OTOPARK'a ne oluyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Ck6sMtVVEAEphlA.jpg

Noyan mı dedi o ?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama ben editör sıkıntımız var savunmasına pek inanmıyorum örnek olarak Noyan Beyi keşfettim adam Doktor okadar yoğunlukta hergün video çıkartıyor ama otoparkta yanlızca işi bu olan sinan and ve diğer ekipten en fazla haftada bir video çıkıyor sanırım biraz tembbellik seziyorum

Hocam noyan test yapmıyor. Vlog yapıyor. Günde 5 öğün video çıkarsa yeri, Montaj vs yok çünkü. Yemeğe bi restauranta gidiyor yolda kar görüyor vlog çektim oluyor.

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
1,000
1,970
ankara
Marka
Citroen
Şimdi çocuklar ben 35 yaşındayım her buluşmasına katıldığım otoparkı sizden çok çok öncesinde takip ettiğimi ve sevdiğimi bilin test yoksa . çıkmıyorsa vlog yapılsın ozaman biz onları samimi olduğu için sevdik yürüyüş yapsalar yine izlerim ama hiç birşey çıkmayınca insan sitem ediyor..

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,581
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Şimdi çocuklar ben 35 yaşındayım her buluşmasına katıldığım otoparkı sizden çok çok öncesinde takip ettiğimi ve sevdiğimi bilin test yoksa . çıkmıyorsa vlog yapılsın ozaman biz onları samimi olduğu için sevdik yürüyüş yapsalar yine izlerim ama hiç birşey çıkmayınca insan sitem ediyor..

heh böyle derseniz tamam ama noyan her gün bi video çıkarıyor otoparktan niye çıkmıyor derseniz yanlış anlaşılır :) bu bahsettiğinizde hemfikiriz.

S

Sodalayn

Ziyaretçi
Ya birakin arkadaslar haber okuyup napiyosunuz allah askina test yok asil test hele eski tat hic yok sinan reis okursa kizar simdi ama kusura bakma reis hele o ikinci el testler hic olmadi be..

Tutar.1903

Anıl Tutar
Profesör
22 Ara 2016
510
1,000
1,970
ankara
Marka
Citroen
Maxiamaorhan benim bir eleştiri yapmam seni niye bu kadar gerdi ? Benim fikrim bu de geç sana her türlü saygı duyarım seviyeyi lütfen indirmeyelim.

Ozgur44

Profesör
22 Eyl 2016
288
371
1,445
Merhaba,

Takipçilerimizin büyük kısmının da bildiği gibi editör kadromuzun çoğunluğu üniversite öğrencilerinden ve üniversiteye hazırlık dönemindeki arkadaşlarımızdan oluşuyor. Son 2 haftada final sınavları başladı ve takdir edersiniz ki bundan dolayı büyük bir sıkışıklık söz konusu oluyor. Kendimden yola çıkarsam günlük ortalama 2-3 sınava giriyorum ve boş anımda yeni haber girmeye çabalıyorum.

Bu durumun biraz can sıkıcı olduğunun farkındayım, lakin en geç bu hafta sonuna kadar normal haber akışına dönüleceğinin garantisini verebilirim. En azından ben hayatın rutin akışına geri dönebileceğim ve elimden geldiğince fazla içerik üretmeye gayet edeceğim.

İlginiz için Otopark ekibi adına teşekkür ederim.
Peki İçerik editörlerinin illaki Üniversiteli olma zorunluluğu mu var acaba bu konudada bilgilendirirseniz sevinirim yoksa forumda bu işi layıkı ile yapacak bir çok kişi var Bilmiyorum editörlermi ama @CenkGs , @gtepro @motorsinann vs vs . gibi

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım