Otopark Futbol Aktüel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
O statta hep bir halt vardı zaten. Onca yıldır bir sürü topçu geldi geçti deplasman fobisi mi bilir, kalır topçularda. Desen ki kariyersiz topçular bunlar, bir sürü dünya yıldızı ve o atmosferlerden etkilenmeyecek topçular da geldi. Ona rağmen o statta hep bir şanssızlık var. Ya kötü oynuyoruz ya da iyi veya iyiye yakın oynasak bile direğe takılıyoruz. Fark ettiyseniz Arena'da ki maçlar hiç böyle olmuyor, maçlar böyle gelişmiyor. Saraçoğlu'nda ki fb-gs maçlarını açıklamaya ne futbol kavramları ne atmosfer ne başka bir şey yeter. Başka bir iş var o statta.
Aziz okutuyor hocam :D Ronaldo ile Messi yi de alsaniz olmaz o is :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,552
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Macin galibi hakem oldu bence. Ozellikle sonlara dogru iyice is cigirindan cikti.
Ikinci yari GS daha canliydi, topu paylastilar dersek yanlis olmaz saniyorum.
FB son dakikalarda (10-15 dk) cok ciddi geldi, her an gol gelebilirdi. bu arada MAiconun direkten donen frikik i var (bence kaleyi bulsa Volkan kurtarirdi)
bence macin en komik ani Serdar aziz in uzatmalarda hakem dudugunden sonra topa mudahale ederek sari kart gormesiydi. coook daha once bir kac sari gormesi gerekirken, millete gereksiz sari kartlar gostertip az kalsin kartsiz maci tamamlicakti.
Bence macin en iyileri nagatomo ve volkan oldu.
Neyse sonuc 0-0, BJK ve BSBK ye yaradi sonuc, her iki takimda cok buyuk bir avantaji kacirdi

hocam serdar azize karşı nası bi kinin var bilmiyorum da kendisine dirsek atan soldado ve ilk yarı 3 net sarı görmesi gereken mehmet ekici kart görmeden çıktı :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,552
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ekici konusunda haklisin, bunu daha once de belirtmistim zaten ama bu serdar i masum yapmaz, soldado nun pozisyonu hatirlayamadim.

serdar masum değil zaten, benim bu şekilde yazma sebebim hakemin iki tarafı da linç ettiği. Maçı katletti

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,552
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
DYgq0FIX0AAl1f7.jpg:large

ceyhansuyu

Panpa
8 Eyl 2016
499
1,229
2,520
38
Macin galibi hakem oldu bence. Ozellikle sonlara dogru iyice is cigirindan cikti.
Ikinci yari GS daha canliydi, topu paylastilar dersek yanlis olmaz saniyorum.
FB son dakikalarda (10-15 dk) cok ciddi geldi, her an gol gelebilirdi. bu arada MAiconun direkten donen frikik i var (bence kaleyi bulsa Volkan kurtarirdi)
bence macin en komik ani Serdar aziz in uzatmalarda hakem dudugunden sonra topa mudahale ederek sari kart gormesiydi. coook daha once bir kac sari gormesi gerekirken, millete gereksiz sari kartlar gostertip az kalsin kartsiz maci tamamlicakti.
Bence macin en iyileri nagatomo ve volkan oldu.
Neyse sonuc 0-0, BJK ve BSBK ye yaradi sonuc, her iki takimda cok buyuk bir avantaji kacirdi
Teşekkür ederim :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,270
45,898
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Valla küfür etmekten bağırmaktan sesim kısıldı. Aykut kocamana burdan sevgiler saygılar. Giulianoya da sevgiler saygılar.
Ben artik lig maclarini pek takip etmiyorum. En guzelini bu sekilde buldum. Sonuclara bakiyorum, merak edersem ozete bakiyorum arada bir de yorumlari takip ediyorum o kadar. Zaten ligden sogudum. Bir avrupa maclari iste

hondapower

Profesör
3 Şub 2017
735
1,058
2,270
İstanbul
Marka
Honda
baros'un direkten dönen topu, burak yılmazın aşırtma attıgı topun havada kendi kendine sekmesi, maiconun direkten dönen topu. Belki aklıma gelmeyen saymadıklarım da vardır. Deplasman fobisi falan hiç alakası yok o stad da bi dümen var. ha çok umrumda mı değil. Biz şampiyon olduktan sonra değil 20 220 sene bile kazanmasak sorun yok benim için. Her sene onlar yensin her sene biz şampiyon olalım. bu sonuç bjk ve bsk ye yarasa da bence galatasaraya da yaradı. Derbiden 2 puan kayıpla 1 puan kazançla çıktık ve en azından liderlik garanti konumda.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Berabere kalsalardı iyiydi.. Puanlar böyle devam ederse bizim başakşehir'i muhakkak yenmemiz gerekecek.
Walla ben BJK malubiyetinden sonra bi FB taraftari olarak sampiyon olma istegimi kaybettim
o yuzden dunku skor da bugunku skor da basaksehire yariyor ki benim gonlum onlarin sampiyon olmasindan yana
GS yi de yenerlerse cok ciddi avantaj elde ederler
Bence Basaksehirin fiksturu gs ye gore bi tik daha kolay (aslinda bi kac tik derdim ama zor maclari icerde oynicak gs)
Screen Shot 2018-03-18 at 22.08.55.png Screen Shot 2018-03-18 at 22.09.08.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,270
45,898
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Walla ben BJK malubiyetinden sonra bi FB taraftari olarak sampiyon olma istegimi kaybettim
o yuzden dunku skor da bugunku skor da basaksehire yariyor ki benim gonlum onlarin sampiyon olmasindan yana
GS yi de yenerlerse cok ciddi avantaj elde ederler
Bence Basaksehirin fiksturu gs ye gore bi tik daha kolay (aslinda bi kac tik derdim ama zor maclari icerde oynicak gs)
Ekli dosyayı görüntüle 12014 Ekli dosyayı görüntüle 12015
Haftaya oynayacağımız Trabzon maçı hariç, evimizdeki diğer 2 maç önemli. Trabzon hariç diyorum çünkü bu takım bir tek bize karşı cayır cuyur oynuyor. Küme düşecek olsa bile Gs ile maç yapacağı zaman bir çıldırıyorlar. Onun haricindeki maçları bir şekilde geçebiliriz.

Şampiyonlukta ise Başakşehir şampiyon olacağına Fb ya da Bjk olsun daha iyi. Başakşehir'den nefret ediyorum.

saracer

Panpa
Destekçi
6 Kas 2016
1,239
5,027
4,470
40
Istanbul & Basra (Irak)
Marka
Lexus
Haftaya oynayacağımız Trabzon maçı hariç, evimizdeki diğer 2 maç önemli. Trabzon hariç diyorum çünkü bu takım bir tek bize karşı cayır cuyur oynuyor. Küme düşecek olsa bile Gs ile maç yapacağı zaman bir çıldırıyorlar. Onun haricindeki maçları bir şekilde geçebiliriz.

Şampiyonlukta ise Başakşehir şampiyon olacağına Fb ya da Bjk olsun daha iyi. Başakşehir'den nefret ediyorum.
Aman abi FB olmasin mumkunse, Aziz in gitmesi lazim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,660
1
64,552
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Galatasaray şampiyon olamazsa eğer başakşehir hariç kim şampiyon olursa olsun isterim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,270
45,898
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aman abi FB olmasin mumkunse, Aziz in gitmesi lazim
Galatasaray şampiyon olamazsa eğer başakşehir hariç kim şampiyon olursa olsun isterim
Vallahi Fb taraftarları bu isteklerinde sonuna kadar haklı. Bazen ben bile Aziz'in icraatlarından çıldırıyorum. Ama tabii rakip takım taraftarları olarak Aziz'in kalması da işimize geliyor. Zor ikilemler bunlar :D

Kesinlikle öyle.. Şu başakşehir'i lige dahil etmemek lazım. Ne kadar çabuk sönüp giderlerse o kadar iyi. Büyüklerden biri olacaksa olsun şampiyon ama başakşehir'e hayır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım