Otopark mı yoksa motopark mı ?

Otopark.com'da yer alan motosiklet haberlerinden rahatsızlık duyuyor musunuz ?

• Evet - Burası bir otomobil platformu

Kullanılan: 6 16.2%
  • Hayır - Takma böyle şeyleri

Kullanılan: 31 83.8%

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Ben bu isin duayenleriyle calisma firsati buldum
Kimsenin pazarda urun satar gibi hedef kitleyi yonettigini gormedim
Her urun herkese satilmaz ;)
Bir kuyumcu bir pazarci gibi disarda bagirarak satis yapmaz mesela degil mi ?

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru, ama otopark olarak motor teknolojilerinin her türlüsü ile ilgilenen bi takipçi kitlesine sahibiz. Uçak motorları gemi motorları tren motorları da dahil. Bu sebeptendir ki sadece ama sadece otomobil ile alakalı haberleri görmek istemeniz bencillik olur. Kaldı ki Utku beyin de testlerdeki katkılarıyla oluşan bi motosiklet kitlesi var. Onları da kırmamak gerek siteden koparmamak gerek değil mi ? Baja mıydı neydi o adını unuttuğum motosiklet markası testi ile ilgili yapılan yorumları hatırlayın lütfen

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Herkesin yazdıklarını okudum ve açıkçası ne kadar boş vaktiniz olduğunu düşündürdü bana.. adam kendi fikrini yazmış eleştiri olarak, bunu diğer otopark takipçileri yorumlasın yada eleştirsin diye değil siteyi kuran, yöneten ve içerik hazırlayan kişilerin okuyup, bu eleştiriyi süzgeçten geçirip kendileri için bir yol çizgisi olarak görmeleri için yazmış.

direk kendilerine mesaj yoluyla da ulaşabilecekken burda konu açmış anket oluşturmuş. Bizim cevap yazmamızda sorun nerde ?

onurcelikoz

Düz Yol Gazcısı
13 Ocak 2017
3
1
245
direk kendilerine mesaj yoluyla da ulaşabilecekken burda konu açmış anket oluşturmuş. Bizim cevap yazmamızda sorun nerde ?
Sorun nerde biliyomusun. Motosiklet haberi olmasın denmiyor ancak yayına başlangıcından bu yana olan çizgisinden sapma başlamış ve motosiklet haberleri artmışsa bunu eleştirmek normalken insanların motosiklet haberi olmasın mı niye motosiklete tepkin var gibi yaklaşmalarında.. yoksa burası bir forum ve herkes görüşlerini özgürce yazma hakkına sahip

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Sorun nerde biliyomusun. Motosiklet haberi olmasın denmiyor ancak yayına başlangıcından bu yana olan çizgisinden sapma başlamış ve motosiklet haberleri artmışsa bunu eleştirmek normalken insanların motosiklet haberi olmasın mı niye motosiklete tepkin var gibi yaklaşmalarında.. yoksa burası bir forum ve herkes görüşlerini özgürce yazma hakkına sahip
soruma cevap verebilir misiniz lütfen. Eleştirimizin içeriğine değil doğrudan eleştride bulunmamıza laf edip işsizlik yorumunda bulunuyorsunuz sadece editörler cevap yazsın size ne diyorsunuz bu konuda cevap verebilir misiniz lütfen ? Arkadaşımızın şikayeti ile ilgili yorumları belirttik anlaştık zaten.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Otopark.com - HAKKIMIZDA

OTOPARK’ın geçmişi 90’ların sonuna, Superonline’a kadar dayanmakta. Otomobiller üstüne muhabbet çeviren bir grup tutkun, 21 Mayıs 2000‘de bu ortamı Oto-Park.Com forumlarına taşıyarak Türkiye’nin en eski otomobil sitelerinden birinin temelini attı. Çekirdek kadrosu içerisinde arkadaşlığın ötesinde birer dostluk kuruldu.

Bilinçli Sürücünün Adresi” ve “Marka Bağımsız Otomobil Forumları” mottolarıyla Türkiye’nin en kaliteli otomobil forumu olarak on yıl boyunca yayın hayatını sürdüren Oto-Park, adındaki tireyi attı ve ‘forum’ kavramının sınırlarını aşıp dev bir otomobil portalı halini aldı.

Tutku, tecrübe ve düşlerimizle beslediğimiz bu platform, takipçilerimizden aramıza katılanlarla birlikte her geçen gün büyüyerek yoluna son sürat devam ediyor.

Otopark.com Anasayfa Fotoları da ekte

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    254.6 KB · Görüntüleme: 188
  • 2.jpg
    2.jpg
    210.8 KB · Görüntüleme: 72

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Bu hakkımızda bölümüyle ilgili geçende bişi çıkmıştı tamam geri aldım sözlerimi Haklısın :D

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Doğru, ama otopark olarak motor teknolojilerinin her türlüsü ile ilgilenen bi takipçi kitlesine sahibiz. Uçak motorları gemi motorları tren motorları da dahil. Bu sebeptendir ki sadece ama sadece otomobil ile alakalı haberleri görmek istemeniz bencillik olur. Kaldı ki Utku beyin de testlerdeki katkılarıyla oluşan bi motosiklet kitlesi var. Onları da kırmamak gerek siteden koparmamak gerek değil mi ? Baja mıydı neydi o adını unuttuğum motosiklet markası testi ile ilgili yapılan yorumları hatırlayın lütfen

Sadece otomobil ile alakalı haberleri görmek bencillik mi olur ? Yahu sabahtan beri anlatamadığım nokta bu zaten. Motosiklet'e veya motosiklet tutkunlarının yaptığı işe saygısızlık yapmıyorum. Motosikletleri fark edin akımının ilk destekçilerinden biri olarak burada linç edilmem ironinin farklı bir boyutu. Motosiklet otomobilin önüne geçmeye başladı diyorum
Sayfaları dolaşırken güncel otomobil haberlerinden ziyade motosiklet haberleri görüyorsam burada ters giden bir şey var demektir
Çok iyi çalışan bir motosiklet editör ekibi vs. çok kötü çalışan bir otomobil editör ekibi veya adını ne koyarsanız koyun
Otopark.com'u bilmeyen, siteye ilk defa giren bakir bir kullanıcı şu görüntüyü gördüğünde sitenin hacklendiğini düşünür
Ha ayrıca yüksek egolu bir insan olsam And'a şahsi olarak ulaşmam 5 dakikamı alır, konuyu kendisine bizzat anlatırdım. Şurada güzelce konuşabileceğimiz, fikir paylaşımında bulunabileceğimiz bir konu açıyorum sırf geyik başlığına 165165191 mesaj yazan skorer takipçi gelmiş beni eleştiriyor..Hoş bu forumda kaynak vermeden bilgi/fikir sahibi olanların ve konuyu yanlış anlayanların eleştirilerini görmemeyi çoktan öğrendim zaten ;)
Burada sektörün içinden, otopark'ı uzun zamandır takip eden ve seven biri olarak yapıcı bir konu hakkında konuşuyorum veya sadece ben mi bu şekilde düşünüyorum diye soruyorum ama aldığım cevaplar beni üzdü
Neyse çok sorun değil, işi bilen biri işin nasıl yapılacağını da bilir ve benim ne demek istediğimi anlar..Anlamak istemezse de kendi bilir ;)

Son düzenleme:

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Burası sadece otomobil sitesi değil sloganıda sürücünün adresi otomobilin değil.sitede bir sürü motosiklet testide var zaten eğer haberleri görmek istemiyorsan hemen 1saniyede aşağıya geçersin olur biter. Ayrıca eğer o teknoloji haberleri otomobil,motosiklet gibi şeyler hakkında olacaksa ben seve seve okurum.

Otoparkın işi de zor valla biri haber gelmiyor diye şikayet eder diğer neden motosiklet haberi var diye şikayet eder değişik bir toplumuz valla.

Dediğimi anlamak bir yana motto'yu bile kendi kendine yorumlamışsın :) Süper..Galiba sen de gazetecisin
Bu da benden sana gelsin

Otopark.com - HAKKIMIZDA

OTOPARK’ın geçmişi 90’ların sonuna, Superonline’a kadar dayanmakta. Otomobiller üstüne muhabbet çeviren bir grup tutkun, 21 Mayıs 2000‘de bu ortamı Oto-Park.Com forumlarına taşıyarak Türkiye’nin en eski otomobil sitelerinden birinin temelini attı. Çekirdek kadrosu içerisinde arkadaşlığın ötesinde birer dostluk kuruldu.

Bilinçli Sürücünün Adresi” ve “Marka Bağımsız Otomobil Forumları” mottolarıyla Türkiye’nin en kaliteli otomobil forumu olarak on yıl boyunca yayın hayatını sürdüren Oto-Park, adındaki tireyi attı ve ‘forum’ kavramının sınırlarını aşıp dev bir otomobil portalı halini aldı.

Tutku, tecrübe ve düşlerimizle beslediğimiz bu platform, takipçilerimizden aramıza katılanlarla birlikte her geçen gün büyüyerek yoluna son sürat devam ediyor.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,617
1
64,386
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
.
Sadece otomobil ile alakalı haberleri görmek bencillik mi olur ? Yahu sabahtan beri anlatamadığım nokta bu zaten. Motosiklet'e veya motosiklet tutkunlarının yaptığı işe saygısızlık yapmıyorum. Motosikletleri fark edin akımının ilk destekçilerinden biri olarak burada linç edilmem ironinin farklı bir boyutu. Motosiklet otomobilin önüne geçmeye başladı diyorum
Sayfaları dolaşırken güncel otomobil haberlerinden ziyade motosiklet haberleri görüyorsam burada ters giden bir şey var demektir
Çok iyi çalışan bir motosiklet editör ekibi vs. çok kötü çalışan bir otomobil editör ekibi veya adını ne koyarsanız koyun
Otopark.com'u bilmeyen, siteye ilk defa giren bakir bir kullanıcı şu görüntüyü gördüğünde sitenin hacklendiğini düşünür
Ha ayrıca yüksek egolu bir insan olsam And'a şahsi olarak ulaşmam 5 dakikamı alır, konuyu kendisine bizzat anlatırdım. Şurada güzelce konuşabileceğimiz, fikir paylaşımında bulunabileceğimiz bir konu açıyorum sırf geyik başlığına 165165191 mesaj yazan skorer takipçi gelmiş beni eleştiriyor..Hoş bu forumda kaynak vermeden bilgi/fikir sahibi olanların ve konuyu yanlış anlayanların eleştirilerini görmemeyi çoktan öğrendim zaten ;)
Burada sektörün içinden, otopark'ı uzun zamandır takip eden ve seven biri olarak yapıcı bir konu hakkında konuşuyorum veya sadece ben mi bu şekilde düşünüyorum diye soruyorum ama aldığım cevaplar beni üzdü
Neyse çok sorun değil, işi bilen biri işin nasıl yapılacağını da bilir ve benim ne demek istediğimi anlar..Anlamak istemezse de kendi bilir ;)

Tamam, gösterdiğiniz kaynakla haklı çıktınız. Haklı olduğunuzu zaten belirttim. Sırf geyik başlığına buyrun gelin 736352525 mesaj yazın eleştiriniz buysa. Görüşlerinizde özgür olduğunuz kadar görüşlerimde özgür olduğum detayını atlamayacağınız günlerde tekrar görüşmek üzere. Uzatmanın alemi yok.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
.

Tamam, gösterdiğiniz kaynakla haklı çıktınız. Haklı olduğunuzu zaten belirttim. Sırf geyik başlığına buyrun gelin 736352525 mesaj yazın eleştiriniz buysa. Görüşlerinizde özgür olduğunuz kadar görüşlerimde özgür olduğum detayını atlamayacağınız günlerde tekrar görüşmek üzere. Uzatmanın alemi yok.
Yazdiklarinizda hemfikiriz
Herkes dusuncesinde ozgur oldugu gibi birbirinin fikrine saygi duymak zorunda..Yalniz burada bilgiyle yapilanlar ve bilgisizce yapilanlar diye cok ince bir cizgi var..Sizi tenzih ederim
Geyik basligini sizin icin soylememistim, uzerinize alinmaniza gerek yok

Fikirlerimizi paylasmak icin buradayiz.Birilerine fikirlerimizi zorla kabul ettirmek icin degil

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Şurada güzelce konuşabileceğimiz, fikir paylaşımında bulunabileceğimiz bir konu açıyorum sırf geyik başlığına 165165191 mesaj yazan skorer takipçi gelmiş beni eleştiriyor..
Bunu bana yazdıysan fena bozuşuruz.
Sana ne haksızsın ne de haklısın dedim. Aylardır haber girilmeyi bırak, videolu testler geliyor motorlar ile ilgili. Yeni mi farkına vardın bunun? Bana kalırsa haber girilsin ya da test çekilsin, banane? Habere tıklamıyorum, testi izlemiyorum. Problem?
Yok.
Daha düne kadar içerik yetersiz haber girilmiyor deniyordu simdi içerik giriliyor beğenmiyorsunuz arkadaş tıklama cok mu zor?
Geyik başlığına 165165191 mesaj atmışım da seni elestiriyormusum, bundan da sanane?
Hangi konuya cevap yazacağımızı birine sormamız mı gerekiyor?
Neyse hadi oturup motor haberlerini kaldırmalarını izleyelim rahatsız oluyorlarmış madem...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Herkesin yazdıklarını okudum ve açıkçası ne kadar boş vaktiniz olduğunu düşündürdü bana.. adam kendi fikrini yazmış eleştiri olarak, bunu diğer otopark takipçileri yorumlasın yada eleştirsin diye değil siteyi kuran, yöneten ve içerik hazırlayan kişilerin okuyup, bu eleştiriyi süzgeçten geçirip kendileri için bir yol çizgisi olarak görmeleri için yazmış.
Editörlere mail atmak yerine forumda anketli konu açılırsa, doğal olarak burada herkes fikrini belirtir. Ayrıca @byilmaz arkadaşımızın fikrini destekleyen, duyduğu rahatsızlığın aynısını hisseden fazla insan olmaması kendisini biraz hayal kırıklığına uğratmış gibime geldi.
Yapılabiliyorsa TÜV'de muayeneye giren, trafikte plaka verilen her türlü motorlu taşıtın testinin yapılmasını desteklerim. Hatta dorseli/dorsesiz çekici testleri, kamyon, kamyonet vb. motorlu taşıtlar burayı renklendirir. Hiç ilgisi olmayan bile ilgi duymaya başlayabilir. Forumu konu olarak bu kadar özgür olan bir platformu sadece otomobil kalıbına sokarak sınırlandırmak "medya sektörü" için yanlış bir strateji olur diye düşünüyorum. Eğer "genel yayın yönetmeni" de otopark.com zarar görmemesine rağmen böyle bir aksiyon alırsa emin olun rating kaybının hesabını veremez. :)

furkankaya585597

Profesör
8 Eyl 2016
1,778
1,064
2,420
Ben bundan memnunum. Arabaların arasında bir R1 veya H2 haberi görmek hoşuma gider. Motosiklet haberleri paylaşma amaçları bütün taşıtları kapsamak istemeleri.

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Otopark.com'u uzun süredir takip eden biriyseniz, motosikletler ile ilgili içerik üretiminin takipçilerin talebi üzerine başladığını bilmeniz gerekirdi. Burada yetkililerin hatalı olduğu tek nokta, "Hakkımızda" kısmının revize edilmemiş olmasıdır.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Editörlere mail atmak yerine forumda anketli konu açılırsa, doğal olarak burada herkes fikrini belirtir. Ayrıca @byilmaz arkadaşımızın fikrini destekleyen, duyduğu rahatsızlığın aynısını hisseden fazla insan olmaması kendisini biraz hayal kırıklığına uğratmış gibime geldi.
Yapılabiliyorsa TÜV'de muayeneye giren, trafikte plaka verilen her türlü motorlu taşıtın testinin yapılmasını desteklerim. Hatta dorseli/dorsesiz çekici testleri, kamyon, kamyonet vb. motorlu taşıtlar burayı renklendirir. Hiç ilgisi olmayan bile ilgi duymaya başlayabilir. Forumu konu olarak bu kadar özgür olan bir platformu sadece otomobil kalıbına sokarak sınırlandırmak "medya sektörü" için yanlış bir strateji olur diye düşünüyorum. Eğer "genel yayın yönetmeni" de otopark.com zarar görmemesine rağmen böyle bir aksiyon alırsa emin olun rating kaybının hesabını veremez. :)

Rating'e sadece gelen kişi olarak bakılmaz..Bounce rate diye bir kavram var, dolayısıyla bir sitenin değeri sadece kullanıcı sayısıyla ölçülemez
Yukarıdaki arkadaş Utku Bey'in testleriyle oluşan bir motorcu kitlesi var dedi..Bu güzel bir şey tabii..Benim eleştirim motosikleti motorlu bir taşıt olarak görmediğimden değildi, burada durum çok farklı
Bahsettiğin motorlu taşıtların renklendirmesi konusuna katılıyorum.Ancak bir otomobil sitesini otomobil dışına çıkarırsan medya sektörü için asıl yanlış strateji bu olur. Otopark'ın belli bir duruşu var neticede
Bu arada forum'la alakalı herhangi bir beyanatım olmadı..Forum'a böyle bir kısıtlama getirmeyi savunmak zaten komik olur
Fikrimi desteklerler veya desteklemezler saygı duyarım. Hiç kimsenin desteklememesi veya herkesin desteklemesi o fikrin doğru veya yanlış olduğu anlamına gelmez

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
Bunu bana yazdıysan fena bozuşuruz.
Sana ne haksızsın ne de haklısın dedim. Aylardır haber girilmeyi bırak, videolu testler geliyor motorlar ile ilgili. Yeni mi farkına vardın bunun? Bana kalırsa haber girilsin ya da test çekilsin, banane? Habere tıklamıyorum, testi izlemiyorum. Problem?
Yok.
Daha düne kadar içerik yetersiz haber girilmiyor deniyordu simdi içerik giriliyor beğenmiyorsunuz arkadaş tıklama cok mu zor?
Geyik başlığına 165165191 mesaj atmışım da seni elestiriyormusum, bundan da sanane?
Hangi konuya cevap yazacağımızı birine sormamız mı gerekiyor?
Neyse hadi oturup motor haberlerini kaldırmalarını izleyelim rahatsız oluyorlarmış madem...

Fena mı bozuşuruz ? Mesela nasıl bozuşuruz ?
"Yeni mi farkına vardın" nasıl bir üslup ? Siteye ne zaman gireceğimle alakalı birilerine danışmam veya destur almam mı gerekiyor ?
Birisi çıkıp içerik yetersiz diyorsa bu kendi yorumudur
Birine bir şey yazacaksam eğer alıntı yaparım..Ortaya attığım lafı ise alınmak isteyen alınır.
Ancak sen ortaya attığım lafa alınıp beni burada "sanane","banane" gibi laflarla eleştiremezsin
Saygısızlığın lüzumu yok

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
17,940
7
51,186
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Rating'e sadece gelen kişi olarak bakılmaz..Bounce rate diye bir kavram var, dolayısıyla bir sitenin değeri sadece kullanıcı sayısıyla ölçülemez
Yukarıdaki arkadaş Utku Bey'in testleriyle oluşan bir motorcu kitlesi var dedi..Bu güzel bir şey tabii..Benim eleştirim motosikleti motorlu bir taşıt olarak görmediğimden değildi, burada durum çok farklı
Bahsettiğin motorlu taşıtların renklendirmesi konusuna katılıyorum.Ancak bir otomobil sitesini otomobil dışına çıkarırsan medya sektörü için asıl yanlış strateji bu olur. Otopark'ın belli bir duruşu var neticede
Bu arada forum'la alakalı herhangi bir beyanatım olmadı..Forum'a böyle bir kısıtlama getirmeyi savunmak zaten komik olur
Fikrimi desteklerler veya desteklemezler saygı duyarım. Hiç kimsenin desteklememesi veya herkesin desteklemesi o fikrin doğru veya yanlış olduğu anlamına gelmez
Bir süredir otomobillerle ilgili videoların aksamasından herkes rahatsız. O kadar takip ediyor olsanız bundan da haberiniz olurdu. Belki de umurunuzda değil bilmiyorum. Yetkili arkadaşlar da geçici bunun bir durum olduğunu ve en kısa sürede telafi edileceğini geçtiğimiz günlerde bildirdi. Konsept değişmedi. Sadece içerik, konuların birbirine bağlı kalması koşuluyla biraz genişledi. Motosikletlerden ben de anlamam, hiç ilgimi de çekmez. Ama söz konusu içeriklerin varlığı, benim otomobillerle ilgili içeriklere erişimimi kesinlikle sekteye uğratacak kadar yoğunlaşmadı.
Bu arada bu konu başlığının altında çok net anladım ki, en azından bu konuda bütün forum "fikriniz doğru" demedikçe rahatlamayacaksınız. Başkalarının fikirlerine de zerre kadar saygınız yok. Yazılarınızı süsleyerek bu gerçeği kapatamadığınızı bilmenizi isterim. Ne medya sektöründe sadece siz varsınız, ne de Bounce Rate'in ne olduğunu sadece siz biliyorsunuz. Bu başlığın altı ne kadar uzarsa, yazdıklarınız nedeniyle o kadar çok kişiye cevap hakkı doğacak. Bence konu daha fazla uzamasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım