Otopark mı yoksa motopark mı ?

Otopark.com'da yer alan motosiklet haberlerinden rahatsızlık duyuyor musunuz ?

• Evet - Burası bir otomobil platformu

Kullanılan: 6 16.2%
  • Hayır - Takma böyle şeyleri

Kullanılan: 31 83.8%

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Arkadaşlar biz bunca zaman otopark.com u yanlış bilmişiz.and da herhalde bahsederken yanlıs bahsetmıs. utku nun otopark.com un motorsıkletler bolumuyle ılgılemesıde cok yanlıs.buranın sadece araba yonuyle ortaya cıkmasının yanında dıger konularında olması cok yonlu olmasını saglar buda cok sacma . kapatın forumu araba harıc konuları silin. utku yuda ısten atın. ne demek otoparkın cok yonlu bır yer olması ne demek yanı. burada motor seven adamla araba severın yanyana bulunması suc . ha bırdahada 3 tane motor haberini alt alta gormeyeyım scroll etmek cok zor gelıyor.buraya gelen sadece araba sevecek arkadas baska konu hakkında sakın ha konusmayın haberınıde yapmayın hadı eyvallah

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
Arkadaşlar biz bunca zaman otopark.com u yanlış bilmişiz.and da herhalde bahsederken yanlıs bahsetmıs. utku nun otopark.com un motorsıkletler bolumuyle ılgılemesıde cok yanlıs.buranın sadece araba yonuyle ortaya cıkmasının yanında dıger konularında olması cok sacma . kapatın forumu araba harıc konuları silin. utku yuda ısten atın. ne demek otoparkın cok yonlu bır yer olması ne demek yanı. burada motor seven adamla araba severın yanyana bulunması suc . ha bırdahada 3 tane motor haberini alt alta gormeyeyım scroll etmek cok zor gelıyor.buraya gelen sadece araba sevecek arkadas baska konu hakkında sakın ha konusmayın haberınıde yapmayın hadı eyvallah
Bounce faktörü etkiliyor deme öyle

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
Arkadaşlar biz bunca zaman otopark.com u yanlış bilmişiz.and da herhalde bahsederken yanlıs bahsetmıs. utku nun otopark.com un motorsıkletler bolumuyle ılgılemesıde cok yanlıs.buranın sadece araba yonuyle ortaya cıkmasının yanında dıger konularında olması cok yonlu olmasını saglar buda cok sacma . kapatın forumu araba harıc konuları silin. utku yuda ısten atın. ne demek otoparkın cok yonlu bır yer olması ne demek yanı. burada motor seven adamla araba severın yanyana bulunması suc . ha bırdahada 3 tane motor haberini alt alta gormeyeyım scroll etmek cok zor gelıyor.buraya gelen sadece araba sevecek arkadas baska konu hakkında sakın ha konusmayın haberınıde yapmayın hadı eyvallah
senin de geyik başlığında çok mesajın var sen de eleştiremezsin dikkat et

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
senin de geyik başlığında çok mesajın var sen de eleştiremezsin dikkat et
orhan hele sen benım gozume cok batıyorsun ne demek cok mesaj yazman bılıyorsun burası benım babamın forumu. bu foruma katkınlarını falanda al basına cal. hanı geyık baslıgında yazdıklarını bır kenara alıyorum bu foruma cok yonluluk katmanı, konular hakkında akıllıca yorumlar yapıp forumun gelısmesıne katkı saglamanı da hıc ıyı bulmuyorum. 200 mesajı olup foruma nadır gırıp bır faydası dokunmayan adam senden daha onemlı yaz bak bunu bır kenara

maximaorhan

Dispatcher
8 Eyl 2016
5,510
17,959
5,320
33
34
orhan hele sen benım gozume cok batıyorsun ne demek cok mesaj yazman bılıyorsun burası benım babamın forumu. bu foruma katkınlarını falanda al basına cal. hanı geyık baslıgında yazdıklarını bır kenara alıyorum bu foruma cok yonluluk katmanı, konular hakkında akıllıca yorumlar yapıp forumun gelısmesıne katkı saglamanı da hıc ıyı bulmuyorum. 200 mesajı olup foruma nadır gırıp bır faydası dokunmayan adam senden daha onemlı yaz bak bunu bır kenara
ama arka arkaya 3 motsklet hberi giryolr .s.s.s

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
şimdi anasayfaya baktım herhalde son 70 haberin sadece 8 tanesi motosiklet içeriği(yanlış saymadıysam tabii). Bunlar direk haber bile değil bir tanesi yağmurlu havada kullanmanın püf noktaları gibi içerikler kusura bakmayın ama böyle bir başlık açarsanız troll olduğunuzu düşünürüm ki arkadaşlarda çok güzel şekilde hakkını veriyor zaten :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
şimdi anasayfaya baktım herhalde son 70 haberin sadece 8 tanesi motosiklet içeriği(yanlış saymadıysam tabii). Bunlar direk haber bile değil bir tanesi yağmurlu havada kullanmanın püf noktaları gibi içerikler kusura bakmayın ama böyle bir başlık açarsanız troll olduğunuzu düşünürüm ki arkadaşlarda çok güzel şekilde hakkını veriyor zaten :)

valla buna bakmamıştım,eğer böyleyse ki böyle olduğunu söylüyorsunuz diyecek lafım yok.

by

Reis
17 Kas 2016
3,737
7,355
5,020
İstanbul
Marka
Peugeot
"Fikirlere çok saygılı insanlar" masturbatif oyun alanına dönüştürmüş burasını..Bravo aynen devam :)

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
8 bile çok fazla . burada motorlada ılgılenen arkadaslar varmı yok mu umrum bıle degıl insanmi ya onlar. otomobıl yazıyorsa burada sadece otomobıl olcak o kadar

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,655
1
64,533
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Twingofaiki özletiyor bazı troller :D

valla kusura bakmayın beyler böylesine troll bi fikri ciddiye alıp cevapladığım için özür dilerim. İlk başta anasayfada sahiden denilen gibi çok mu motosiklet haberi var diye bakmış olsaydım bu kadar ciddiye almazdım. Vaktinizi aldım üzgünüm.

edit: tanımıyorum bahsettiğiniz kişiyi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım