyenin dört bir yanında ki otopark takipçileri oluşturdukları çektikleri amatör ruhlu goy goylu ve otopark ruhunu yansıtan test videolarını yollayacaklar bunların montaj ve kurgusunu yapıp yayınlayacağız buna paralel olarakta Forumda konu açıp youtbe foruma yönlendirme yapacağız ayrıca otoparkın test videolarına yönlendirme taınıtımı vs. olacak otoparkın panpalarının arasında ki iletişimi arttırıp bu bağ sayesinde otopark kitlesini genişletmek ve yeni panpalar kazanmış olacağız ayrıca foruma olan ilgiyede arttırmış olup forumda bu kulvarda tek başına çabalayan bilgili donanımlı ve işlevsel arkadaşlarında daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabileceğiz bu şekilde düşnüceleriniz ve görüşleriniz nelerdir ?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,247
45,846
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arkadaşlar bidiğiniz üzere forumda güze bir iletişim var ve ortak gayemiz otoparkın gelişmesi benim şöyle bir projem var yeni bir youtube kanalı açıp biz takipçilerin çektiği videoları yayınlamak aklımdaki sistem şu Türkiyenin dört bir yanında ki otopark takipçileri oluşturdukları çektikleri amatör ruhlu goy goylu ve otopark ruhunu yansıtan test videolarını yollayacaklar bunların montaj ve kurgusunu yapıp yayınlayacağız buna paralel olarakta Forumda konu açıp youtbe foruma yönlendirme yapacağız ayrıca otoparkın test videolarına yönlendirme taınıtımı vs. olacak otoparkın panpalarının arasında ki iletişimi arttırıp bu bağ sayesinde otopark kitlesini genişletmek ve yeni panpalar kazanmış olacağız ayrıca foruma olan ilgiyede arttırmış olup forumda bu kulvarda tek başına çabalayan bilgili donanımlı ve işlevsel arkadaşlarında daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabileceğiz bu şekilde düşnüceleriniz ve görüşleriniz nelerdir ?
Takipçilerin isteğinde çoğunluk sağlanırsa eğer güzel fikir..

Hatta forum içinde takipçilerin araçlarına dair atmış oldukları bir çok video olabiliyor. İstanbulpark pist günü, vlog v.b türde eğlendirici içerikler olabiliyor. Bu ve buna benzer videoları otopark.com takipçilerinin ve sevenlerinin oluşturduğu bir youtube kanalında derlemek güzel fikir olabilir. Hem forumda paylaşımı olur, hem de youtube üzerinden de üye olmayan kitlelere bile ulaşabilir.

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Takipçilerin isteğinde çoğunluk sağlanırsa eğer güzel fikir..

Hatta forum içinde takipçilerin araçlarına dair atmış oldukları bir çok video olabiliyor. İstanbulpark pist günü, vlog v.b türde eğlendirici içerikler olabiliyor. Bu ve buna benzer videoları otopark.com takipçilerinin ve sevenlerinin oluşturduğu bir youtube kanalında derlemek güzel fikir olabilir. Hem forumda paylaşımı olur, hem de youtube üzerinden de üye olmayan kitlelere bile ulaşabilir.
abi sonuçta artık otopark kurumsal bir şirket halini aldı sinan abi yönetim panpalara olan sevgi ve saygısından şüphemiz yok ama sonuçta kanalında belli format ve düzeni var biz takipçilerin amatör ruhlar ile çektikleri ve genelde otopark dil ve literatürünün hakim olduğu videolardan anlayan dönüt verebilen bir platform olur ve bu bağ diğer insanların ilgisini çekebilir yayınlanan her videonun sohbet başlığı altında konusu açılır gelen fotoğrafflar konulur ve tartışma ve görüşe açılır böylece ilgide çekilmiş olur aramıza yeni arkadaşlar katılabilir forumda garajda olan araçlar veyahut yeni araç projesi olan takipçilerimiz seslerini daha büyük alana yayabilirler

emert20

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,451
6,788
4,270
27
Denizli
Marka
Fiat
Bencede böyle bir uygulama eğer sıkıntı yaratmıcaksa hayata geçirilebilir. Çünkü muhabbet videoları rağbet görünüyor ve izleniyor. Bu şekilde otopark.comdan haberi olmayan insanlarada bir şekilde ulaşıp onları siteye çekebiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım