Otopark mı yoksa motopark mı ?

Otopark.com'da yer alan motosiklet haberlerinden rahatsızlık duyuyor musunuz ?

• Evet - Burası bir otomobil platformu

Kullanılan: 6 16.2%
  • Hayır - Takma böyle şeyleri

Kullanılan: 31 83.8%

• Kullanılan toplam oy
    37
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
valla kusura bakmayın beyler böylesine troll bi fikri ciddiye alıp cevapladığım için özür dilerim. İlk başta anasayfada sahiden denilen gibi çok mu motosiklet haberi var diye bakmış olsaydım bu kadar ciddiye almazdım. Vaktinizi aldım üzgünüm.

edit: tanımıyorum bahsettiğiniz kişiyi

Bende ilk başta bakmamıştım. Baktım 6 kişi evet rahatsız oluyoruz diye işaretlemiş belki de ciddi bir ağırlık vardır dedim ama yokmuş.

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
tamam beyler devam edeceğimizin iznini aldık hadi devam edelim
öyle mutlu ve mesudumkı orhan anlatamam. dunyadakı en sevdıgım sey bedava ve ucretsız olan bırseyın bu sekılde elestırılmesı yetmeyıp aynı fıkırde olmayan yorumlara saygı yerıne var gucuyle ezmeye calısmak . sonra neden oyun alanı oldu burası. valla bızde adamına göre muamele kardes.

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,064
3
15,330
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Konuyu açtım. Dediğim gibi, tartışmanıza eyvallah. Lakin konu saptırmak ve trollemek artık forum kurallarında yasak. Dolayısıyla bazılarınız bununla ilgili uyarı aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım